Strana 3 od 60 PrvaPrva 12345671353 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 598
Like Tree901Likes

tema: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

  1. #21
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    mislio sam na one prve, tj. na te koje kupe nesto kao original... ima, npr., brdo seiko 5-ica, onih kung fu kvarcnih, koji su se prodavali kao originali, a verujem da masa ljudi tamo koji su to kupili do kraja zivota nece izvaliti da nosi kinesku kopiju, i koji su vrlo srecni sto su za 200 din kupili dobar sat, pa daju pozitivu ocenu.
    a ima, naravno, i gomila tih nesrecnika koje si pomenuo, ali stvarno treba biti pa pomisliti da od polupismenog prodavca iz donje prdushe mozes da za 20 eur kupis original rolex, slikan na masnom stolnjaku...
    Neša and backarelli like this.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  2. #22
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Ja sam na domacim berzama kupio jako malo satova svega tri,od kojih su dva bili za delove. Svakako mogu da preporucim clanove Nikolakk i Bugi(nisam siguran koji broj ) Kod spomenutog Kinga sam bio zagrejan za neki Zenit ,ali je premasio moja ocekivanja sto se cene tice. Zato vas i pitah kakva su iskustva...

  3. #23
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Citat Neša kaže: Pregled poruke
    Simo, jel misliš na one koji uvaljuju originale kao replike ili na one koji ih otvoreno reklamiraju?

    Ako se pogledaju satovi u rubrici 'aksesoari', uglavnom su u pitanju nove replike za koje to i piše. Naravno, ima i onih koji nude 'eHtra' satove za desetak evra, a na ciferu logotip nekog renomiranog proizvođača, 'nevinašaca' koji 'ne znaju da li je sat original' i slično. Naravno, čobanin koji svesno hoće da kupi repliku sigurno će dati pozitivnu ocenu, mada sam pre nekoliko meseci video negativnu ocenu neke ovce koja je htela d
    a kupi brajtling za 30-tak evra i buni se što nije original.
    Jaoj ja bih jako voleo da mi neko uvali original kao repliku Ma na netu ima prevaranata koliko hoces, ko i svuda. Uvek treba proveriti sat, bez obzira na reputaciju prodavca. Eto mozda je bas tada odlucio da tebe nasanka...ma...nikad se ne zna. TRUST NO ONE.

  4. #24
    Stariji član Avatar korisnika DrAgod
    Član od
    3.6.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.227
    Lajkovi
    7892
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    151

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Zdravo svima!

    Kupio sam nekoliko satova na Limundu.

    Zakljucak je da svuda ima svakakvih mada licno nisam imao negativnih iskustava sa satovima koje sam kupio!

    Posebno bih preporucio SkolePFC, coveka sam upoznao licno i stvarno je maksimalno korektan i posten! Satovi su sredjeni i podmazani.

    Kupovao sam jos od Bugi19, Dead_mouse, Nikolakk i preporucio bih ih za saradnju!

    Sto se Gangana clana tice - od njega sam kupio 2 sata - jedan stari dzepni Zenit u srebru i jedan Vostok i sve je bilo maksimalno u redu!

    Sto se tice high-end satova, tesko da bih se odlucio za kupovinu pre odlaska kod nekoga ko bi mogao da verifikuje originalnost...
    Being an engineer is a state of mind and therefore cannot be learned or forgotten!


  5. #25
    d1d
    d1d je offline
    Stariji član Avatar korisnika d1d
    Član od
    19.1.2011.
    Lokacija
    Vojvodina - Novi Sad
    Poruke
    1.296
    Lajkovi
    1128
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Nisam nikada kupovao sat preko oglasa ali ako neko postavi oglas i napise da je sat originalan i stanje odlicno, a sat je franken, onda bas i ne uliva neko poverenje.
    Gangana na KP ima franken sector diver team 1000, cisto da se neko ne upeca
    jagos likes this.
    "I'm very proud of my gold pocket watch. My grandfather, on his deathbed, sold me this watch." - Woody Allen.

  6. #26
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Iako sam lično pohvalio džasminu, sada prodaje već prodat sat:
    WOSTOK EXTRA STANJE - Limundo.com
    VOSTOK REDAK - Limundo.com

    Premda na novoj aukciji piše da je u pitanju još jedan komad, pogledajte serijske brojeve.

  7. #27
    Član Avatar korisnika bursa
    Član od
    8.11.2010.
    Lokacija
    Beograd, Serbia
    Poruke
    314
    Lajkovi
    952
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Citat Neša kaže: Pregled poruke
    Iako sam lično pohvalio džasminu, sada prodaje već prodat sat:
    WOSTOK EXTRA STANJE - Limundo.com
    VOSTOK REDAK - Limundo.com

    Premda na novoj aukciji piše da je u pitanju još jedan komad, pogledajte serijske brojeve.
    Limundo član Bugi19 se lično poznaje sa dotičnom i verovatno je interni dogovor da nabije cenu ne manju od recimo 3000din.
    To je uobičajena igra svih većih dilera na Limundu.
    Dosla plavusa kod casovnicara da promeni bateriju. On ljubazno odgovara
    da je to sat na navijanje.
    Plavusa izlazi iz radnje i poce navijati "Aleeeee-aleeeee, aleeeeee-aleeeeee..."

  8. #28
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Pretpostavio sam da je u pitanju ili to ili da je u pitanju kanta. Malo sam pogledao profile, i evo šta je malo indikativno:
    HVALA NA RAZUMEVANJU I JOS JEDNOM STE MI POKAZALI DA U OVOM NEHUMANOM SVETU IMA PRAVIH LJUDI...
    VOSTOK REDAK
    (Bugijev komentar)

    Ne kapiram te seljačke fore - ako hoćeš da sat prodaš za X dinara, stavi lepo tu cenu i završi posao. Doduše, ovo je zemlja funkcionalno nepismenih, pa nije ni čudo. Ja idem logikom da za sat X hoću da izdvojim Y dinara, i toliko ću da platim. Neka je cena Y+1 dinar, od mene ga neće dobiti.

    Ostavljam i mogućnost da je u pitanju kanta, da se poznanici prethodno nisu čuli, pa da je ovaj rešio da vrati kantu, uz međusobne serdar-vojvoda komentare.
    Djordje and DrAgod like this.

  9. #29
    KLL
    KLL je offline
    Član Avatar korisnika KLL
    Član od
    6.11.2008.
    Poruke
    205
    Lajkovi
    669
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    Da na pisem svoje iskustvo sa sajtom limundo.
    Clan sam od samog pocetka, imao sam dosta prodaja i kupovina, razne stvari su u pitanju, ali nikad satovi. Nisam sajt koristio da bih zaradio, vec da se resim nepotrebnih stvari ili da kupim nesto sto se po radnjama kod nas tesko moze naci.
    Sajt sam totalno batalio i ne korisitim ga vec dosta dugo od kad sam imao neprijatnost. Naime, prodavac sa stotinama pozitivnih ocena i nijednom negativnom mi je prodao nesto sto je bilo fake, a reklamirano je kao original. Kad sam dao negativnu ocenu, prodavac je sam priznao da je u pitanju fake roba i ponudio da vrati novac. Vlasnici limunda su me primorali da uzmem nazad novac i uklonim negativnu ocenu. Predmet je vracen na aukciju, sa istim opisom, zajedno sa jos gomilom laznjaka reklamiranih kao original. Prodavac naravno po ocenama ostaje cist kao suza i nastavlja nesmetano da obmanjuje ljude. Napominjem da ni prodavac ni vlasnici limunda nisu ni u jednom trenutku osporili da je rec o prevari, ali u tom slucaju se novac vraca i nikom nista. Ne treba da pominjem kroz koje sam cimanje prosao da bih novac dobio konacno nazad, i na kraju nista, pojeo vuk magarca. E pa hvala lepo, ali vise jok!
    jagos and backarelli like this.

  10. #30
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Prodavci satova sa domaćih online aukcija - iskustva, zapažanja, utisci

    pa oni ucestvuju u prevarama.imaju procenat od prodaje i sve je jasno.dokle god prodavac njima placa njihov deo moze da prodaje i radi sta hoce.
    Djordje likes this.

Slične teme

  1. Online prodavnice satova - Linkovi
    By HellKid in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 190
    Poslednja poruka: 29.10.2022., 19:50
  2. Manbushijie - iskustva i kvalitet satova
    By eee in forum Kineski mehanički satovi
    Odgovora: 111
    Poslednja poruka: 11.10.2014., 21:39
  3. Online kupovina Casio satova u Srbiji
    By spaled in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 27.3.2012., 17:22
  4. Domaći časopisi o satovima
    By Vladan Stevanovic in forum Opšti forum
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 2.6.2011., 23:52

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •