Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 18 od ukupno 18
Like Tree27Likes

tema: Casio W-S200H-1BVDF

  1. #11
    Član Avatar korisnika zarekg
    Član od
    19.6.2014.
    Lokacija
    KG
    Poruke
    383
    Lajkovi
    717
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Casio W-S200H-1BVDF

    Ne znam koliko ovako nesto moze da pomogne...
    4Sizes Black PVC Watch Strap Retaining Hoop Loop Rubber Buckle Retainer Holder | eBay

    Ili nesto ovako u slucaju pucanja plasticne kopce:
    http://www.ebay.com/itm/Stainless-St...dsJmcAgYvisHGg

  2. #12
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Casio W-S200H-1BVDF

    Hvala za linkove. Znam da se na ebay-u mogu naci gajke ali pogledacu prvo kod par casovnicara.
    Kad vratim malo film unazad mislim da sam video gajke (doduse kozne ) kod casovnicara Acanskog u NS, ali tada sam bio nekim drugim povodom pa nisam obracao paznju.
    U svakom slucaju hvala.

  3. #13
    Član Avatar korisnika zarekg
    Član od
    19.6.2014.
    Lokacija
    KG
    Poruke
    383
    Lajkovi
    717
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Casio W-S200H-1BVDF

    Ma na linkove sam slucajno naleteo dok sam nesto drugo trazio pa su dobro dosli, za svaki slucaj .

    Samo jos jedna stvar me interesuje za ovaj sat. Da li vreme po krugu moze da bude vece od 1 sata? Neki Casio satovi, kao G7700, koji su namenjeni bas za ovakvo merenje vremena ne mere krug duzi od 59 min 59 sec.
    Molim te ako ti nije problem, ako ne znas napamet, probaj pa mi javi. To mi je u stvari i najbitnija stvar koju trazim.

  4. #14
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Casio W-S200H-1BVDF

    Javići ti sutra. Sat nije kod mene, a moram i uputstvo proučiti, zaboravio sam kako šta ide.

  5. #15
    Član Avatar korisnika zarekg
    Član od
    19.6.2014.
    Lokacija
    KG
    Poruke
    383
    Lajkovi
    717
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Casio W-S200H-1BVDF

    Nema u uputstvu podataka o tome, tu sam prvo gledao.
    Hvala, nema potrebe da sa mucis, nasao sam sliku gde se vidi da meri i sate .
    skydrummer likes this.

  6. #16
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Casio W-S200H-1BVDF

    Posle tri godine poprilično intezivnog nošenja kaiš na satu je pukao (gajka je pukla nešto ranije). Moram naglasiti da sat nije imao poštede tako da ima ogrebotina na kućištu i na staklu. Staklo je zapravo pleksi pa ga i nije tako teško izgrebati.
    Casio W-S200H-1BVDF-img_6125-...-.jpg

    Kao zamenski kaiš odluka je pala na silikonski kaiš sa odgovarajućim štepom. Kaiš je kvalitetan i koliko sam primetio ne skuplja prašinu, kopča je metalna i ima dve gajke. Trebalo bi da traje mnogo duže od orginalnog kaiša. Kaiš je malo širi od razmaka između ušica , međutim časovničar nije bio za to da se uglovi malo odrežu i mislim da je bio u pravu. Obično te ne izgleda kako treba a i kaiš bi mogao pucati na mestu gde je rezan. Ušice su sakrivene pa ukoliko ne gledate bočno ili sa donje strane teško je primetiti da je kaiš širi verovatno 2 mm od razmaka između ušica.
    Casio W-S200H-1BVDF-img_6101-...-.jpgCasio W-S200H-1BVDF-img_6109...-.jpgCasio W-S200H-1BVDF-img_6110-...-.jpgCasio W-S200H-1BVDF-img_6111-...-.jpgCasio W-S200H-1BVDF-img_6113-...-.jpgCasio W-S200H-1BVDF-img_6104....jpg

    Zaključak
    Nemojte očekivati da vam jeftiniji višenamenski Casio satovi traju i izdrže sve ono što može da izdrži prosečan G-Shock jer kvalitet plastike i gume nije isti, stakla su često akrilna a kopče plastične. Sa druge strane cena, funkcije i sveukupni kvalitet jeftinijih Casio višenamenskih satova je takav da vas , kao što sam rekao u prvoj poruci, ne mogu razočarati ukoliko imate iole realna očekivanja.
    VLADAN P, taunus and 83stojan like this.

  7. #17
    Član Avatar korisnika zarekg
    Član od
    19.6.2014.
    Lokacija
    KG
    Poruke
    383
    Lajkovi
    717
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Casio W-S200H-1BVDF

    Odlicno izgleda i ovako, lepo je legla crvena boja. "Staklo" bi mogao da ispoliras nekom polir pastom?
    Ja sam se premisljao i ne kupih ovaj sat. Svasta mi se izdesavalo u medjuvremenu a sutra idem na more... ima vremena.

  8. #18
    Član Avatar korisnika zarekg
    Član od
    19.6.2014.
    Lokacija
    KG
    Poruke
    383
    Lajkovi
    717
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Casio W-S200H-1BVDF

    Kakva su Vasa iskustva sa preciznoscu ovog sata? Od prelaska na zimsko racunanje vremena do danas moj S200 zuri ceo minut. Ni jedan drugi kvarcni mi ne napravi toliku razliku ni za 6 meseci.
    Sada ga u glavnom ne nosim mada je baterija na maksimumu jer stoji okrenut prema sijalici pa se koliko-toliko puni kada sam kuci.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •