Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 234567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 51 do 60 od ukupno 69
Like Tree32Likes

tema: Festina satovi

  1. #51
    Član
    Član od
    24.7.2013.
    Poruke
    181
    Lajkovi
    64
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom

    BPM ako zelis original, a bilo koji casovnicar da ti stavi zamensko pricam za Bg. Svi uglavnom u Beogradu uzimaju od istog lika. Pozz

  2. #52
    Novi član
    Član od
    17.8.2011.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Festina satovi

    Pitao sam BPM kažu nisu uvozili taj model, pa nemaju original staklo.Kažu može da se napravi za 2.200 din.To mi je malo mnogo.Da li postoji neko ko za manje novca to može da uradi?Hvala

  3. #53
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

  4. #54
    Novi član
    Član od
    17.8.2011.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Festina satovi

    Hvala puno, poslao upit, čekam odgovor.Pozdrav

  5. #55
    Novi član
    Član od
    26.7.2017.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

  6. #56
    Član
    Član od
    22.5.2015.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    209
    Lajkovi
    1418
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Festina satovi

    U tom cenovnom rangu ovaj Citizen BJ7019-54E NIGHTHAWK
    Best buy sto bi rekli Anglosaksonci, neces pogresiti
    eee, chuck, Zagor and 1 others like this.

  7. #57
    Stariji član
    Član od
    8.5.2017.
    Poruke
    1.898
    Lajkovi
    13149
    Reputacioni uticaj
    401

    Određen forumom Re: Festina satovi

    Pozdrav,
    Prvi je hronograf sa Dual Time, što znači, da ima mogućnost prikazivanje i druge vremenske zone. To je ona kazaljka na pozciji broj 4. Pokreće ga japanski Miyota kvarčni mehanizam FS26.
    Drugi je klasični sportski hronograf, sa štopericom, koja meri vreme do 1/20 sekunde. Pokreće ga Miyota OS20.
    Oba mehanizma su pouzdana, robusna, popravljiva i tu ne treba očekivati nekie veće probleme.

    Ono što je meni ovde nekako najmanje sigurno, je što su oba kućišta pokrivena sa PVD premazom, koji je ionski nanešen na čelik. Deluje atraktivno ali treba imati na umu, da se prilikom svakodnevnog nošenja sata i uticaja raznih manjih i većih udaraca o razne predmete, pa čak i stvavljanja ruke u džeopva, obično desi, da dođe do ljuštenja nanešenog sloja posle određenog vremena, što može doneti prilično ružan izgled sata.
    PVD sloj je pozdaniji izbor, kod luksuznih satova, koji su nekoliko puta skuplji od ovog modela.

    Za cenu Chrono Bika, ja bih razmotrio savet kolege Zorga. Citizen Nighthawk je ipak bolji i još pouzdaniji izbor.
    Ako su ti hronografi primarni izbor, za 300 € se isto tako mogu dobiti kvalitetni satovi švajcarskih proizvođača, koji za razliku od Festine imaju safirno staklo i Ronda mehanizam (5030D), koji je odličan. To su Roamer, Candino, Wenger i koliko mi je poznato, svi oni se prodaju u Srbiji.




    eee, nele, Zagor and 3 others like this.

  8. #58
    eee
    eee je sada online
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.637
    Lajkovi
    7449
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Festina satovi

    I ja bih isto predlozio - za te pare Nighthawk.

  9. #59
    Novi član
    Član od
    26.7.2017.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Festina satovi

    Ljudi, Hvala Vam puno na odgovorima i na ovolikim informacijama. Da li imate jos neki specifican predlog za sat koji bi bio crne boje i sa Stainless steel narukvicom? Cena moze biti recimo jos 100 evra skuplja a zbog posla sam svako malo u Emiratima pa nije problem ako nema da se kupi u Srbiji. Ovaj Citizen mi nesto ne izgleda lepo (iako verujem da jeste kvalitetniji od Festine) zbog toga sto nekako ima bas puno informacija na njemu. Ne volim ni bas onako klasicne satove, nesto kao sto sam ova dva gore predlozio. Haifisch23 da li bi mogao da mi predlozis neke modele (koji se tebi svidjaju a u tom cenovnom rangu) od ovih brendova koje si predlozio. Hvala jos jednom na informacijama, zaista cenim.

  10. #60
    Stariji član
    Član od
    8.5.2017.
    Poruke
    1.898
    Lajkovi
    13149
    Reputacioni uticaj
    401

    Određen forumom Re: Festina satovi

    Pozdrav Noname88,
    Evo nekih predloga, koliko sam mogao naći za Srbiju. Tu imam malo problema, pošto sam iz Slovenije, pa ne poznajem detaljno situaciju u Srbiji ali pošto si napisao, da si često u Emiratima, onda ti neće biti problem probati i pogledati.
    Sve ove modele bi probao potražiti prvenstveno na čeličnoj narukvici.

    https://bomar.rs/roamer-superior-508837-41-05-05
    https://bomar.rs/roamer-superior-508837-41-55-50
    https://bomar.rs/wenger-seaforce-010643111
    BPM - najveći izbor satova i nakita - BPM - prodaja satova i nakita - C4477/3
    BPM - najveći izbor satova i nakita - BPM - prodaja satova i nakita - C4517/7
    BPM - najveći izbor satova i nakita - BPM - prodaja satova i nakita - J687/3

    U UAE bih potražio i neki model od Alpine. Odlična završna obrada i zaista jako lepi i kvalitetni satovi.
    https://www.amazon.de/Alpina-Herren-...ywords=watches

    https://www.amazon.de/Alpina-Geneve-...ywords=watches

    Svi gore navedeni satovi imaju zajedničku poantu. To je mehanizam Ronda iz Startech serije sa 13 rubina, koji je robustan, trajan i vrlo kvalitetan mehanizam.
    Potrebno je istači, da se u cenovnom rangu, koji si naveo, mogu naći i još poznatiji brendovi kao što su Tissot i Certina ali oni u sebi sadrže mehaniam iz ETA Fashionline serije sa 4 rubina i priličnim udelom plastičnih delova. Ipak je Ronda, koji je potpuno sastavljen iz metalnih komponenti sigurniji izbor.
    Svi ovi satovi su napravljeni od safirnog stakla, što je svakako jača strana od Festine, pa čak i od Nighthawka.
    Predložio sam ti hronografe, pošto mi deluje, da te oni najviše privlače. Pored toga, cene kvarc satova omogućavaju, da se može lakše doći do satova sa tom funkcijom.

    Puno sreče u traženju i odabiru onog pravog.

Strana 6 od 7 PrvaPrva ... 234567 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koji ženski sat kupiti - Festina ili Festina :)
    By sands in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 18.1.2011., 19:58
  2. Festina vs Fossil satovi
    By Aleksandar S in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 24.11.2010., 17:55
  3. Candino ili Festina satovi
    By stevanone in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 11.11.2010., 18:21
  4. Satovi Candino C4339 i Festina F16286 - Dvoumim se...
    By el.loco in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 8.7.2010., 21:08
  5. festina
    By Djordje in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 24.11.2009., 18:28

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •