Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
Like Tree27Likes
  • 11 Post By zare
  • 10 Post By backarelli
  • 6 Post By Neša

tema: Denissov

  1. #1
    Član Avatar korisnika zare
    Član od
    18.5.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    490
    Lajkovi
    885
    Reputacioni uticaj
    52

    Određen forumom Denissov

    Denissov-barracuda.jpgDenissov-aeronavigator.jpgDenissov-nautilus.jpgDenissov-coalition.jpg

    Evo ukratko od mene, da i ja nešto napišem, sa par fotki njihovih osnovnih modela.

    Zvanični moto kompanije je „mehanika vremeni“ ili u slobodnijem prevodu vremenska mašina, pokušaj spoja prošlosti sa savremenim dizajnom .
    Kompanija je osnovana 1951 godine kada je Vladimir A. Denisov osnovao sopstvenu radionicu za proizvodnju satova. Vladimir A. Denisov do osnovanja sopstvene kompanije bio je šef dizajnerskog razvojnog biroa Moskovske fabrike satova. Učestvovao je u razvoju čuvenog hronografa 3133 i kreirao je prvi Ruski kvarcni mehanizam. Fabrika je od osnivanja ostala porodična kompanija i danas je na njenom čelu sin osnivača Ilija V. Denisov .
    Kompanija je od početka osnivanja težila da proizvodi kvalitetne satove limitiranih serija, a njeni modeli nalazili su mesto na rukama Ruskih političara i svrstani su u zvanične poklone predsednika RF V.V. Putina.
    Pored savremenog dizajna svojih satova opredelili su se za dokazana Ruske mašine, pa tako u Denissov satovima izmedju ostalih kuca i čuveni Ruski hronograf serije 3133, ali u skladu sa motom kompanije i Švajcarska ETA 2824-2.
    Zvanična veb stranica je DENISSOV - часовая компания
    Djordje, popovac 76, RUS and 8 others like this.

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Denissov

    -ova tema me potseti, na izbor mog velikog drugara i mogu slobodno reći brata, 23jewels-a, kad je ovaj brend u pitanju ! Evo ga taj lepotan...






  3. #3
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Denissov

    E, momci, danas ste nas počastili mnogo lepim slikama i korisnim informacijama. Bravo za obojicu

    Uh, tek sad vidim da mi je ovo hiljaditi post. Jes' da ću zvučati sebično, al' čestitam i samom sebi
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •