Strana 41 od 57 PrvaPrva ... 3137383940414243444551 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 401 do 410 od ukupno 570
Like Tree1815Likes

tema: Seiko 5 satovi clanova foruma

  1. #401
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Seiko 5 satovi clanova foruma

    Citat Dukin kaže: Pregled poruke
    Mene niko ne zove da mu pomognem

    Eto,meni bi trebalo da se srede kotlarnica i garaža...
    Pa ti kad budeš mogao... Naiđi...

    Mladjen and MMario like this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  2. #402
    Novi član
    Član od
    12.3.2011.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    20
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko 5 satovi clanova foruma

    Da,da,to je ono sto ovim satovima daje posebnost,sta god da u radite on radi,on radi Jednostavno su neunistivi a realno gledano,spadaju medju jeftinije satove Sto bi rekao jedan moj komsija pre par godina kad smo nesto pricali o satovima:"Ljudi,ko nije imao SEIKO 5 kao da nikad u zivotu nije imao sat i kraj price"
    Xaxaxaxaxaxa mogli smo doci da ti to sredimo,mozda iskopamo jos nekog starog lepotana
    Elvedin likes this.

  3. #403
    Stariji član Avatar korisnika Elvedin
    Član od
    1.11.2015.
    Lokacija
    Novi Pazar
    Poruke
    1.699
    Lajkovi
    11976
    Reputacioni uticaj
    25

    Određen forumom

    Sad naidjoh na ovu temu. Kao sto sam vec pisao u temi predstavljajuci svoju kolekciju, tada mi je Seiko 5 izgledao tako mali sat, nikada o njemu nisam razmisljao, pogotovo ne da razmisljam o kupovini istog. Sireci vidike o satovima, "usavrsavajuci" se, obratio sam se vama za pomoc sto se tice 5-ice. Tada su mi se javile kolege Rus i Verbez i pohvalili mi Seiko 5. Kupio sam ga, mehanizam 7S26. Bas danas je na ruci. Kasnije sam kupio jos jedan model Seika 7009. Prezadovoljan sam sa oba modela, bas extra satovi u svakom pogledu.
    Seiko 5 satovi clanova foruma-20160408_033328.jpgSeiko 5 satovi clanova foruma-20160408_033053.jpgSeiko 5 satovi clanova foruma-20160408_103327.jpg

    Edit:7S26A, da se isparavim, mada znate i sami.
    Poslednja ispravka: RUS (8.4.2016. u 15:52)
    RUS, VLADAN P, taunus and 6 others like this.
    Ne treba goreti u zelji, s'vremenom sve ce doci...

  4. #404
    Član Avatar korisnika ZAGORICIKO
    Član od
    4.12.2014.
    Poruke
    173
    Lajkovi
    399
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Seiko 5 satovi clanova foruma

    Zdravo jos jednom drage kolege,i pozdrav svima..
    Moze li mi neko reci kako se krecu cene poliranja kucista satova,ali samo kucista??
    Cisto me zanima,radi poredjenja,a i radio sam servis jendog Seika 5 i jako sam nezadovoljan uslugom..
    Isprva sam bio zadovoljan,ali kasnije sam se razocarao..
    Pozdrav!!

  5. #405
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Seiko 5 satovi clanova foruma

    Verovatno zavisi od časovničara do časovničara ali koliko znam jedan renomirani časovničar naplaćuje oko 20-25 evra za poliranje kućišta i još toliko za narukvicu. Verovatno cena može da varira i od oštećenja, dubine ogrebotina i sl. Koliko si platio poliranje? Generalno, mnogi čaosvičari ne rade poliranje kućišta. Problem je i što se često poliranje bukvalno shvati pa se i brušene površine ispoliraju i tako naruši orginalnost. Takođe problem je i tzv. sunburst, mislim da to niko ne radi kvalitetno u Srbiji.

  6. #406
    Član Avatar korisnika ZAGORICIKO
    Član od
    4.12.2014.
    Poruke
    173
    Lajkovi
    399
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Seiko 5 satovi clanova foruma

    Hvala na odgovoru...
    Ja onda i nisam puno platio..
    1200 din sam platio poliranje..Lepo je uradjeno,ne mogu da kazem da nije,ali je i sat morao da se popravi,sto je casovnicar uradio,ali lose..
    Kada ga je popravljao, popravio ga je za jedno 2 dana,i javio mi se da je sve gotovo i da super radi..
    Stigne meni sat,ja ga nosim ceo dan bez prestanka.Uvece ga oko 23 h skinem i odlozim..
    Ujutru da ga stavim na ruku,pogledam,on stao na 2h ujutru..Radio bez nosenja oko 3 sata samo...
    Kontaktiram ja njega,i on mi kaze da ce morati opet da ga pogleda...
    Koliko ja znam,to je reklamacija,a i on sam daje godinu dana garanciju na ispravnost sata,a u takvim slucajevima on bi trebalo da snosi troskove postarine u oba pravca,ali nije,nego sam ja to platio.Nisam ja kriv sto se njemu zurilo za pare i sto ga je fuserski popravio...
    Ajde,nema veze,predjem preko toga...
    Jos vise me je iznerviralo kada sam mu poslao sat,on je kod njega ostao duze od tri nedelje,a znam i zasto...
    Posto je u pitanju reklamacija,nista mu ne placam,pa ga je bilo i briga.Jako bezobrazno sa njegove strane..
    Predjem i preko toga..Stigne mi sat opet,platim postarinu,i nosim ga lepo jedan dan..Sutra opet promuckam pa ga stavim na ruku,kad vrhunacon stao na ruci,ja ga opet promuckam,vratim,nosim,pogledam,on opet stao na ruci..Pa stvarno ne mogu da verujem.Sta radi taj casovnicar??Sad ga kontrolisem,pa cu videti kakva je situacija..Samo se nadam da necu morati opet da ga saljem na reklamaciju,jer,eto mi onda novih troskova postarine..

  7. #407
    Mlađi član
    Član od
    8.3.2016.
    Poruke
    42
    Lajkovi
    187
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom

    Moja nova 5-a.

    Pokušavam uz tekst prikačiti sliku sata ali mi ne polazi za rukom. Šaljem sa mobitela. Pokušaću sa kompjutera.
    Poslednja ispravka: RUS (30.4.2016. u 20:32)

  8. #408
    Član Avatar korisnika ZAGORICIKO
    Član od
    4.12.2014.
    Poruke
    173
    Lajkovi
    399
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Seiko 5 satovi clanova foruma

    Ljudi,da ne zna neko slucajno,da li se moze polirati sat sa nekom Nemackom krpicom SILBO,nasao sam je na Kupindu,za poliranje srebra,zlata,itd.???
    Nije ni skupa,450 din...

  9. #409
    Mlađi član
    Član od
    8.3.2016.
    Poruke
    42
    Lajkovi
    187
    Reputacioni uticaj
    9

    Određen forumom Re: Seiko 5 satovi clanova foruma

    moja 5-ica. Malaysia movt. Valjda je tamo i sklopljen mada znam da je kupljen u SAD-u i da posjeduje uputstvo, karticu ali je bez računa pošto je poklon.Seiko 5 satovi clanova foruma-dsc_0121.jpgSeiko 5 satovi clanova foruma-dsc_0150.jpgSeiko 5 satovi clanova foruma-dsc_0157.jpgSeiko 5 satovi clanova foruma-dsc_0125.jpg
    RUS, VLADAN P, taunus and 3 others like this.

  10. #410
    Novi član
    Član od
    11.5.2016.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    14
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko 5 satovi clanova foruma

    dobar dan svima, ja sam novi na forumu i evo da objavim koju sličicu svoga seika

    7009A kućište 3040

    proizveden u julu 1986. godine

    Prilog 123263Prilog 123264Prilog 123265

    Naziv: pet.jpg, pregleda: 1033, veličina: 156,4 KB

    Naziv: peti.jpg, pregleda: 994, veličina: 93,6 KB


    Naziv: petica.jpg, pregleda: 998, veličina: 194,7 KB
    Poslednja ispravka: VLADAN P (11.5.2016. u 17:06)
    VLADAN P, Neša, taunus and 3 others like this.

Slične teme

  1. Mala pomoc od Admina i ostalih clanova
    By Mardz Simpson in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 13.10.2008., 22:32

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •