Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2
Like Tree4Likes
  • 4 Post By bancika

tema: Nešto jako zanimljivo u sred Beograda...

  1. #1
    Član
    Član od
    16.4.2013.
    Poruke
    315
    Lajkovi
    410
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Nešto jako zanimljivo u sred Beograda...

    Pre nekog vremena šetam Knez Mihajlovom i skrenem levo kratkom ulicom. Kad tamo, opet sa leve strane imam šta da vidim! Prodavnica Rolex satova! Stanem ispred ulaznih vrata a tamo izlozi levo i desno. U oba izloga po jedan sat. U desnom izlogu sat sa cenom oko 800.000 dinara. U levom sat sa cenom od oko 1.500.000 dinara ali piše da je zlatni sat. Rekoh nema smisla da ulazim unutra ali zašto ovo pišem? Sa leve strane, dakle na početku prodavnice stoji ogroman čovek. Obučen po zadnjoj modi. Ali on se ne pomera ni milimetar, stoji kao kip! Znam da vojni gardisti tako stoje ali se menjaju na svakih 15 minuta jer je jako teško ne pomerati se na takav način. Nisam hteo da sačekam da ga zameni kolega. Očigledno je čovek obezbeđenje, ali on stoji napolju a na primer svako obezbeđenje u banci je unutra. Mislim da on tu stoji kao figura jer ako nešto pođe po zlu postoji dugme koji prodavac može neopaženo da pritisne i da policija dođe za manje od dva minuta. Mislim da je zanimljiva ova priča. Pod 1: u sred Beograda postoji originalna Rolex prodavnica i pod 2: zanimljivo obezbeđenje ispred prodavnice.

    Poslato sa FNE-NX9 pomoću Tapatoka

  2. #2
    Stariji član
    Član od
    2.10.2019.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    659
    Lajkovi
    2502
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Nešto jako zanimljivo u sred Beograda...

    nije tako cudno sto postoji, ovde im posao cveta. Imamo jako izrazeno klasno raslojavanje koje je izrodilo sloj ljudi koji ih kupuju kao alvu. A za obezbedjenje, nije ni to tako cudno ako se uzmu u obzir cene, a i doprinosi elitistickom nepristupacnom imidzu. Ne zele da svaki klinac dodje tu i isprobava satove do beskonacnosti kao u bomar.
    Poslednja ispravka: bancika (27.6.2023. u 8:06)

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •