Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8
Like Tree8Likes
  • 5 Post By Shmizla
  • 1 Post By Милан Милановић
  • 1 Post By Shmizla
  • 1 Post By tolarbo

tema: Hublot Atelier Brazil Edition - zamenski sat u znaku Brazila

  1. #1
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Post Hublot Atelier Brazil Edition - zamenski sat u znaku Brazila

    Euforija 20. Svetskog fudbalskog prvenstva i dalje traje, a mi ga pratimo sa Hublot-ovim sloganom “Hublot Loves Football”. U cilju smanjenja briga zbog nošenja skupocenih časovnika na ulicama Ria, Hublot je svojim kupcima obezbedio zamenski sat u znaku Brazila.

    Naziv: Hublot-Atelier-Brazil-edition-watches-satovi-3.jpg, pregleda: 392, veličina: 113,3 KB

    Briga o svojim vernim potrošačima je na ovakav način započeta još pre dve godine kada je zvanično bio predstavljen Hublot Atelier sat. Ove godine je dobro poznatom modelu pridodat logo Svetskog fudbalskog prvenstva iz Brazila i na njemu je postavljen upečatljiv kaiš na temu Brazil. Novi zamenski sat je izrađen od crnog kompozita i ima kvarcni mehanizam. Njega mogu poneti svi vlasnici skupih satova ovog brenda nakon što ih ostave u siguran sef u okviru Hublot radnje.

    Naziv: Hublot-Atelier-Brazil-edition-watches-satovi-4.jpg, pregleda: 278, veličina: 173,0 KB


    Hublot

  2. #2
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Hublot Atelier Brazil Edition - zamenski sat u znaku Brazila

    eto znaci nisu ludi oni sto pisu na kupujem prodajem da prodaju repliku prvog reda koja se dobija uz sat original kako se original ne bi stalno nosio i ostetio, pa eto vi nosite taj zamenski sat

    ovaj Hublot kao da zaposljava najgori mediokritet, gomila bezidejnih resenja

    mislim izradili ga u cast svetskog prvenstva u Brazilu u bojama istoimene drzave, a sa druge strane, posto je drzava izuzetno nebezbedna, izradicemo vam zamenski sat da vas gerilci ne bi opljackali
    Poslednja ispravka: Милан Милановић (6.7.2014. u 1:07)
    Djordje Sugaris likes this.

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Hublot Atelier Brazil Edition - zamenski sat u znaku Brazila

    Nadam se da se uz sat dobija i "tic tac"

  4. #4
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Hublot Atelier Brazil Edition - zamenski sat u znaku Brazila

    @milan milanovic

    Milane, to što se po KP piše možeš da posmatraš kao gomilu neproverenih reči koje neko koristi da bi prodao predmet oglašavanja. Sledeći put kada budeš putovao preko otiđi u radnju nekog jačeg brenda pa proveri tj. pitaj da li se za njihov brend izrađuju "takvi" zamenski satovi. Ja ne mogu poverovati da je to istina.

    Što se tiče Hublot tima, koliko sam čula u jednom video klipu iz reči Bivera, povukao je svoje kolege iz Omege i Blancpaina u Hublot. Ljude koje su ova dva brenda i podigli na čvršće noge, pa sada rade posao da učine Hublot drugačijim od ostalih časovničarskih firmi. Druga je sada stvar da li je Hublot po tvom ili mom ukusu.

    Što se tiče zamenskog Hublot sata. To je samo još jedan predmet koji su iskoristili i obojili u "boje" ovogodišnjeg svetskog fudbalskog prvenstva. Ja mogu reći svaka im čast kako su SVE to odradili. Agresivnije nego što je Omega radila Olimpijske igre (bar ja imam takav utisak). Zamenski sat na ruci, kako god gledali na to, po meni je to super ideja marketing tima (pa ko se toga pre njih setio u svim časovničarskim kompanijama). Dobar oni posao rade, svidelo se to nama ili ne.

    Pozz!

  5. #5
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Hublot Atelier Brazil Edition - zamenski sat u znaku Brazila

    Ma naravno da se ne dobija ono sto kazu ljudi na KP nego eto prevaranti ne biraju sredstvo
    taj mundijal je najveci biznis na planeti, tik tak u bojama brazila, no misljenja i ukusi se razlikuju sto zivot cini zanimljivijim

    Juce citam Biver posredno ucestvuje u stvaranji iWatch-a

  6. #6
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Hublot Atelier Brazil Edition - zamenski sat u znaku Brazila

    Juce citam Biver posredno ucestvuje u stvaranji iWatch-a
    Prema vesti sa Reuters-a, Biver je samo dao komentar na tu temu, a TAG Heuer-ov vice president for sales, Patrick Pruniaux, je prešao u Apple vezano za njihov novi sat koji spremaju.

  7. #7
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Hublot Atelier Brazil Edition - zamenski sat u znaku Brazila

    da, da evo i B92 je pisao o tome, navodno je presao u Apple na nagovor Bivera, no verovatno je dobio dobar ugovor i otisao covek

    B92 - Tehnopolis - Vesti - Apple iWatch - Swiss Made?

  8. #8
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom

    Iako sam fan Apple-a, mislim da ce taj sat biti samo igracka, gledano sa strane nas ljubitelja satova. Ko kod da ucestvuje u njegov dizajnu i proizvodnji, to nikada nece biti sat!

    Zaboravih da dodam, apsolutno se slazem da je ovo izvanredan marketing potez Hublot-a, ako nista opet su privukli dobar deo klijentele, pa makar samo da udju u radnju za pocetak. Evo jos jedne lepe fotografije

    Poslednja ispravka: RUS (6.7.2014. u 18:23)

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •