Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3

tema: Bergstern

  1. #1
    Novi član Avatar korisnika FAMAS
    Član od
    3.10.2010.
    Lokacija
    Paraćin
    Poruke
    24
    Lajkovi
    39
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Bergstern

    Pozdrav

    Kao oficijalni sponzor ovogodisnjeg svetskog kupa u ski skokovima, navode se Bergsters satovi.

    https://bergstern.ch/

    Ja do sada nisam cuo za njih. Ako ovde na forumu postoji vec tema o njima, izvinjavam se. Satovi mi se generalno svidjaju a vidim i da rade shipping kod nas.

    Da li neko zna nesto malo vise o ovoj marki?

  2. #2
    Član Avatar korisnika Waldi
    Član od
    31.8.2019.
    Poruke
    421
    Lajkovi
    1188
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: Bergstern

    Pozdrav! Ono sto se na sajtu navodi je klasican primer danasnjeg poslovanja... u svemu skoro... Kada kliknes o brendu, dobijes informacije koga su sve sponzorisali ali ne i sta im je zapravo smisao i ideja... Danas svako moze da registruje svoj brend i da da pecat swiss made ako ispuni uslove koji su za to potrebni. Ovo sto se vidi je kvarc prica, ronde, standard... Cilj je da se sponzorstvima privuku ljudi i da to bude neka trend prica, a da se ne bude modna marka. A ako gledamo sta nude, nude sasvim fine produkte. Safirna stakla, Ronde (pod uslovim da su swiss made verzije), solidna izrada. Znaci, sve je to ok. Ali to isto nudi i Swiss Military na primer, za duplo manje novca. U principu, ne bih kupovao nesto od ovog brenda, a ako bi mi ga neko poklonio, rado bih prihvatio taj poklon

  3. #3
    Novi član Avatar korisnika FAMAS
    Član od
    3.10.2010.
    Lokacija
    Paraćin
    Poruke
    24
    Lajkovi
    39
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Bergstern

    Slazem se.

    Danas sam gledao takmicenje u Niznjem Tagilu. Za razliku od proslih sezona, gde je naroda bilo koliko hoces, ove godine na svim skakaonicama nema nikoga (kao i na fudbalskim utakmicama), sto dalje implicira da ni sponzori nisu hteli da daju velike pare kao do sada. Fudbal je nesto drugo. Ne mogu da se setim ko je do sada bio Time sponsor, ali mozda su se u ovaj budzet uklopili ovi Berstern-ovci. Nije los potez, ja na primer nisam do sada cuo za njih. Iskoristili su priliku.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •