Strana 1 od 60 123451151 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 598
Like Tree901Likes

tema: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

  1. #1
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    U ovoj temi možete pisati o svojim iskustvima sa prodavcima satova koji se oglasavaju na domaćim online berzama i sajtovima.

    Budući da je dosta članova imalo negativna iskustva sa izvesnim prodavcima, a imajući u vidu i da se neki od njih oglašavaju pod različitim imenima na različitim sajtovima, ova tema bi mogla da pomogne prilikom odluke o kupovini sata iz oglasa ili aukcije.

    Molim vas da ne postavljate linkove ka aukcijskim sajtovima, vec da u porukama navedete ime, tj. nick prodavca i sajt na kome se oglasava. Naravno, osim navodjenja negativnih primera i problema, dobrodosla su i pozitivna iskustva!
    jagos, GIvan, majstor98 and 3 others like this.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  2. #2
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Dragon je vec pomenuo prodavca koji se oglasava pod imenom Gan*ana na žutoj voćki, a Dra*ana na KP, a i ja bih se slozio i preporucio oprez pri kupovini i obaveznu proveru kod casovnicara.

    Drugi clanovi sa kojima sam ima losa iskustva na voćnom sajtu u međuvremenu su banovani, tako da ih neću pominjati, a za saradnju, na osnovu svojih iskustava, mogu da preporučim prodavce i kolekcionare sa nickovima bu*i19, niko*ak i sko*epfc.

    Sa KP, dobru saradnju sam imao sa prodavcem Vla*imir iz Beograda.

    Toliko od mene.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  3. #3
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Kada je u pitanju tzv voćni sajt moram da kažem da sam imao odličnu saradnju sa članom niko*ak.Spada u ljude koji su spremni da pruže dodatne fotografije i informacije a to baš nije tako čest slučaj jer prodavci vrlo često izbegavaju fotografisati npr zadnju stranu kućišta(da se nebi videlo da je hrom oguljen),navoj krunice tj tube na koji se navrće krunica itd. Sa njim to nije slučaj,tako da od mene ima sve preporuke.Takođe cene su mu vrlo korektne.

  4. #4
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Nema potrebe da radite cenzuru imena u ovoj temi, zato je i otvorena. Samo gledajte da uz (korisničko) ime prodavca navedete i berzu/sajt na kojem je aktivan kako ne bi dolazilo do zabuna.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  5. #5
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    gangana na limunu ili dragana na kp zaobidjite u sirokom luku.najobicniji prevarant u rangu sibicara nema sanse da dobijete normalan sat.takodje kingofserbia sa limuna ili boban61 sa aukcije hr takodje bezite sve lom.kad se setim pisem jos.
    UlysseNardin likes this.

  6. #6
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    ^ da, potpisujem i za ove druge. boban61 je banovan sa limunade, ali ne znam da li je aktivan pod drugim imenom.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  7. #7
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    jeste kingofserbia

  8. #8
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    aha, "tako sam i mislio", sto bi rekao Miki Maus, zadrzao je isti stil, samo nisam bio 100% siguran.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  9. #9
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Evo da se i ja uključim. Naveo bih prodavce koji se potpisuju kao nikolakk i skolepfc, koji su već spomenuti. Osim njih dobre satove sam kupovao od prodavca dzasmina. Sasvim korektnu saradnju sam imao i sa BEODEKIjem, od koga sam kupio satove za delove. Kod jednog sata se čak ispostavilo da je u pitanju mnogo manji kvar nego što sam očekivao, a popravka je bila smešno jeftina. Jedan sat sam kupio i od prodavca čiji je nadimak dekirts, i sve je bilo OK. Prvi sat sam kupio od prodavca sindarela, gde takođe nemam primedbi.

    Mnogi od pomenutih prodavaca imaju i satove koje prodaju van voćnog sajta i nikada ih tamo ne oglašavaju, a ovo spominjem jer je korisno upoznati se sa prodavcem, reći mu šta želite, pa će vam javiti ukoliko nabavi ono što vas zanima.

    Potvrdio bih i ono što se Sima rekao za pomenutog Vladimira sa KP.

  10. #10
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Koja su vam to negativna iskustva,tj da li prodaju fake,da li opis nije tacan,da li ste ostali bez novca...
    Ganganini satovi "smrde" na kopije,a sta je sa Kingom?

Strana 1 od 60 123451151 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Online prodavnice satova - Linkovi
    By HellKid in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 190
    Poslednja poruka: 29.10.2022., 19:50
  2. Manbushijie - iskustva i kvalitet satova
    By eee in forum Kineski mehanički satovi
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 11.10.2014., 21:39
  3. Online kupovina Casio satova u Srbiji
    By spaled in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 27.3.2012., 17:22
  4. Domaći časopisi o satovima
    By Vladan Stevanovic in forum Opšti forum
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 2.6.2011., 23:52

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •