Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
  1. #1
    Banned
    Član od
    27.10.2009.
    Poruke
    279
    Lajkovi
    72
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Omega DeVille Jubilee 18kt Yellow Gold Midsize Watch 7910.11.01

    Da li neko moze da mi kaze nesto vise o ovom satu. Naime drugar je dobio sat, pa me zamolio kao slabog poznavaoca i velikog ljubitelja satovada da pogledam ovu Omegu. Medjutim totalno sam zbunjen. Prvo, sat je dobio od kolega i zaprepastio se kada je video da na propratnoj dokumetaciji pise 14,38g Au. Sat stvarno po meni ne izgleda ni malo luksuzno, ali tako pise, ima i zig na satu sa finocom zlata od 750 (18 karatno zlato). Kada sam pogledao na net/u video sam da skoro svi sajtovi preko kojih se prodaje ovaj model, u stvari prodaju replike ovog sata za 200$ i pise da su zlatne. Da napomenem da se radi o kvarcnom mehanizmu.

    Hvala na bilo kakvoj pomoci.. Pozdrav svim forumacima.

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Omega DeVille Jubilee 18kt Yellow Gold Midsize Watch 7910.11.01

    Vjerovatno je re*****,ali postoji u ponudi Omege,DeVille Prestige model,sličnih karakteristika(quartz,34mm)
    i njegova cijena na netu je otprilike 1400$ za čelično,pa do 3000$ za zlatno kućište.
    Može li kakva slika(možda se tvom prijatelju stvarno posrećilo)?

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Omega DeVille Jubilee 18kt Yellow Gold Midsize Watch 7910.11.01

    Kvalitetnije slike bi bile od velike pomoći, mada bih ja rekao da je 99.9% u pitanju re*lika!
    No, bez obzira dal je sat originalan ili ne, ako imaš prilike postavi slike da vidimo sat.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  4. #4
    Banned
    Član od
    27.10.2009.
    Poruke
    279
    Lajkovi
    72
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Omega DeVille Jubilee 18kt Yellow Gold Midsize Watch 7910.11.01

    Hvala na odgovorima. Drugar je trenutno van zemlje, ali dolazi krajem nedelje pa su postaviti fotografije. S obzirom da imam i macro objektiv bice u full rezoluciji. Veliki pozdrav

Slične teme

  1. Getat watch co.
    By eee in forum Kineski mehanički satovi
    Odgovora: 132
    Poslednja poruka: 27.5.2016., 17:50
  2. Fit watch
    By Laslo51 in forum Digitalni i ABC satovi + G-Shock
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 21.9.2009., 12:20
  3. ROLEX GMT-Master II Gold
    By stamenko73 in forum Prodaja satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 7.3.2009., 18:10
  4. Hamilton Watch
    By Shmizla in forum Download sekcija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16.11.2008., 18:49

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •