Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 12 od ukupno 12
Like Tree18Likes

tema: Longines spirit flyback

  1. #11
    Član
    Član od
    19.2.2021.
    Poruke
    183
    Lajkovi
    1161
    Reputacioni uticaj
    4

    Određen forumom Re: Longines spirit flyback

    Citat boskom kaže: Pregled poruke
    Šta??? Ne letiš Miga vikendom?! Kad kreneš na borbene igre tek ćeš tada shvatiti da ti je flyback neophodan!

    Želim ti da kupiš ovu spravu pa da vidiš kako ćeš s flyback-om biti dobro opremljen!


  2. #12
    Stariji član
    Član od
    8.5.2017.
    Poruke
    1.910
    Lajkovi
    13194
    Reputacioni uticaj
    401

    Određen forumom Re: Longines spirit flyback

    Da zaključimo sa ovim. Ne znam kakve veze ima slaganje ili neslaganje sa mojim mišljenjem u ovoj temi. Stvar je jednostavna:

    1. Komplikacije su dostignuća vrhunskih časovničara, potkovanih znanjem i sposobnostima
    2. Nisu sve komplikacije jednako namenjene praktičnoj upotrebi i ne moraju da budu. To ne znači da su dzidza bidze, kako ih ti nazivaš.
    3. Ako ti se ne sviđaju - nema nikakvih problema. Tvoja stvar i tvoje pravo. Ako si ljubitelj satova, kao što sebe deklariraš, onda ćeš taj trud i znanje poštovati i nećeš ih omaložavati sličnim izrazima.



    Citat bancika kaže: Pregled poruke
    Nista slicno nisam ni rekao ni implicirao. I ovde kao kod vecine stvari vazi "rate of diminishing returns", tj ono što se dobije za novac prati logaritamsku krivu, a ne linearnu. Na svakome je da odabere gde mu je prihvatljivo da se nadje na toj krivoj bez da bude proglašen ludakom ili budalom. Ne znam sto ti toliko smetaju mišljenja koja se ne poklapaju sa tvojim.
    sdbiba likes this.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •