Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 18
Like Tree2Likes

tema: Cene breitling satova kod nas?

  1. #1
    Član
    Član od
    21.1.2009.
    Poruke
    202
    Lajkovi
    85
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Cene breitling satova kod nas?

    Pre svega obzirom da mi je prvi post, koristim priliku da pozdravim sve clanove i kazem da mi je veoma drago sto je i kod nas zaziveo forum koji se bavi satovima.

    Razlog za topic je sledece prirode- zanima me da li neko sa foruma zna da li kod nas mogu da se nadju Breitling Chronomat Evolution kao i Navitimer te koliko se kod nas krecu cene? Takodje, da li negde moze da se preuzme cenovnik breitlingove ponude u identicu?

  2. #2
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re:Cene breitling satova kod nas?

    Predpostavljam da mogu da se nađu kod ovlašćenih distributera pošto su to zaista popularni modeli, Distributeri su Identico i Maestro Jewelers čije podatke možeš naći na stranici 'Distributeri'.

    Što se tiče kataloga sumnjam da ga možeš kod nas dobiti (uglavnom ih ljubomorno čuvaju) ali svakako traži od njih jer su u obavezi da ti daju ako ga imaju. Na zvaničnom sajtu to i piše



    Što se tiče cena, slede kataloške cene:

    Chronomat Evolution - 4340 EUR (metalna narukvica) / 3550 EUR (kožna narukvica)

    Navimeter - 4800 EUR (metalna narukvica) / 4150 EUR (krokodilska koža) / 3890 EUR (obična koža)

    Što se tiče cena kod nas mislim da možeš da dobiješ maksimalni popust od 20% kod navedenih distributera.

    Pozdrav,
    V.S.

  3. #3
    Član
    Član od
    21.1.2009.
    Poruke
    202
    Lajkovi
    85
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re:Cene breitling satova kod nas?

    Hvala puno na iscrpnom odgovoru. Uskoro treba da idem u UK i nasao sam cene satova kod njihovih distributera pa me zanimalo koliko kod nas iznose da bih znao da li mi se isplati da odande uvozim sat, ali kad vidim ove cene, onda je sigurno da se isplati :woohoo:

  4. #4
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Cene breitling satova kod nas?

    koliko sam ja shvatio kod nas su preskupi breitling satovi. u onom S&L jewelry (u uscu odma od ulaza desno) windrider chrono cockpit celik baza, sa koznom narukvicom kosta 411 000 din! a ja sam svoj u a13358 (sav u celiku, hromiran) platio 3500e koliko je i kataloska cena, tu treba uzeti u obzir da je razlika izmadju kozne i celicne narukvice vise od 500e

  5. #5
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Cene breitling satova kod nas?

    Citat Wildboar kaže: Pregled poruke
    Hvala puno na iscrpnom odgovoru. Uskoro treba da idem u UK i nasao sam cene satova kod njihovih distributera pa me zanimalo koliko kod nas iznose da bih znao da li mi se isplati da odande uvozim sat, ali kad vidim ove cene, onda je sigurno da se isplati :woohoo:
    nisi valjda mislio da placas carinu na sat? bolje ti je uzmi u inostransvu i uzmi im tax free

  6. #6
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Cene breitling satova kod nas?

    Cene satova u inostranstvu variraju od zemlje do zemlje, negde su jeftiniji, negde čak i skuplji u odnosu na cene kod naših distributera. Prednost kupovine u inostranstvu je svakako povraćaj PDV-a pa je samim tim sat jeftiniji ali ne želi svako da pređe 500 i kusur kilometara da bi uštedeo par stotina €, niti ima svako vremena za takve putešestvije. Ima ljudi koji jednostavno hoće da odšetaju do radnje, pogledaju sat, probaju ga i na kraju kupe. Stvar izbora.

    Uzgred, nema potrebe za podizanjem teme stare gotovo dve godine.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  7. #7
    Novi član
    Član od
    28.7.2010.
    Lokacija
    Pancevo
    Poruke
    12
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Cene breitling satova kod nas?

    ^ Takodje, ono sto je fascinantno, je cinjenica da svaki put, ljudi kao da su otkrili ameriku kada se prica o povracaju poreza... Istina je da su ponekada razlike u ceni deprimirajuce, najvise kao primer koji je naveden gore za Breitling... Pa valjda kada se neko odluci za kupovinu.... Valjda je logicno da se uporede cene... Naravno da niko ne zeli da plati vise od kataloske cene, i naravno da svi zelimo da prodjemo sto povoljnije... Uzmes, uporedis... Na kraju sam odlucis sta vise vredi..... p.s. Tax Free funkcionise i kod nas, i to se vraca ceo PDV, recimo sa bilo kojim EX-YU pasosem u Beogradu mozes aplicirati za povracaj poreza... Za kameru, za sat, sta god hoces, mislim da mora biti iznad neke vrednosti, ali nesto sitno je u pitanju...

    pozzzzzz
    Poslednja ispravka: vladas (27.5.2011. u 20:37) Razlog: nepotreban citat pri odgovoru

  8. #8
    Član
    Član od
    19.9.2011.
    Poruke
    101
    Lajkovi
    329
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Cene breitling satova kod nas?

    Da smo najskuplji, jesmo! Dobio sam ponudu za Breitling iz skoro svih zemalja u okruzenju i ne racunajuci povrat poreza skuplji smo za 13-15%.
    Poslednja ispravka: dragon (27.9.2011. u 19:44)

  9. #9
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Cene breitling satova kod nas?

    Napravljen je split pa sad priču o carini i porezima možete nastaviti u temi "carina i satovi" a ovde se držite zadatog naslova koji glasi "Cene Breitling satova kod nas"!
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  10. #10
    Novi član
    Član od
    29.7.2017.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Cene breitling satova kod nas?

    Izvinitr zna li neko pribliznu cenu Breitling 1884 original sa celocnom narukvicom.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Predlozi za kupovinu sata do 300 EUR
    By zdragana in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 780
    Poslednja poruka: 12.10.2021., 16:28
  2. Cene ROLEX satova u Srbiji
    By sub in forum Rolex
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 10.5.2021., 22:29
  3. Breitling - Galerije slika / Katalozi satova
    By Amikica in forum Breitling
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 28.2.2010., 19:44
  4. Eterna i Breitling
    By Saleni in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 24.2.2010., 11:28

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •