Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 26
Like Tree44Likes

tema: Obraćanje članovima foruma svetsatova.com

  1. #1
    Novi član
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2
    Lajkovi
    12
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Obraćanje članovima foruma svetsatova.com

    Poštovani,


    Kao predstavnik jednog od najvećih svetskih brendova, i kompanija koja se na najvišem nivou stara o zadovoljstvu korisnika Rolex časovnika u Beogradu, u prošlosti nismo nalazili za shodno da putem svetsatova.com promovišemo sebe u odnosu na partnere iz regiona ili Evrope.


    Nažalost, usled upućivanja na temu Potreban mi je savet za kupovinu novog Rolex GMT Master 2, i komentara usmerenih na našu reputaciju, članovi foruma će razumeti našu potrebu za regovanjem.



    Činjenica je da se danas prestižni švajcarski časovnici mogu kupiti kako u najvećim svetskim metropolama, tako i u našem okruženju. Takođe, za istinskog ljubitelja časovnika, putovanje više nije problem, i potpuno smo saglasni da je Vaš izbor kome ćete ukazati poverenje pri kupovini vašeg budućeg Rolex časovnika.

    Koliko je Važno odabrati pravi časovnik za Vašu kolekciju, toliko je važno posvetiti se i odluci kome se obratiti za ovu uslugu. Činjenica da se odlučujete za merač vremena koji nosi iznos višestruko nedostižan mnogima u našem okruženju, Vama u potpunosti daje za pravo da budete uvaženi kao kupac. Insistirajte da Vam se pruži posvećenost, kao i najviši nivo usluge, kako tokom kupovine, tako i periodu koji sleduje - periodu koji je zapravno nogo duži od samog čina brojanja novca, ili provlačenja kartice.


    Danas, u Beogradu, sa našom izvrsnom paletom časovnika, sofisticiranim i modernim prodajnim salonom, kompletno opremljenim servisnim centrom i najvažnije cenama koje poštuju evropski maloprodajni cenovnik, može se zaključiti da ispunjavamo najrigoroznija očekivanja kako domaćih, tako i internacionalnih klijenata.


    Naša cenovna politika je formirana na osnovu kvaliteta koji pružamo, produženoj garanciji i programu održavanja koji omogućujemo našim uvaženim klijentima, kao i profesionalnom znanju sa kojim smo uz Vas. Ponekada sa vašim "prodavcem" ili bolje rečeno savetnikom za odabir časovnika, možete izgraditi odnos koji vredi mnogo više od razlike u ceni.


    Da li ćete se sa Vaše strane odlučiti za kupovinu u inostranstvu zbog povraćaja poreza, ili iz drugih razloga, još jednom, to je samo Vaša odluka i Vaše pravo.


    Poštovani članovi foruma svetsatova.com, nadamo se da ćete imati razumevanja za naše obraćanje,

    Ostajemo na Vašem raspolaganju za upite i informacije.


    Primite naše iskrene pozdrave,

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Obraćanje članovima foruma svetsatova.com

    Imam potrebu da pohvalim kvalitet usluge i ljubaznost osoblja u PetitGenevePetrovic. Bio sam tri puta, jednom kada je prijatelj kupio sat, i dva puta kada nismo kupili nista. Ljubaznost i prijatan odnos prema kupcu, bio je identican sva tri puta. Sto se tice samog ambijenta i ukupne ponude, moram reci da je bolja nego u nekim vecim evropskim gradovima. Zbog svega toga, ovaj prodavac od mene moze da dobije samo najvisu ocenu!
    vladas, patek and jagos like this.

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Obraćanje članovima foruma svetsatova.com

    moram da kazem da sam o petrovicu cuo sve najbolje i to od ljudi koji su kupovali rolex a i od onih koji su nosili rolex na servis ili poliranje.

  4. #4
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Obraćanje članovima foruma svetsatova.com

    Pozdrav. Ja mogu jos jednom da uputim izvinjenje sto sam vas spomenuo u toj temi u negativnom kontekstu. Nisam imao nameru da vas izdvajam kao negativan primer, radilo se o Rolex satu pa sam vas zato spomenuo, zeleci da ukazem clanu da mu je verovatno jeftinije da kupi sat negde u inostranstu nego kod vas, ali niste vi uzrok tako visokih cena i razlika u cenama. Dakle da jos jednom ponovim, vec sam se izvinio u navedenoj temi, ali evo i ovog puta cu. Nemam apsolutno niti jednu cinjenicu da sumnjam ili napadam vasu reputaciju. I da naglasim da vas nikada niko od drugih clanova foruma nije spomenuo ikada u negativnom kontekstu, sem mene, a i ja sam pogresno shvacen, ili sam se neodmereno izrazio. U svakom slucaju prihvatam odgovornost i jos jedno se izvinjavam u ime svih ljubitelja satova. S postovanjem, Nikola

  5. #5
    Član
    Član od
    16.1.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    452
    Lajkovi
    1595
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Obraćanje članovima foruma svetsatova.com

    Problem ovde je što su većina na ovom forumu "ekstremni" ljubitelji satova, žele se i kupuju satovi koji su za većinu na ivici (a i preko) finansijskih mogućnosti. Kupuju se satovi za sve pare "i koje imam i koje nemam". Satovi su ljubav, hobi, opsesija. Druge stvari zbog njih trpe. Samim tim, bitan je svaki evro. Nije bitno da li se sat nabavlja u luksuznom salonu, da li je poslužen šampanjac usput, da li je prodavačica mogla da priča sa kupčevom ženom na francuskom itd. Ljudi hoće svog ljubimca i da beže kući da se grle sa njim. Žele da potroše što manje para, jer će tako pre kupiti sledećeg ljubimca.

    Druga priča su ljudi koji su "u parama" i hoće da kupe sebi nešto fino i vredno, što Rolex svakako jeste. Hoće da uđu u lepo, dobro opremljenu prodavnicu itd itd itd, a to košta. Za takve kupce postoje ovakvi prodavci. Ovakvih prodavnica svakako treba da bude, što se mene tiče što više. Takvo nešto ne može da bude loše za "nas ostale", naprotiv. Ako ništa, eto prijatnog mesta gde se može uživo pogledati neki sat, umesto da se naručuje samo posle gledanja slika sa Interneta. Samo moramo biti svesni da možda nismo "ciljna grupa" takvog prodavca. Zato ovde dolazi do "nesporazuma", ovde (ogromna) većina pripada "prvom pasusu". Treba biti svestan da nema ništa dobro u tome što ćemo možda napljuvati nekoga jer nam se ne sviđaju cene. Nisu svima troškovi isti, ne može svako da da isti rabat itd, da ne širim priču, ovo je jasno samo po sebi.

    My 0.02$
    jole777, vladas, vladaspas and 3 others like this.

  6. #6
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Obraćanje članovima foruma svetsatova.com

    Nickname, to sto si napisao jeste tacno ali predstavlja samo deo celokupne slike. Drugi i po mom misljenju vazniji deo je to da imas na raspolaganju lokalni servis ukoliko nesto krene po zlu. Citao sam dosta poruka na stranim forumima, gde ljudi iz Amerike salju sat u Evropu na servis, cekaju cak po nekoliko nedelja (nekada i meseci) da se sat vrati sa popravke i placaju sve troskove vezane za transport sata.
    Lokalni servis i podrska je nesto sto ima svoju realnu cenu na trzistu i to je jedan od glavnih razloga zbog kojeg se ljudi odlucuju za lokalnu kupovinu sata.
    Takodje sam zaboravio da napomenem da Petrovic ima Tax Free opciju za one koji zele i imaju nacina da je iskoriste.

    Pozdrav.

  7. #7
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Obraćanje članovima foruma svetsatova.com

    Ja mislim da sat kupljen bilo gde u svetu kod ovlascenog Rolex dilera Petrovic ionako servisira pod garancijom. Bar bi trebalo...Ali ovo je SRBIJA ( da ne uvredim neke clanove ) pa je sve moguce.

  8. #8
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Obraćanje članovima foruma svetsatova.com

    Shvatam i nickname-ovu i Vladanovu poentu i obe imaju smisla.
    Neko ce naprosto gledati da kupi sat sto jeftinije, a neko ce obracati paznju i na mogucnost brzog i sigurnog servisa, pa cak i na one detalje na koje "obicni smrtnici" ne obracaju paznju.

    Moje licno iskustvo sa "PETITE GENEVE PETROVIĆ" je izuzetno! Retki su takvi saloni i u Evropi, a kamoli u Srbiji. Mislim da je i kvalitet servisa i kompletne usluge na najvisem nivou.

    Na kraju - vrlo mi je drago da je i nas (jos uvek) mladi forum privukao paznju ovakve kuce !
    No time to lose

  9. #9
    Novi član
    Član od
    28.7.2010.
    Lokacija
    Pancevo
    Poruke
    12
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Obraćanje članovima foruma svetsatova.com

    Citat Vladan_Stevanovic kaže: Pregled poruke
    Takodje sam zaboravio da napomenem da Petrovic ima Tax Free opciju za one koji zele i imaju nacina da je iskoriste.

    Pozdrav.
    To, to.... Samo je bitno na strani pasos (Crna Gora, BiH...) izneses sat, i ustedeo si ceo PDV..... To u sustini mozes za sve satove.... ne samo kod Petrovica.... poz

  10. #10
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Obraćanje članovima foruma svetsatova.com

    Citat nikola0406 kaže: Pregled poruke
    Ja mislim da sat kupljen bilo gde u svetu kod ovlascenog Rolex dilera Petrovic ionako servisira pod garancijom. Bar bi trebalo...Ali ovo je SRBIJA ( da ne uvredim neke clanove ) pa je sve moguce.


    Moja konstatacija nije bila striktno vezana za Rolex, vec se odnosila na bilo koji brend. Sto se tice Rolexa verovatno si u pravu da postoji medjunarodna garancija, ali iskreno ne znam detalje i uslove takve garancije.

    Pozdrav.

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Pravilnik foruma
    By Shmizla in forum Info
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 14.10.2013., 16:50
  2. Apel svim članovima foruma
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 24.7.2013., 13:58
  3. Vraćanje kazaljki unazad
    By Misko81 in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 27.10.2012., 22:49
  4. Molba članovima!
    By dragon in forum Kompletni testovi satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.7.2010., 18:51
  5. Sajt sedmice: www.svetsatova.com
    By Shmizla in forum Info
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 26.10.2008., 13:08

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •