Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
Like Tree20Likes
  • 16 Post By araphel
  • 3 Post By araphel
  • 1 Post By backarelli

tema: J Springs BEB051

  1. #1
    Stariji član Avatar korisnika araphel
    Član od
    1.8.2012.
    Poruke
    1.747
    Lajkovi
    12298
    Reputacioni uticaj
    120

    Određen forumom J Springs BEB051

    Hajmo treći pokušaj da zakačim temu večeras

    Dakle, nakon gledanja video recenzije jednog od J Springs modela ovde na svetu satova, i shvatanja šta kuca unutra, rešio sam da malo bolje pogledam njihovu kolekciju i raspitam se o brendu.

    Ovaj se model supruzi izuzetno dopao ( da, voli velike i masivne, po mogućnosti četvrtaste satove) pa smo otišli da ga i uživo pogledamo. Rezultat te avanture je sledeći:







    Da probam ukratko da dam utiske: kvalitet izrade na nivou, dizajn je pitanje ukusa, ali nama se jako dopada, unutrašnji prsten sa funkcijom kalendara je interesantan gimmick, ali može da bude koristan.

    Sve u svemu, zadovoljni. I konačno me više ne muči čista jeres kvarcnog sata na gospođinoj ruci

  2. #2
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: J Springs BEB051

    Hehe, odlično, drago mi je da smo već nekom pomogli pri izboru. Čestitam na kupovini, i nadam se da ćete biti zadovoljni satom.
    Naravno očekujemo još informacija i dodatne utiske prilikom svakodnevnog korišćenja sata.

    ...
    Izvini, ali i dalje ne mogu da se otmem utisku na činjenicu da je taj sat namenjen pripadnici lepšeg pola...
    U svakom slučaju thumbs-up za gospođu, uz želju da nam se i ona pridruži na forumu (ako već nije).

  3. #3
    Stariji član Avatar korisnika araphel
    Član od
    1.8.2012.
    Poruke
    1.747
    Lajkovi
    12298
    Reputacioni uticaj
    120

    Određen forumom Re: J Springs BEB051

    Šta da joj radim, takva je....voli muške satove. Ima i neki mali klasični Meister Anker, koji jednostavno i lepo izgleda, ali ona non stop kuka kako joj je mali. Ovaj sat je po količini mesta koje zauzima na ruci neznatno veći i od mog Monstera, ali eto, njoj se sviđa. I to je meni sasvim dovoljno.

    Izradu stvarno moram da pohvalim. Kvalitet kopče, obrada kako samog sata, tako i narukvice, zaista deluju kao da bi sat trebao imati jaču cenu. Za cifer mogu slobodno reći da je prenatrpan, ali sve te "informacije" se su nekako razumno uklopljene i izgledaju skladno, barem meni. Doduše, i ja sam ljubitelj masivnih i upadljivih stvarčica. Izbor boja je po meni savršen, crna sa nešto narandžastih detalja je po meni fantastična kombinacija. Iluminacij je možda malo slaba....ali ok. Da ne preterujemo sa zahtevima.

    Ostaje da vidimo još kako će se mehanizam ponašati.

  4. #4
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: J Springs BEB051

    Citat araphel kaže: Pregled poruke
    Šta da joj radim, takva je....voli muške satove. Ima i neki mali klasični Meister Anker, koji jednostavno i lepo izgleda, ali ona non stop kuka kako joj je mali. Ovaj sat je po količini mesta koje zauzima na ruci neznatno veći i od mog Monstera, ali eto, njoj se sviđa. I to je meni sasvim dovoljno.
    Potpuno isti slučaj je i u mom domu... pozdrav i čestitam na kupovini !!!
    vladas likes this.

  5. #5
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: J Springs BEB051

    Citat araphel kaže: Pregled poruke
    ...ali eto, njoj se sviđa. I to je meni sasvim dovoljno....
    Apsolutno se slažem i podržavam.

    Hvala na dodatnim informacijama, i nek je u zdravlju služi!

    Nadam se da će nam se i ona pridružiti na forumu.

  6. #6
    Stariji član Avatar korisnika araphel
    Član od
    1.8.2012.
    Poruke
    1.747
    Lajkovi
    12298
    Reputacioni uticaj
    120

    Određen forumom Re: J Springs BEB051

    Evo, sa malom vremenskom distancim, da dodam par podataka.

    Prvo, za razliku od mog Monstera, koji je u prvih par nedelja imao običaj da žuri (doduše, i dalje nisam 100% siguran da li su zasnovani na istom mehanizmu), BEB051 malkice kasni. Ništa neuobičajeno, lagano dolazimo na prihvatljivo kašnjenje koje se reguliše tokom noći dok sat stoji. Sve u svemu, nema nikakvih neobičnosti koje bi zahtevale odlazak kod časovničara.

    Drugo, iluminacija za koju je supruga bila ubeđena da je nema, se nakon par dana neočekivano probudila. Nije preterano jaka i kratko traje, ali sasvim je dovoljno vidljiva.

    Eto, toliko za sada.

Slične teme

  1. Nagradni kviz: Poklon Dućan daruje J.Springs sat.
    By Shmizla in forum Vesti, objave
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 28.9.2012., 19:10
  2. Svet satova review: J.Springs sat – Ref. Br. BEB075
    By Shmizla in forum Japanski satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 5.9.2012., 6:31
  3. J. Springs Sports sat - Video recenzija
    By Vladan Stevanovic in forum Domaće video recenzije satova
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 30.8.2012., 20:37

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •