Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2
  1. #1
    Novi član
    Član od
    19.5.2009.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Patek Philippe Sky Moon Tourbillion replika

    Posedujem repliku Patek Philippe rucnog sata, model je Sky Moon Tourbillion. Replika je uradjena sasvim korektno (ovo konstatujem na osnovu onog sto sam video na netu tj. sajtovima koji prodaju replike i odnosi se se na izgled), radi se o "swiss made" replici sa gravurom po obodu sata... i tako, da ne gnjavim dalje, zanima me gde se ovakav sat moze odneti na neku "strucniju" procenu o kakvoj se replici radi? Nemam narukvicu i odneo sam danas kod prvog casovnicara u Novom Sadu da pogledam ima li odgovarajucih narukvica za model koji posedujem i covek koji radi kao casovnicar mi je na "prvu ruku" rekao da je to odlicna replika jos boljeg sata. Cak mi je bio zanimljiv njegov prvi komentar kad me je pitao da li znam kakav sat uopste drzim u ruci Naravno, pravio sam se veoma iskusan i rekao da vrlo dobro znam kakav je to sat iako ga posedujem tek par dana i sve sto znam procitao sam na netu... E sad, kako meni nije dovoljno misljenje jednog "obicnog" casovnicara, zanima me gde bih mogao da pouzdano proverim njegovu konstataciju da se radi o vrlo dobroj replici?
    Neki predlozi?

    Da, okacicu sliku sata cim stignem...
    I, na kraju, izvinjavam se ako sam promasio podforum i otvorio temu o replikama gde joj mesto nije (ako je potrebno nek' je moderator smesti gde valja).

  2. #2
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Patek Philippe Sky Moon Tourbillion replika

    Zaista sam zainteresovan da vidim kako sat izgleda pa te molim da okacis neke malo kvalitetnije fotografije.
    Takodje me zanima koje funkcionalnosti, od onih koje poseduje original, zapravo rade na njemu? Pretpostavljam da ima neki kineski mehanizam...

    Koliko si ga platio ako nije tajna?

    Sto se tice replika nijedan pravi casovnicar ne zeli da se zeza sa tim i da gubi vreme, ali mozes recimo zamoliti Srbu da ti pogleda sat i da kaze sta misli:

    Časovničarska radnja Srba Mihajlović
    Terazije 5
    11000 Beograd
    Tel: +381 11 322 8231

    Inace Srba je sertifikovani casovnicar za Zenith, Ullyse Nardin, Breitling i jos neke zvucne brendove...

    Za one koji ne znaju o kakvom se satu radi, sledi slika u prilogu.


    Pozdrav,
    V.S.
    Priložene slike Priložene slike Patek Philippe Sky Moon Tourbillion replika-patek_philippe_skymoon_tourbillon.jpg  

Slične teme

  1. Original Rolex ili replika?
    By martinn in forum Opšti forum
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 4.1.2012., 12:54
  2. Patek Philippe satovi - info
    By Shmizla in forum Patek Philippe
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 26.2.2009., 10:29
  3. Patek Philippe Muzej
    By Shmizla in forum Patek Philippe
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 23.1.2009., 21:43
  4. Patek Philippe Wallpaper
    By Shmizla in forum Download sekcija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 23.1.2009., 20:54

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •