Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2
Like Tree2Likes
  • 1 Post By Shmizla
  • 1 Post By Vladan Stevanovic

tema: Kakve satove nose pojedini sportisti u Srbiji?

  1. #1
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Kakve satove nose pojedini sportisti u Srbiji?

    Evo jednog teksta o tome koje i kakve satove nose pojedini sportisti u Srbiji.

    VLADIMIR STOJKOVIĆ, FUDBALSKI GOLMAN
    ZALJUBLJEN SAM U „KARTIJE“

    - Obožavam satove. Samo kad igram ili sam na treningu ne nosim sat. Veliki broj sam dobio od prijatelja ili rodbine i svi su mi podjednako dragi. Međutim, ovaj „Kartijeov“ što sada nosim sam kupio. Čim sam ga video - zaljubio sam se u njega. Jednostavno, morao sam da ga uzmem. I nije jeftin, ali vam cenu neću reći...

    MLADEN KRSTAJIĆ, FUDBALER ŠALKEA
    NE SMEM DA GA SKIDAM ZBOG SUPRUGE

    - Ovaj časovnik mi je poklon od supruge i normalno je da ga nosim svuda sa sobom! Ne smem da ga skidam, osim kad sam na terenu! Ha, ha, ha... Ne znam koliko ga je platila, to je ipak bio poklon. U kući imam još nekoliko primeraka, ali uglavnom ih sam kupujem, tako da nemaju posebnu simboliku.

    IVICA DRAGUTINOVIĆ, FUDBALER
    POKLON OD PREDSEDNIKA SEVILJE

    - Ovaj sat koji nosim nema neko posebno značenje za mene. Međutim, u kući čuvam časovnik koji sam dobio na poklon od predsednika Sevilje gospodina Del Nida i veoma mi je drag. Skupocen je i zato ga ne nosim često, samo u specijalnim prilikama. Inače, uvek imam časovnik na ruci, osećam se izgubljeno bez njega.

    MILOŠ TEODOSIĆ, KOŠARKAŠ
    IMAM IH 10 U KOLEKCIJI
    - Volim da nosim satove i ne žalim nijednog evra potrošenog na njih. Prosto mi je to kao porok. Ne mogu da prođem pored lepog sata, a da ga bar ne pogledam. Često ih i kupujem. Mislim da imam desetak kod kuće. Ne gledam da li mi se slaže uz odelo ili ne. Jednostavno, dovoljno je da mi se svidi na prvi pogled i odmah je moj.

    IVANA NEŠOVIĆ, ODBOJKAŠICA
    NE KUPUJTE MI SATOVE!
    - Izuzetno sam sujeverna kad su satovi u pitanju i ne volim da mi ih neko poklanja. Verujem da kad ti neko pokloni sat, to skraćuje vreme prijateljstva ili ljubavi između dve osobe. Zato sam tek ove godine počela da nosim satove i isključivo ih sama kupujem. Imam ih nekoliko, ali ovaj „fosil“ mi je, nekako, najdraži.

    IGOR MILOŠEVIĆ, KOŠARKAŠ
    „BENTLI“ 6.200 EVRA
    - Trenutno nosim „brajtling bentli“, sat koji sam kupio na aerodromu u Moskvi. Koštao me je 6.200 evra, ali ne žalim. Obožavam satove i imam još dva koji su mnogo skupi - „kartije“ i „tv stil“. Volim da ih biram prema odeći koju imam, da prati stajling. Zbog toga mi je vrlo teško da pronađem dobar sat, ali kada ga nađem - moj je.

    ZORAN ERCEG, KOŠARKAŠ
    IZGUBLJEN BEZ SATA
    - Veliki sam ljubitelj satova! Vidite i sami, čim izađem iz svlačionice, stavim ga na ruku. Jednostavno, ne snalazim se bez sata. Ne libim se da izdvojim i veliku svotu novca ukoliko mi se svidi, ali mi je najdraže kad ih dobijem na poklon.

    ANA IVANOVIĆ, TENISERKA
    „ROLEKS“ OD 4.444 DOLARA

    Neko nosi satove da bi znao koliko je sati, neko da pokaže koliko ima para, a neko da zaradi pare... Kako? Pa lako, dovoljno je samo da se zovete Ana Ivanović i potpišete sponzorski ugovor sa „Roleksom“. Ana je nosila čak i muški „Rolex Daytona Gold“, a sad su Švajcarci za nju napravili specijalan „Gold Rolex Oyster Perpetual Lady Datejust“.

    ANDREJ KULUNDŽIĆ, AUTOMOBILISTA
    NARUKVICA „ŠOPARD“ KAO OD AUTO-GUME

    - Imam desetak skupocenih satova. Nijedan nije ispod 3.000 evra. Veoma volim da dobijam, ali i da poklanjam satove. Ovaj što mi je trenutno na ruci mi je najdraži jer ima veze sa automobilizmom. Marke je „šopard“, iz serije „grand turizmo, mile, mile“. Narukvica je od gume koja se koristila i na automobilima koji su učestvovali na trkama „Mile, mile“ u Italiji.

    Datum teksta: Četvrtak - 29.01.2009. g.
    Izvor: Alo; http://www.alo.rs/

  2. #2
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re:Kakve satove nose pojedini sportisti u Srbiji?

    Shmizla wrote:
    ANDREJ KULUNDŽIĆ, AUTOMOBILISTA
    NARUKVICA „ŠOPARD“ KAO OD AUTO-GUME

    - Imam desetak skupocenih satova. Nijedan nije ispod 3.000 evra. Veoma volim da dobijam, ali i da poklanjam satove. Ovaj što mi je trenutno na ruci mi je najdraži jer ima veze sa automobilizmom. Marke je „šopard“, iz serije „grand turizmo, mile, mile“. Narukvica je od gume koja se koristila i na automobilima koji su učestvovali na trkama „Mile, mile“ u Italiji.
    Ima se može se
    Inače prilično mu zavidim, a taj Chopardov model je zaista prelep:



    Pozdrav,
    V.S.

Slične teme

  1. Cene ROLEX satova u Srbiji
    By sub in forum Rolex
    Odgovora: 67
    Poslednja poruka: 10.5.2021., 22:29
  2. Koji se satovi distribuiraju u Srbiji?
    By Shmizla in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 26.4.2017., 20:56
  3. TAG Heuer u Srbiji?
    By WatchFan in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 36
    Poslednja poruka: 17.11.2010., 6:06
  4. Kupovina satova u Srbiji
    By saint in forum Opšti forum
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 13.12.2009., 19:52
  5. Carina na satove
    By avalon in forum Opšti forum
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 15.4.2009., 22:43

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •