Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
  1. #1
    Novi član
    Član od
    14.4.2010.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Seiko 5 Sport SNZD71J1

    Imam priliku da nabavim ovaj sat iz Engleske za oko 180€. Po meni je to dobra cena i verovatno ću ga i uzeti. Samo me interesuje mišljenje stručnih ljudi o Seiko 5 seriji ili konkretno o ovom satu. Hvala lepo.




  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Seiko 5 Sport SNZD71J1

    Nema se tu šta puno reći osim da se nećeš prevariti sa Seikom(pogoni ga 7S36 automatik,provjeren i vrlo izdržljiv mehanizam)! Ako ti se sviđa-kupuj!

  3. #3
    Stariji član Avatar korisnika jole777
    Član od
    12.1.2009.
    Poruke
    675
    Lajkovi
    366
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Seiko 5 Sport SNZD71J1

    Bit ces razocaran narukvicom.

  4. #4
    Novi član
    Član od
    14.4.2010.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko 5 Sport SNZD71J1

    može detaljnije, molim te?

  5. #5
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Seiko 5 Sport SNZD71J1

    Odlican sat, tu neces sigurno pogresiti. I kao prvo nov automatik tog kvaliteta za toliko nigde neces naci. I meni se nesto ne dopada narukvica na slici, ali treba ga staviti na ruku pa videti. Ali bar je nju lako zameniti

    Poz

  6. #6
    Stariji član Avatar korisnika jole777
    Član od
    12.1.2009.
    Poruke
    675
    Lajkovi
    366
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Seiko 5 Sport SNZD71J1

    Citat zuba kaže: Pregled poruke
    može detaljnije, molim te?
    Cini mi se da ti se svidaju diveri po izgledu ovog sata.Medutim ovo nije diver nego ga samo glumi.To mu je prvi minus.
    Drugi i onaj koji mu za 180e ne bih oprostio je ta narukvica koja je jednostavno losa.Pa cak nisu ni sakrili presavijeni lim,znaci nema govora o punom celiku,racunaj jos da ce i klepetati na ruci.Zadnji link ti takoder nije puni celik znaci lako ce ti se iskrivit igle a cisto sumnjam da u taj model idu Seikove fat igle.Ako stavis gumeni remen na njega opet ce onome tko se kuzi u satove pomalo smijesno izgledati jer to nije diver.

    Imas jos izbora u tom cjenovnom rangu koji su puuno bolji,zasto mijenjati narukvicu i skupljati celicni otpad doma,otkupna cijena ti je oko 20 euro-centi po kili:
    Evo par novih sa ebaya:
    Seiko Monster
    Prvi i najbolji value for money za automatice po meni ti je Seiko Monster.Pravi diver,odlicna narukvica,jedna od najjacih luminacija.Kvalitetan i sat posebna izgleda uzivo na ruci stoji odlicno.Cijena oko 200 dolara
    Ukoliko ti se on ne svida:
    Orient MAKO 2 (Hogrider)
    Ok sat,jeftiniji od Monstera cijenom oko 140 dolara.Puno,puno losiji lume ali ima izgled koji se vecini ljudi svida.Meni osobno je Monster posebniji sat.
    Seiko SKX007
    Legendarni Seiko dizajn,umjereniji od Monstera,kupis ga za 170 dolara na gumi i kupis aftermarket celicnu Super Oyster 2 narukvicu za njega i imas satinu i pol.

    Ukoliko bi htio ici na koristene satove preko WUS-a se da naci dobrih satova.Mozda crni Bernhardt Globemaster za oko 290 dolara,safir,Eta itd.
    Imas izbora ne zuri se,ne moram ti ni reci sto bi znacilo kad bi se strpio i ustedio jos koji euro.Sto god kupio gledaj da je kvalitetan sat i naravno da ti se svida.Ja sam si uzeo jednog Orient kvarc divera sa slicnom nekvalitetnom narukvicom(bolja od ove Seikove) i iako je sat jako dobar ta narukvica ti jasno i glasno govori koliko taj sat zapravo vrijedi i koliko kosta njegova izrada.

    PS.Ukoliko ti kvarc ne izaziva nelagodu...ima nekoliko odlicnih modela za pogledati i imati.
    Poslednja ispravka: jole777 (20.8.2010. u 8:38)

  7. #7
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Seiko 5 Sport SNZD71J1

    Ovde moram da se slozim sa Joletom! Ono sto su svi pricali a potvrdjujem - narukvica na Monsteru deluje mnogo skuplje i efektnije nego sto sam sat kosta. Ali sam vidjao i losije Seikove narukvice i delovale su mnogo losije i odavale utisak "jeftinijih".
    No time to lose

  8. #8
    Novi član
    Član od
    14.4.2010.
    Poruke
    8
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko 5 Sport SNZD71J1

    nisam posmatrao sa tog apekta, ali se slažem to za narukvicu. e sad, kod ovog sata mi se upravo dopalo što je neki "wannabe diver", ali nije. istina je da mi se sviđaju diver satovi, ali monster i mako 2 su ogromni, a ne volim velike satove. zato bi orient mako običan bio savršen, međutim teško ga je pronaći za kupovinu :S i naravno da mi je bitno da je automatik

  9. #9
    Stariji član Avatar korisnika jole777
    Član od
    12.1.2009.
    Poruke
    675
    Lajkovi
    366
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Seiko 5 Sport SNZD71J1

    Pogledaj si i Citizen divere oko 120 dolara,promjer oko 40mm.Ako ti se ovaj Seiko svidio kupuj ga nece nitko od nas nosit tvoj sat.Narukvicu kao sto su ti i napisali mozes lako zamiijeniti.Ima on svojih cari vidim ih i ja.Lijep je,fura "Stowa Prodiver" kuciste,caseback...

Slične teme

  1. Seiko Sports 150 sat - Pitanje ?
    By tolarbo in forum Seiko
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 21.8.2010., 16:39
  2. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 27.1.2010., 10:09
  3. Prodajem Tissot T-Sport PRC 100 Titanium
    By Nikle in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 23.12.2009., 19:44

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •