Pregled rezultata glasanja: Izbor crno-narandžste verzije Amphibia Svet Satova LE sata?

Glasova
58. U ovom glasanju ne možete da učestvujete
  • - Verzija 1

    3 5,17%
  • - Verzija 2

    24 41,38%
  • - Verzija 3

    31 53,45%
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 31
Like Tree27Likes

tema: Izbor crno-narandžste verzije Amphibia Svet Satova LE sata?

  1. #11
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Izbor crno-narandžste verzije Amphibia Svet Satova LE sata?

    Upravo sam zamolila Zma da pošalje novi e-mail Meranomu, pa ćemo videti šta će mu odgovoriti...

    Htela bih da iskoristim priliku i da se svima zahvalim na angažovanju i pomoći u cilju realizacije ovog projekta. Iskreno, nisam sigurna da bih se sama snašla oko svih detalja da nije bilo vas za razne sugestije. Hvala!

    Pozz!

  2. #12
    Stariji član Avatar korisnika sin.er
    Član od
    20.1.2014.
    Poruke
    1.857
    Lajkovi
    16359
    Reputacioni uticaj
    91

    Određen forumom Re: Izbor crno-narandžste verzije Amphibia Svet Satova LE sata?

    ja sam za verziju 3...i svakako pratim ovu cijelu temu. ja sam za, očekujem detalje.

  3. #13
    Stariji član Avatar korisnika Dukin
    Član od
    28.3.2014.
    Lokacija
    Bijeljina-Beograd
    Poruke
    730
    Lajkovi
    6859
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Izbor crno-narandžste verzije Amphibia Svet Satova LE sata?

    Glasao sam za verziju 2, ali gledajući nove uvećane fotke siguran sam da, koji god sat bude naručen i izrađen nećemo pogriješiti.
    Iz tog razloga maksimalno podržavam prijedloge da se ova aktivnost ubrza i što prije realizuje.
    Pozdrav i još jednom zahvalnost Šmizli na trudu...
    Shmizla and arch_m like this.

  4. #14
    Stariji član Avatar korisnika arch_m
    Član od
    6.9.2014.
    Lokacija
    Sarajevo BOSNA
    Poruke
    738
    Lajkovi
    1985
    Reputacioni uticaj
    123

    Određen forumom Re: Izbor crno-narandžste verzije Amphibia Svet Satova LE sata?

    Evo, opet, umjesto da ovu pauzu za rucak iskoristim da s mirom jedem, ja opet blejim u ove dvije varijante...

    I dzaba, koliko god da neko misli da se radi o sicusnom detalju, meni ova razlika na bezelu znaci mnogo... I dalje mi VERZIJA 2 izgleda mnogo ozbiljnije, mocnije, a cifer, bez ovog rasipanja boje po bezelu, mnogo sigurnije, dublje (hint: amfibija, dubina, ovo, ono... )

    Sad ce neko misliti da agitujem, ali ne mogu kontra sebe...

    Medjutim, rekoh da mi nece biti zao ni ako se projekt realizuje, a krene se, eventualno, s trojkom.

    Koliko god da mi je cast i zadovoljstvo ucestvovati u ovoj razmjeni misljenja, barem sto se dizajna tice, toliko sam, moram priznati, laik kada je u pitanju ponuda i logistika... Naime, evo, izabere vecina trojku, Meranom se slozi, uzemo svako po chuku, i lagano svojim putem... I sad ja u neka doba pozelim da promijenim bezel i nabacim onaj za koji sam glasao. I to je moguce naknadno naruciti preko njihovog sajta?
    StariAS likes this.

  5. #15
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.021
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: Izbor crno-narandžste verzije Amphibia Svet Satova LE sata?

    Meranom mi je pre nekoliko meseci odbio prodati bezel tipa "555" (to je taj na dvojci) - napisao je da ga nece odvojeno od sata prodavati.

    Ali nema zime jarane moj, u tom slucaju ces ti iz dostupnih izvora kupiti ovakav bezel u Murphyjevom stilu sa Seiko SKX insertom:

    Izbor crno-narandžste verzije Amphibia Svet Satova LE sata?-12.jpg

    u jednu ruku jos je bolji, taj tipa 555 je za moj ukus malkice mali. Vise ide na kuciste 420 ili 120.

    A problem ce biti u obrnutom slucaju, posto je crno-narandzastiz insert (od SKX011) jednostavno nedostupan!

    No samo da nam je chuka u ruci - lako cemo za ostalo

    A ja ... prijatno!
    Poslednja ispravka: veberz (17.10.2014. u 11:56)
    arch_m likes this.

  6. #16
    Stariji član Avatar korisnika arch_m
    Član od
    6.9.2014.
    Lokacija
    Sarajevo BOSNA
    Poruke
    738
    Lajkovi
    1985
    Reputacioni uticaj
    123

    Određen forumom Re: Izbor crno-narandžste verzije Amphibia Svet Satova LE sata?

    Hvala na informaciji!

    Upravo tako - samo da se projekt realizuje, a za igranje s detaljima imamo cijeli zivot pred sobom.

  7. #17
    Član Avatar korisnika StariAS
    Član od
    5.6.2012.
    Lokacija
    Beograd <-> Štutgart
    Poruke
    429
    Lajkovi
    2258
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Izbor crno-narandžste verzije Amphibia Svet Satova LE sata?

    @arach_m Sto se odabire dvojke tice, potpuno se slazem.
    arch_m likes this.

  8. #18
    Stariji član Avatar korisnika DrAgod
    Član od
    3.6.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.227
    Lajkovi
    7892
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    151

    Određen forumom Re: Izbor crno-narandžste verzije Amphibia Svet Satova LE sata?

    Ja sam za verziju 2 ili 3. Delim Nešino mišljenje!
    Being an engineer is a state of mind and therefore cannot be learned or forgotten!


  9. #19
    Stariji član Avatar korisnika Misic M.
    Član od
    23.12.2011.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    1.016
    Lajkovi
    5050
    Reputacioni uticaj
    150

    Određen forumom Re: Izbor crno-narandžste verzije Amphibia Svet Satova LE sata?

    Meni oko jednostavno najviše hvata dvojku!
    arch_m likes this.
    Mišić M.

  10. #20
    Stariji član Avatar korisnika DrAgod
    Član od
    3.6.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.227
    Lajkovi
    7892
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    151

    Određen forumom Re: Izbor crno-narandžste verzije Amphibia Svet Satova LE sata?

    Ima li nekih vesti?
    Being an engineer is a state of mind and therefore cannot be learned or forgotten!


Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •