Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 13
Like Tree7Likes

tema: Kello aplikacija za iPhone telefone - koja meri odstupanje u radu mehanickih satova

  1. #1
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Kello aplikacija za iPhone telefone - koja meri odstupanje u radu mehanickih satova

    Sada me podsetio @krstin sa aplikacijom za Android sisteme, pa rekoh da korisnici iOS ne ostanu zapostavljeni. Postoji vrlo dobro uradjena aplikacija Kello koja sluzi da izmeri odstupanje u radu mehanickih satova na dnevnom nivou. Vrlo je jednostavna za koriscenje, samo je bitno da mikrofon bude lepo postavljen ispod kucista sata, i da u prostoriji ne bude velika buka. Dodatne informacije mozete videti na linku: Kello - Mechanical Watch Analyzer for iOS
    a na youtubu mozete videti i kako radi u praksi: Analyzing a Zenith El Primero with Kello on an iPhone 4 - YouTube

    Poslednja ispravka: Vladan Stevanovic (17.3.2013. u 20:57) Razlog: Dodat video u poruku
    RUS, GIvan, sima hrabri and 3 others like this.

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Kello aplikacija za iPhone telefone - koja meri odstupanje u radu mehanickih satova

    Ja sam trazio nesto pod slicnim imenom kao i ona za Android ali bezuspjesno bas cu sad da je skinem da vidim kako radi

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Kello aplikacija za iPhone telefone - koja meri odstupanje u radu mehanickih satova

    Ja je koristim vec godinu dana, i mogla je da se skine besplatno sa instalusa, medjutim izgleda da sada vide ne radi instalus. U svakom slucaju mora da je ima negde na torentima.

  4. #4
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Kello aplikacija za iPhone telefone - koja meri odstupanje u radu mehanickih satova

    Moguce na torrentima na ovim zamjenama za apptrackr i instaulos je nema a cijena je 9$

  5. #5
    Član Avatar korisnika komsa
    Član od
    11.3.2013.
    Lokacija
    Subotica
    Poruke
    203
    Lajkovi
    1486
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Kello aplikacija za iPhone telefone - koja meri odstupanje u radu mehanickih satova

    Hajde ako je nekom ostao ipa fajl neka postavi ili ako je zabranjeno neka upload-uje negde pa da ga probamo......nema ga ni na torrent-ima

  6. #6
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Kello aplikacija za iPhone telefone - koja meri odstupanje u radu mehanickih satova

    Ne mogu ni ja da je nadjem nigdje na torrentima mozda clan tolarbo i dalje ima ipa file

  7. #7
    Stariji član Avatar korisnika GIvan
    Član od
    11.11.2009.
    Lokacija
    Zemun, Srbija
    Poruke
    508
    Lajkovi
    2418
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Kello aplikacija za iPhone telefone - koja meri odstupanje u radu mehanickih satova

    ...nije KRSTOID ali je zanimljivo...
    Kello aplikacija za iPhone telefone - koja meri odstupanje u radu mehanickih satova-dsc_1348.jpgKello aplikacija za iPhone telefone - koja meri odstupanje u radu mehanickih satova-dsc_1344.jpg
    RUS likes this.
    vezba stvara majstora

  8. #8
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Kello aplikacija za iPhone telefone - koja meri odstupanje u radu mehanickih satova

    jesi li negdje skinuo ovu aplikaciju ili si je kupio sa itunes-a. I da li su ovo obicne slusalice od iphone-a

  9. #9
    Stariji član Avatar korisnika GIvan
    Član od
    11.11.2009.
    Lokacija
    Zemun, Srbija
    Poruke
    508
    Lajkovi
    2418
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Kello aplikacija za iPhone telefone - koja meri odstupanje u radu mehanickih satova

    Kupio sa Apple store, slusalice su original za iPhone 4. Sve donirao brat...
    vezba stvara majstora

  10. #10
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Kello aplikacija za iPhone telefone - koja meri odstupanje u radu mehanickih satova

    Ma nesto mi se ne daju pare za te aplikacije kad mi je iphone vec jailbreak-ovan pokusacu da je nadjem negdje

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •