Pregled rezultata glasanja: Izbor crno-narandžste verzije Amphibia Svet Satova LE sata?

Glasova
58. U ovom glasanju ne možete da učestvujete
  • - Verzija 1

    3 5,17%
  • - Verzija 2

    24 41,38%
  • - Verzija 3

    31 53,45%
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 31
Like Tree27Likes

tema: Izbor crno-narandžste verzije Amphibia Svet Satova LE sata?

  1. #1
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Exclamation Izbor crno-narandžste verzije Amphibia Svet Satova LE sata?

    U ovoj anketi možete glasati za jednu od predloženih verzija Amphibia Svet Satova LE sata u crno-narandžastoj boji?

    Naziv: Svet-Satova-sat-Amphibia-black-verzije.jpg, pregleda: 695, veličina: 173,1 KB


    Izbor crno-narandžste verzije Amphibia Svet Satova LE sata?
    - Verzija 1
    - Verzija 2
    - Verzija 3

    Kako se bližimo konačnom definisanju željenog izgleda sata, tako ćemo biti u prilici da zatražimo konkretnu ponudu od Meranoma, čime ćemo imati jasnu sliku o izgledu, ceni i isporuci sata.

    Ukoliko ste zainteresovani sa Svet Satova LE sat, pozivamo vas da i u ovoj anketi glasate ili ostavite komentar.

    Pozz!

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika arch_m
    Član od
    6.9.2014.
    Lokacija
    Sarajevo BOSNA
    Poruke
    738
    Lajkovi
    1985
    Reputacioni uticaj
    123

    Određen forumom Re: Izbor crno-narandžste verzije Amphibia Svet Satova LE sata?

    Mozda opet moja profesionalna deformacija, ali da elaboriram...

    Pricali smo vec o hijerarhiji, balansu, i mislim da smo do toga i dosli... sat izgleda odlicno, i ko god ga stavi na ruku, uzivace.


    E sad, posto ne mogu, a da ne sitnicarim kad su ovakve stvari u pitanju, obrazlozicu zasto VERZIJA 2... Evo, otvorio sam drugu i trecu verziju, provedoh dosta vremena blejeci u njih, i definitivno mi VERZIJA 2 izgleda ozbiljnije, mocnije. Pravi stroj...
    Bezel je tako osmisljen da bude dio "stroja", koji, i pored toga sto nam je na dohvat ruke, nije puki ukras, pa ga tako i volim vidjeti - bez boja (osim, eventalno, crne), bez pretjeranog ukrasavanja... jednostavno - celik i crna, i to je to...

    A uz sve to jos vise naglasi cifer koji se vise bojama ne rasipa prema vani, nego stoji, cvrsto i sigurno/zasticeno, kako i treba stoji.

    Dakle, moj izbor VERZIJA 2... ali mi nece biti krivo i ako bude trojka.
    Shmizla and vladas like this.

  3. #3
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.021
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: Izbor crno-narandžste verzije Amphibia Svet Satova LE sata?

    Moram primetiti da se u sva tri slucaja glasa za nepostojeci model. I ne radi se samo o odstampavanju brojcanika.

    1. Izbor crno-narandžste verzije Amphibia Svet Satova LE sata?-1-model.jpg zavod trenutno nema u ponudi hromiranu klasik sekundaru.

    1a. Izbor crno-narandžste verzije Amphibia Svet Satova LE sata?-1a-model.jpg ovako bi izgledalo sa standardnim setom klasik kazaljki.

    Dakle, ovo gore je Klasik model sa proizvoljnim standardnim bezelom. Moram naglasiti da bi on bio jeftiniji 25-30 dolara nego SE model.

    2. Izbor crno-narandžste verzije Amphibia Svet Satova LE sata?-2-model.jpg pricam svasta. za SE postiji hromirana sekundara. ovo je standardni SE sa "nasim" brojcanikom

    2a. Izbor crno-narandžste verzije Amphibia Svet Satova LE sata?-2a-model.jpg ali postoji i narandzasta sekundara!

    Pod 3. sve isto kao pod 2. ali za bezel tipa "555" ne postoji crno-narandzasti umetak! Pitanje da li bi ga Dmitrij odradio i posto?


    Moje licno misljenje je da bi za sva tri modela (ako treba sa sve podmodelima) trebalo traziti ponudu (sa naznakom roka isporuke), pa onda resavati koji cemo poruciti.
    Shmizla, milan zmaj and vladas like this.

  4. #4
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Izbor crno-narandžste verzije Amphibia Svet Satova LE sata?

    S obzirom na detalje iznete u predhodnom postu, moje mišljenje je da najbolji izbor predstavlja predlog 2a.
    Ako se i ostali slažu, aktuelnu anketu mogu zaključati i kreirati novu sa verzijama 1a, 2a i 3, pa da vidimo šta se forumašima najviše dopada. Onda kada donesemu tu odluku pišemo Meranomu da dobijemo njegove podatke, cena, rok i ostalo...
    Šta mislite, nova anketa, a ova u LOCK?

  5. #5
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.021
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: Izbor crno-narandžste verzije Amphibia Svet Satova LE sata?

    Izvini Shmizlo ali s obzirom na srebrne detalje bezela mislim da je u tom slucaju bolji 2 (bez a) dakle sa hromiranom sekundarom.

    Ja i dalje mislim da bi najdemokratskije bilo pitati za cenu 1., 2. i 3. (mozda nas za treci i otkaci?), pa onda poznajuci cenu glasati za definitivnu verziju. Sta mislis?
    Da obrazlozim: Dmitrij ce i tako rebnuti neku cenu za unikatni brojcanik (isti kod sva tri) ostalo su standardni detalji i samo doda. To nije istina kod 3. ! Ne bih rekao da cemo ga zamarati sa previse posla niti da cemo ispasti bezveznjakovici koji ne znaju sta hoce.
    vladas, VLADAN P and arch_m like this.

  6. #6
    Stariji član Avatar korisnika arch_m
    Član od
    6.9.2014.
    Lokacija
    Sarajevo BOSNA
    Poruke
    738
    Lajkovi
    1985
    Reputacioni uticaj
    123

    Određen forumom Re: Izbor crno-narandžste verzije Amphibia Svet Satova LE sata?

    Koliko god da se, sto se procedure i nastavka akcije tice, u potpunosti slazem s @veberzom, toliko me strah da se na kraju biranje ne svede na izbor prije svega cijene, a ne sata... Ali, i to je dio nase stvarnosti, pa potpuno postujem i ovakav izbor.

    Kako god, od neceg konkretnog se mora poceti, a proslijedjene verzije, a onda i povratni info Meranoma su svakako veliki korak ka realizaciji.

    Ja cu svakako do kraja ostati pri svom - VERZIJA 2, i to s hromiranom sekundarom - ali postujem odluku vecine.
    Poslednja ispravka: arch_m (16.10.2014. u 16:49)

  7. #7
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Izbor crno-narandžste verzije Amphibia Svet Satova LE sata?

    Detalj u jednoj sekundari ne moze biti toliko veliki razlog da kazem da mi se ne dopada. Meni je i verzija 2 skroz OK, samo napisah da je 2a zbog sekundare u boji bolja.

    Zbog jednostavnosti izrade satova cu onda napraviti drugaciju anketu: opet ce biti formulisana kao verzija 1, 2 i 3 samo sa drugacijim slikama.

    Videcete kada je napravim, a i obavesticu vas u aktuelnim temama.

    Pozz!

  8. #8
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.021
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: Izbor crno-narandžste verzije Amphibia Svet Satova LE sata?

    Da dodam onda jos ove dve slike vece razolucije posto ce nova anketa

    3. Izbor crno-narandžste verzije Amphibia Svet Satova LE sata?-3-model.jpg

    3a. Izbor crno-narandžste verzije Amphibia Svet Satova LE sata?-3a-model.jpg
    Shmizla and mikiminca like this.

  9. #9
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Izbor crno-narandžste verzije Amphibia Svet Satova LE sata?

    Citat Shmizla kaže: Pregled poruke
    Zbog jednostavnosti izrade satova cu onda napraviti drugaciju anketu: opet ce biti formulisana kao verzija 1, 2 i 3 samo sa drugacijim slikama.

    Videcete kada je napravim, a i obavesticu vas u aktuelnim temama.
    Upoređujem nove slike i gledam... iste su kao u aktuelnoj anketi. Nema potrebe da aktiviram novu, već kao dodatak postojećoj dodajem veće slike koje je priložio Veberz. Nisu uzete u obzir verzije satova 1a, 2a i 3a.

    Amphibia Svet Satova LE sat - verzija 1:
    Naziv: Amphibia-Svet-Satova-1-Model.jpg, pregleda: 597, veličina: 429,8 KB


    Amphibia Svet Satova LE sat - verzija 2:
    Naziv: Amphibia-Svet-Satova-2-Model.jpg, pregleda: 608, veličina: 270,7 KB


    Amphibia Svet Satova LE sat - verzija 3:
    Naziv: Amphibia-Svet-Satova-3-Model.jpg, pregleda: 566, veličina: 272,5 KB


    Ukoliko niste glasali dajte svoj glas i mišljenje, pokušaćemo da ovu odluku donesemo što pre i jednostavnije. Ukoliko uzmemo u obzir vreme koje nam je potrebno za dobijanje odgovora od Meranoma i izrade sata, bolje je da se bar mi ubrzamo koliko je to moguće.

    Pozz!

  10. #10
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Izbor crno-narandžste verzije Amphibia Svet Satova LE sata?

    Ja bih tražio predračun za sve tri pomenute verzije.
    Da se ne palimo džaba ako je nešto nemoguće ili preskupo.

    PS-Ja sam za 2. ili 3. verziju .Svejedno.
    vladas and 23jewels like this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •