Strana 54 od 54 PrvaPrva ... 4445051525354
Prikaz rezultata 531 do 540 od ukupno 540
Like Tree664Likes

tema: Steinhart satovi

  1. #531
    Stariji član Avatar korisnika Elvedin
    Član od
    1.11.2015.
    Lokacija
    Novi Pazar
    Poruke
    1.699
    Lajkovi
    11976
    Reputacioni uticaj
    25

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    Dobrodosao na forum kolega.
    Alberto, ti si imao dosta Steinharta, jesi li imao ovaj problem kao Voosaai?
    Ne treba goreti u zelji, s'vremenom sve ce doci...

  2. #532
    Mlađi član
    Član od
    26.6.2016.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    90
    Lajkovi
    257
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    @don Alberto
    Iz NS.

    @Elvedin
    Hvala.

  3. #533
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27420
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    Nisam imao takav problem. Svi su imali baš utegnut bazel, tako da preporučujem da im pošalješ sat i oni će ti ga srediti o njihovom trošku i mislim da ćeš imati besplatan shiping, tj oni će ti ga vratiti o svom trošku i dobićeš njihovu Steinhart čokoladicu i zahvalnicu što si im pružio poverenje kada si kupio njihov sat, bar je tako do sad bilo. Čudi me da im se podkrala takva greška, jer su im satovi baš provereni, međutim, podkrade se greška i mnogo većim firmama, pa što ne bi i njima. Bitno je da su izuzetno uviđajni i rešavaju sve što im je obaveza, da bi kupci bili zadovoljni. Ja sam imao 6 Steinharta i nikad ni jedan jedini problem nisam imao. Odlični satovi za male pare. Šalji im sat sa objašnjenjem i snimkom i videćeš da će biti sređeno.
    Omega rules !!!

  4. #534
    Mlađi član
    Član od
    26.6.2016.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    90
    Lajkovi
    257
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    @ don Alberto

    Hvala na informaciji. Najvise me "brine" nasa carina ,tj. kako se ponasaju kada se sat salje na popravku, da li je neko imao iskustva sa tim? Ne bih da mi se po povratku ocarini sat...

  5. #535
    Novi član
    Član od
    12.11.2011.
    Poruke
    17
    Lajkovi
    43
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    Nisam sat slao na popravku ali jesam GoPro kameru, pošto ovde nisu uvažili garanciju, kameru sam izvezao preko kurirske službe UPS na koju su me uputili, oni su na BG aerodromu i sve mi je bilo free pošto sam je kupio u radnji ali morao sam da dam izjavu zašto je izvozim i zašto je uvozim, bla bla. Pa je pitanje kako je tvoj sat ušao u zemlju, ako je uredno ocarinjen i imaš papir, rešićeš to već nekako, pošta i carina, kontaktiraj ih pre slanja, ako nemaš carinsku deklaraciju, pretpostavimo da ćeš gotovo sigurno platiti carinu.

    Šteta za Steinhart ja imam jedan i oduševljen sam.

    Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk

  6. #536
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27420
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    Citat voosaai89 kaže: Pregled poruke
    @ don Alberto

    Hvala na informaciji. Najvise me "brine" nasa carina ,tj. kako se ponasaju kada se sat salje na popravku, da li je neko imao iskustva sa tim? Ne bih da mi se po povratku ocarini sat...
    Imaš poruku na pp.
    Omega rules !!!

  7. #537
    Mlađi član
    Član od
    26.6.2016.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    90
    Lajkovi
    257
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    @Alberto hvala na savetima.
    Svratio sam malopre kod Simovica, da pogleda. Po njemu je to sasvim normalno. Kako rece, mora negde imati negde malo lufta u bezelu, inace ne bi mogao da se okrece normalno.
    Sto se tice Steinharta, stvarno imaju dobru podrsku. Sami su organizovali FedEx da dodje na moju adresu da pokupi sat, ali je to sve zaskripalo zbog nase birokratije. Sat moze da se privremeno izveze na popravku, bez placanja dazbina pri povratku posiljke, ali moram prvo da sam nadjem speditera koji ce mi uraditi papirologiju za taj privremeni izvoz, pa ce tek onda nas FedEx da prihvati tu posiljku. Sam Bog zna koliko tu cimanja ima, i koliko kosta ta peripetija sa spediterima, tako da ne znam da li da se uopste upustam u tu igranku (a i majstor Simovic me je malo "utesio").
    Poslednja ispravka: voosaai89 (2.12.2019. u 16:54) Razlog: slucajno poslao nedovrsenu poruku
    don Alberto likes this.

  8. #538
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27420
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    To prvi put čujem. Evo baš sad probam bazel na Omegi i utegnut je ko praćka. Nema pomeranja ni malo. Zabetonirano.
    Ja ni na jednom satu nikad nisam imao to pomeranje u vertikalno smeru, tako da ne znam šta da ti kažem. Damir je vrhunski sajdžija i verovatno zna šta priča, ali ja stvarno nisam imao to pomeranje ni na jednom diveru.
    Omega rules !!!

  9. #539
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27420
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    Omega rules !!!

  10. #540
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.337
    Lajkovi
    27420
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    Uf, opet me lupa satitis!!!



    eee, taunus, Zagor and 2 others like this.
    Omega rules !!!

Strana 54 od 54 PrvaPrva ... 4445051525354

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •