Strana 19 od 22 PrvaPrva ... 91516171819202122 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 181 do 190 od ukupno 218
Like Tree192Likes

tema: Apple pametni sat

  1. #181
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    Nemam pojma, ja gledam da kupim onu traku za nosenje telefona na ruci. Adidas miCoach mi radi odlicno posao, samo sto je telefon apsolutno nemoguce nositi u dzepu.

    A da, Garmin ima stvarno simpaticne (svrsishodne doduse) satove za trcanje.
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  2. #182
    Član Avatar korisnika Punisher
    Član od
    13.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    185
    Lajkovi
    177
    Reputacioni uticaj
    15

  3. #183
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    Apple watch funny video...
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  4. #184
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    Inače čuh na N1 da je Apple watch planuo! Primaju samo on line narudžbe. Meni neverovatna informacija, ali brendomanija je čudo.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  5. #185
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    I to što si čuo i ovo što nama prenosiš... sve je to deo reklamne kampanje.
    Ajde lepo priznaj za koga ti radiš?

    vlajo likes this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  6. #186
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    Ma radim za njih i ne znam...
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  7. #187
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.637
    Lajkovi
    7449
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    Naleteh na ovaj video
    https://www.youtube.com/watch?v=2rC2iHGjt0Y

    i na kraju njega pominje se watch protector.

    ebotelebac!!!! Prvo sto mi pada na pamet je Tom Kruz i njegova Panerai "avantura"

    Amazon.com: Apple Watch Case, Spigen® [Ultra-Thin] Apple Watch 38mm Case Slim **NEW** [Liquid Crystal] [Clear] Premium Semi-transparent Super Lightweight / Exact Fit / Absolutely NO Bulkiness Soft Case for Apple Watch 38mm (2015) - Clear (SGP11484):

    Inace, koliko vidim, i dalje se dosta prica o satu (yuotube), sredjuju se utisci. Ono sto je meni upalo u oci je da svi oni ne pricaju o njemu kao o satu, vec kao dodatak iphone-u.

    I mislim da ovo nece biti prolazna moda. Samo sto mislim da ciljna grupa nisu osobe koji vole satove vec osobe koje vole novotarije i/ili jabuku.

    Inace, ono sto mi se svidja na njemu je nacin kako se narukvica menja... To bih voleo da vidim i kod, sto bi se sad moderno reklo, mainstream proizvodjaca satova.
    HADzI DALIBOR likes this.

  8. #188
    Član
    Član od
    6.1.2015.
    Poruke
    197
    Lajkovi
    465
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    U pravu si, meni to i nije sat jer kao sto rece jedan kolega, i na telefonu ima funkcija sata (prikazivanje vremena) pa ne kazemo da je sat. Ovo je popularno zato sto dosta ljudi ne interesuju satovi, (ovi ''klasicni'') a ovo im je ipak cool. Takodje i ovi sto se pale na tehnologiju pricaju dosta o njemu.

    Sto se mene tice samo svajcarci, japanci, nemci...drzim se proverenog!

  9. #189
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    Vest i nije baš nova, kasnim čak dve godine što je kod pametnih satova večnost ali dobro vredi pogledati sa stanovišta apsurda.

    Naziv: home_image.4168013.jpg, pregleda: 290, veličina: 172,2 KB


    Apple blog Macrumors.com reports that similar to the Apple Watch in terms of sizes, the line of Lux Watches will be available in 38mm and 42mm, with color options of 24-karat yellow gold, 18-karat pink gold, and 950 platinum alongside varying band options. The Lux Watch comes in three editions: Standard (right; single row of diamonds (.50 carats) and a leather strap), Deluxe (left; multiple rows of diamonds (2.3 carats), diamond encrusted buttons, and a diamond studded clasp on its leather strap), and Omni (middle; diamond-emblazoned case resulting in over 12 carats of jewels on the device).

    All versions of the Lux Watch areprepared through disassembling Apple Watchesthat the company then repurposes with their luxury materials in a "state-of-the-art laboratory."



    Prices:$7,495for the Standard, $11,995 for the Deluxe, and $69,995 for the Omni.


    ...

    Cene su Naziv: 188882_325759110_31358_64305976_krstise.gif, pregleda: 277, veličina: 2,2 KB.

    Ceo tekst možete pročitati na linku:
    http://www.watchprosite.com/page-wf....08/pi-6831903/

  10. #190
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    sa ove vremenske distance moze se sta reci za tzv pametne satove

    bilo je tu prica pre dve godine kako ce da uniste industriju pravih satova ali ipak se apsolutno nista slicno tome ne nazire, po svemu sudeci tezak FAIL
    vlajo and Petar012 like this.

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •