Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
  1. #1
    Novi član
    Član od
    12.8.2010.
    Poruke
    23
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Luciano Soprani satovi

    Da li neko ima iskustva sa modelima ovog proizvođača? Čije mehanizme koriste,koliko su pouzdani. Skeptik sam po pitanju Italijanskog kvaliteta...
    Srdačan pozdrav
    Vladan

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom re: Luciano Soprani satovi

    Šta god koristili i koliko god bili pouzdani,ja ih ne bih kupio! Modni sat je modni sat!

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Luciano Soprani satovi

    Zar to nije proizvođač parfema?

    Danas, kada je časovničarska industrija dobila novi vetar u jedra, svi žele da uzmu deo kolača i da se bave "proizvodnjom" satova. Tako je i sa L.Soprani-em koji, kao i mnogi drugi modni proizvođači, verovatno ima ugovor o proizvodnji satova sa nekom kompanijom kao što je Fossil. Kućišta i brazletne se gotovo sigurno rade u Kini, kontrola kvaliteta je upitna a mehanizmi koji se ugrađuju mogu da potiču i iz Kine i iz Japana ali i iz Švajcarske. Najverovatnije da se radi o Miyota mehanizmima, obzirom da su isti najzastupljeniji kod pristupačnih satova, ali se nemoj iznenaditi ako se unutra nađe i neki Kinez. Na kraju, sve to sklopa neka kompanija koja zatim satove pod imenom L.Soprani plasira na tržište.

    Ako ti se sat ovog proizvođača dopada kupi ga, mada ja lično ne bih mogao da opravdam takvu kupovinu. Mislim da možeš i bolje da se prođe.
    Jel možeš da postaviš sliku sata koji ti je zapao za oko?

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  4. #4
    Novi član
    Član od
    12.8.2010.
    Poruke
    23
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Luciano Soprani satovi

    Slučajno sam naisao na taj model,iskreno nisam ozbiljno razmisljao da ga tek tako uzmem,jer mi se samo dopao. Gotovo je izvesno da ću ovih dana poručiti
    Seiko Snac55,koji je na Seance-ovom web shopu na popustu i trdnutno je 16000. Slike ovog Italijana ne mogu da postavim jer ulazim sa mobilnog,ne mogu da se snadjem na ekranu od 2.5"

  5. #5
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Luciano Soprani satovi

    Ma ok, ti kad budeš mogao postavi sliku sata, čisto da vidimo o kojem modelu se radi a Seiko/Casio/Citizen će uvek predstavljati bolju kupovinu od modnih proizvođača kao što je Luciano Soprani.


    EDIT: Pogledao sam model i rekao bih da se radi o kvarcnom Miyota OS20 mehanizmu. Mehanizam kao mehanizam je ok, pristojnog kvaliteta, ugrađuje se i u satove daleko poznatijih proizvođača ali sat ne čini samo mehanizam. Kao što rekoh, lično ne bih kupio L.Soprani satove a Seiko, Casio ili Citizen predstavljaju daleko bolju kupovinu.

    Pozdrav
    Poslednja ispravka: dragon (14.9.2010. u 18:39)
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  6. #6
    Novi član
    Član od
    12.8.2010.
    Poruke
    23
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Luciano Soprani satovi

    Nadam se da sam Vam uspešno poslao poruku,tako da slike mozete i Vi postaviti. Možda se nekom svidi. Verujem da nista lošiji nije od Esprita,Diesela,Fossila,Adidasa...

    Srdačan pozdrav
    Vladan

  7. #7
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Luciano Soprani satovi

    Evo slike...



    Kada je reč o poređenju sa ostalim modnim proizvođačima... pa ne, nema razlike, sve je to sličnog kvaliteta ako ne i istog.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •