Prikaz rezultata 1 do 5 od ukupno 5
  1. #1
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Blancpain Saint Valentin 2011

    Dan zaljubljenih ili Sv. Valentin nije tako daleko i verovatno se mnogi već pitaju šta bi svojim lepšim polovinama poklonili na taj dan. Možda odgovor na to pitanje može da vam da Blancpain sa svojim novim ženskim satom Saint Valentin 2011.



    Novi model koji dolazi iz Blancpain-a je elegantan ženski sat koji zrači luksuzom a verujem da neće ostaviti ravnodušnim i mnoge muškarce koji se nađu u prisustvu vlasnice sata, ako ni zbog čega drugog a onda zbog izuzetnog mehanizma koji se nalazi u njemu.

    Ovaj deo priče verovatno neće privući pažnju damama ali ja ne mogu da ga zaobiđem. Mehanizam, koji je moguće videti kroz poklopac kućišta sata, je Blancpain kalibar 6763 koji se sastoji iz 261 dela, ima prečnik od 27mm, debljinu od 4.9mm i 30 rubina. Mehanizam je bogato dekorisan, ništa manje se ni ne očekuje od high-end i luksuznih proizvođača satova, ali ono što se posebno ističe na njemu jesu tri ugravirana srca koja se nalaze na oscilirajućem tegu i koja treba simbolično da predstavljaju osećanja prema voljenoj osobi. Funkcije kojima se mehanizam ističe su prikaz mesečevih mena i pun kalendar što znači da sat, pored mesečevih mena, prikazuje mesec, dan i datum u nedelji. Blancpain posebno naglašava i prilično veliku rezervu snage od 100 sati koju ima ovaj mehanički mehanizam debljine od nepunih 5mm.



    Blancpain Saint Valentin 2011 ima kućište prečnika 34mm koje je izrađeno od čelika i vodootporan je do 50 metara. Staklo je safirno a korona je ukrašena sa 58 dijamanata i jednim rubinom u obliku srca koji se nalazi na poziciji "12". Lep detalj, ako mene pitate. Međutim, ovaj švajcarski proizvođač vrhunskih satova se nije zaustavio samo na koroni, pa je tako beli "mother-of-pearl" brojčanik ukrašen sa 9 dijamanata koji predstavljaju markere za sate. Cela priča je zaokružena belom kožnom narukvicom sa odgovarajućom kopčom.



    Blancpain Saint Valentin 2011 će biti izrađen u izuzetno maloj, limitiranoj, seriji od svega 99 satova i biće ponuđen tržištu početkom sledeće godine. Sat će se isporučivati u drvenoj kutiji koja će biti presvučena belom kožom i koja će imati malu bravu. Ključ će se nalaziti u kutijici napravljenoj od belog zlata i presvučenoj belom kožom i imaće oblik srca. Zaista je uloženo mnogo truda prilikom dizajniranja i izrade i moram priznati da je Blancpain uspeo da napravi očaravajuće lep ženski sat.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika Marko 5
    Član od
    5.2.2010.
    Lokacija
    Srbija - Beograd
    Poruke
    1.023
    Lajkovi
    587
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Blancpain Saint Valentin 2011

    Stvarno lep sat a ni mehanizam nista ne zaostaje,narocito rezerva snage...
    Jel je poznata cena mozda?

  3. #3
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Blancpain Saint Valentin 2011

    Kapa dole, sta drugo reci...! I da nisu pravi dijamanti, rubini i zlato u pitanju, bio bi to, po mom skromnom misljenju, jedan od najlepsih zenskih satova koje sam video...! Koja ovo dobije na poklon, moze da kaze da se dobro udala!
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  4. #4
    Mlađi član Avatar korisnika simke
    Član od
    5.11.2010.
    Lokacija
    NOVI SAD
    Poruke
    86
    Lajkovi
    24
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Blancpain Saint Valentin 2011

    Samo mi jos to fali da ga vidi moja zena.
    E onda cu morati da joj ga kupim

  5. #5
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36955
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Blancpain Saint Valentin 2011

    Ja sam mislio na vreme i pao je jedan Tissot za jeftine pare a prelep...

Slične teme

  1. Uhren Exclusiv 2011
    By Marko 5 in forum Kupovina satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 7.9.2011., 23:42
  2. Sihh 2011
    By dragon in forum Sajmovi i izložbe satova
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 3.2.2011., 21:20
  3. Sinn - katalog 2010/2011
    By eee in forum Sinn
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 9.11.2010., 3:10
  4. BLANCPAIN - Saint-Valentin 2010
    By dragon in forum Vesti, objave
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 24.12.2009., 12:37

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •