Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
  1. #1
    Novi član
    Član od
    7.11.2009.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Police PL10962JSB-02M ručni sat

    Zanima me Vase misljenje o doticnom satu.Citajuci teme na forumu primetio sam da Police ,kao modna marka, nije posebno cenjen kao marka za sat.Uzevsi u obzir relativno veliku cenu (18k),zeleo bih pre kupovine da saznam nesto vise o ovom modelu,mehanizmu itd...
    Unapred zahvalan.

  2. #2
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Police PL10962JSB-02M

    Joki, ja mogu da ti dam odgovor, ali ja nisam toliko objektivan (iako se trudim) pošto zaista ne podnosim modne satove. Ruku na srce, na tržištu postoje i modni satovi jako kvalitetne izrade (primer je Nautica), ali velika većina je najobičnija konfekcija.

    Što se tiče tog sata u njemu je najverovatnije neki Miyota mehanizam i to je verovatno jedina dobra stvar u vezi njega, sve ostalo (kućište, staklo) je neki prosek u tom cenovnom rangu. Ne mogu da budem toliko neiskren pa da kažem da je on loš sat u odnosu na satove ne-modnih proizvođača tog cenovnog ranga, ali ja lično ne bih toliko bi oduševljen činjenicom da nosim sat marke Police. Nemam ništa protiv da kupim njihov parfem ili naočare za sunce, ali smatram da su industriju satova zaista mogli da zaobiđu i da to tržište prepuste kompanijama koje se zaista time bave. Ali to je naravno samo moje mišljenje...

    Što se tiče dodatnih komentara tog sata pročitaj tačke 2 i 3 mog odgovora u sledećoj temi: Police Twingear jer se odnose i na ovaj sat koji tebe zanima.

    Bilo kako bilo, moja preporuka za sat u tom cenovnom rangu ide ka nekim drugim proizvođačima kao što su Seiko, Citizen, Festina, Candino i sl. Ako bi bio spreman da dodaš još nekoliko hiljada dinara onda bih ti preporučio Tissot ili Certinu. Ako razmatramo satove slične cene onda pogledaj i sledeće:

    Festina
    Candino

    Pozdrav,
    V.S.

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Police PL10962JSB-02M

    Citat Vladan_Stevanovic kaže: Pregled poruke
    Nemam ništa protiv da kupim njihov parfem ili naočare za sunce, ali smatram da su industriju satova zaista mogli da zaobiđu i da to tržište prepuste kompanijama koje se zaista time bave. Ali to je naravno samo moje mišljenje...
    Od njih ni parfem. Cvike mogu da prođu!
    Zaista je postalo primetna najezda ovih fashion satova, odjednom su svi počeli da "proizvode" satove.

    Citat Vladan_Stevanovic kaže: Pregled poruke
    Bilo kako bilo, moja preporuka za sat u tom cenovnom rangu ide ka nekim drugim proizvođačima kao što su Seiko, Citizen, Festina, Candino i sl. Ako bi bio spreman da dodaš još nekoliko hiljada dinara onda bih ti preporučio Tissot ili Certinu. Ako razmatramo satove slične cene onda pogledaj i sledeće:

    Festina
    Candino

    Pozdrav,
    V.S.
    Taj Candino uživo izgleda mnogo bolje nego li na slici. Inače, možda bi celoj priči mogli da se pridruži i Jacques Lemans satovi, imaju interesantnih satova koji su ok kvaliteta sa miyota mehanizmima. A ni ETA im nije strana.
    Pored toga, pogledaj wenger satove, odličan kvalitet i pouzdanost u kombinaciji sa privlačnim dizajnom za relativno male novce.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  4. #4
    Novi član
    Član od
    8.11.2009.
    Lokacija
    Ljubljana, SLO
    Poruke
    25
    Lajkovi
    8
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Police PL10962JSB-02M

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    ...Jacques Lemans satovi, imaju interesantnih satova koji su ok kvaliteta sa miyota mehanizmima. A ni ETA im nije strana.
    Ovdje u SLO Jacques Lemans veoma su popularni satovi - ne znam dali je to zbog toga što za tim brand-om kod nas stoji Walter Wolf (poznat iz iz historije F1 kao team vlasnik) Ako ostavimo šalu na stranu i ja mislim, da su ovi satovi odličan izbor. Poznajem nekoliko ljudi koji poseduju Jacques Lemans satove i prezadovoljni su njima. Zaista dobar dizajn i kvalitet u tom rangu.

  5. #5
    Novi član
    Član od
    7.11.2009.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Police PL10962JSB-02M

    E hvala Vam ljudi!Znaci ukratko da ga ne kupujem...
    Inace sve pohvale za forum.Jako je koristan.
    Sledeca opcija mi je http://www.bpmwatches.co.rs/product.php?cid=49&pid=980 Mislim da je ok.

  6. #6
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Police PL10962JSB-02M

    Citat Joki Veliki kaže: Pregled poruke
    E hvala Vam ljudi!Znaci ukratko da ga ne kupujem...
    Inace sve pohvale za forum.Jako je koristan.
    Sledeca opcija mi je http://www.bpmwatches.co.rs/product.php?cid=49&pid=980 Mislim da je ok.
    Ako ti se zaista sviđa, što je i najbitnije, kupi ga jer ćeš ti biti taj koji će nositi sat. Ali je suština da Police NIKADA nije bio niti će biti proizvođač satova. Satovi koji su ti preporučeni su ipak bolja solucija, a neki od njih nude i više od onoga što plaćaš. Candino je dobar izbor!

    A ako si već bio spreman da izdvojiš toliku sumu za Police, obrati pažnju na sekciju oglasi na forumu, upravo je iskočio jedan jako zanimljiv oglas sa Orient satom.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Slične teme

  1. Narukvica za Police sat
    By sloba in forum Oprema za satove - narukvice, kaiševi, delovi...
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 15.8.2013., 2:04
  2. [PRODATO] Sat police 11420
    By polok72 in forum Prodaja satova
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 29.3.2011., 5:46
  3. Police PL10966MS-02 ručni sat
    By stevanone in forum Modni satovi
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 6.2.2011., 18:23
  4. Police PL10962JSB-02M sat
    By Nemanja91 in forum Modni satovi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 31.8.2010., 10:19
  5. Sat Police 12076jsb-01
    By ritjzo in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 10.9.2009., 8:55

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •