Strana 16 od 22 PrvaPrva ... 6121314151617181920 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 160 od ukupno 218
Like Tree192Likes

tema: Apple pametni sat

  1. #151
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    Nije marza ista, mozda samo gledajuci cist materijal. Apple sklapa Kinez za 2 dolara dnevno, u Svajcarskoj to rade ljudi za nesto vecu platu
    milan zmaj and HADzI DALIBOR like this.
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  2. #152
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    Wildboar,
    Niko na svijetu ne naplaćuje zlato kao Apple. Al model košta 350$,a Au model sa debljom kopčom 17000$ !!! To je cijena Zenith Espada El Primero u komplet zlatu(Elite modeli su jeftiniji).
    Jesi li uopšte vidio DSSD? Ako nisi,neka ti Zmaj pokaže šta je to.

  3. #153
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    Ma, mislim da ono na Apple je ustvari samo tanki zlatni lim... Ima tezine, dakako, ali nekako ne verujem da ima bas 15 hiljada dolara tezine. Svako kupuje sta voli, i sta moze, i neka ih, ali cena nema realno pokrice (osim kako bi se to reklo... hvalisanja)
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

  4. #154
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36955
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    Dobro Wildboar je bio ironican,donekle moze i tako da se gleda,ali onda ne samo za satove i gedzete vec i za sve ostalo u zivotu

    next year at this time I'll be a millionaire




  5. #155
    Član
    Član od
    21.1.2009.
    Poruke
    202
    Lajkovi
    85
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    @Milan
    Naravno za sve, svako prodaje proizvod za koliko moze da ga proda. I svi bi voleli sto vece marze ali retko ko i uspe u tome. Pa kad mi za omegu ploprof nude mega popust u omeginom butiku, cemu li im onda sluzi rrp?

    @Dalibor
    Nije valjda dotle doslo da jedini nacin da se vidi i proba dssd u Srbiji je da se jure ljudi, zar nema distributer rolexa sa tim satom u ponudi? Ovde u ch je to daleko lakse, odes, probas, platis pa ako se ne svidi vratis. Kameron verzija ima prelep cifer ali i sve mane dssd-a zbog cega ga na kraju nisam uzeo. Al da kosta za celik, kosta i to po cenama koje mogu ovde da se nadju. Za rrp je tek suludo. Pricam o satovima sa papirima, verovatno u Srbiji "ispali iz kamiona" bez papira su daleko povoljniji.

    I naravno da niko ne naplacuje zlato kao applie. Ali naplacivali bi svi isto tako kad bi mogli.

    Koliko pricam sa ljudima ovde, svi ocekuju posledice ulaska apllea na trziste i manje tradicionalni proizvodjaci polako krecu aplle stopama. Prvo tag a sad victorinox i deluje mi da ce ovo imati vece posledice od kvarc revolucije.

  6. #156
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    Nakon procitanih 50 komentara,nisam mogao da ostanem imun,a i nije srpski cutati.

    Prvo da se svi lepo i lagano vratite u srz ovog divnog foruma o satovima i ponavljam o SATOVIMA!

    Kakav crni Apple i satovi,o cemu vi ovde pricate i to jos sa kolikom paznjom.Taj krs koji pokrece baterija,sa astronomskom cenom i jos vecim ljudskim mucenjem da se napravi isti,zasluzuje cisto par komentara i to u smislu informacije da takav gedzet postoji i da izmedju ostalog,pokazuje i vreme.Ako je vec tako,kupicu manji smartphone,zalepiti narukvicu za isti i nositi ga na ruci i to je gedzet-sat,otkrovenje i stavicu neku petocifrenu cenu,jak marketing i sad sam ja Bog?!Siguran sam da bi se takav "sat" kupovao,jer ljudi i njihova glupost ne poznaju granice.LE bi imao plemenite metale na sebi i po neki dragi kamen,pa opet cena sky high i tako dalje...Svidja mi se primena ovakvog uredjaja(ne iskuljucivo appleovog) u medicini i osiguranju,iskljucivo iz zdravstvenih razloga,nikako iz razloga merenja vremena.Toliko o tome.

    Dakle,Tag je uzeo nacrte mehanizma od Seika,prepravio sta je prepravio i predstavio kao svoj.Uhvaceni su u lazi,pa se vade,klasika za sve krivce.Za njih je sramota to sto su uradili,pa su zbog toga i pokusali da sakriju svoje (zlo)delo.

  7. #157
    Član
    Član od
    21.1.2009.
    Poruke
    202
    Lajkovi
    85
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    GOLDMAN: The Apple Watch is going to be trouble for old-school watch makers

    http://uk.businessinsider.com/the-ap...hs-2015-4?r=US

  8. #158
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    Jedan veliki naklon i svaka cast kolegama sa "Portal satova" za ovaj tekst:
    http://www.portalsatova.com/2015/04/...e-apple-watch/
    DrAgod, vlajo, bogojevski and 1 others like this.

  9. #159
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    +1....procitao cim je nono to objavio i svaka mu dala za to!
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  10. #160
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36955
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Apple pametni sat

    eee, DrAgod, vlajo and 3 others like this.

    next year at this time I'll be a millionaire




Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •