Strana 3 od 9 PrvaPrva 1234567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 82
Like Tree4Likes

tema: Hamilton Khaki King Automatic Day/Date H64455133

  1. #21
    Mlađi član Avatar korisnika Dalton
    Član od
    27.7.2010.
    Poruke
    63
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Hamilton Khaki King Automatic Day/Date H64455133

    Novu temu? A gdje? Mislio sam napravit review u narednih mjesec dana.

    Prvi utisci, sat je fenomenalan, obrada i detalji za tu cijenu, predobri. Tocnost sata tek treba vidjet. Moram jos jednom odnijeti da mi smanje obim remena na samoj kopci, jer klapara taman previse.. Jedina zamjerka je sto narukvica malo "cviljuka" da tak velim - pri naglijim pokretima.. Al, ne smeta me. I da, postojala je bojazan da mi sat ne bude imao vau efekt kad dodje, ali se sve poklopilo, metalna narukvica mu dobro stoji, dan i datum su kontrastni na crnoj podlozi, detalji su stvarno po mom ukusu. Sad nek samo sluzi svrsi, i zivi meni na ruci

    Slike cu probat za vikend, mozda ulovim susjedu koja se bavi fotografijom, ako ne, dobit cete moje amaterske.

    I usput, ako moze da mi netko stavi link tu, da znam po kojem satu vi namjestate svoje. Hvala

  2. #22
    Banned
    Član od
    7.10.2009.
    Poruke
    213
    Lajkovi
    38
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Hamilton Khaki King Automatic Day/Date H64455133

    Cestitam i ja kupovini sata. Inace vidim da je Hamilton veoma popularan na forumu, ja takodje gledam neke modele, cini mi se da daju puno za tu cenu. Bas cekam tvoje ukupne utiske, pa pazi sta ces pisati

    Link za tacno vreme:
    http://www.timeticker.com/

  3. #23
    Mlađi član Avatar korisnika Dalton
    Član od
    27.7.2010.
    Poruke
    63
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Hamilton Khaki King Automatic Day/Date H64455133

    Prva velika zamjerka: uocio sam danas kad je kucalo podne u gradu, da kazaljke nisu dobro nastelane. Naime, kad je minutna kazaljka na 12-ici, satna jos nije, tocnije, fali neke 3-4 minute da i satna bude tocno u podne.. ili da velim, na 12:03-04 satna je na tocno na podne. I to me uzasno smeta. Kaj u Hamiltonu imaju hiperprodukciju satova da nisu pogledali osnove prije nego su sat pustili u opticaj (kontrola kvalitete postoji uopce?)?

    Pretpostavljam da se to jednostavno rjesava reklamacijom kod urara i da nije neki posao, iako mi je jako zao sto se ispostavlja da ce se sat morati otvarati.. Nek mi bolji poznavatelj demantira ili potvrdi.

    Patek, bez obzira na ovu zamjerku, zadovoljan sam sa satom, i za te pare (do 500 eura) i marke koje su zastupljene tu na nasem balkanskom trzistu, stvarno mislim da nema bolje marke s tim omjerom value for money.

  4. #24
    Stariji član Avatar korisnika jole777
    Član od
    12.1.2009.
    Poruke
    675
    Lajkovi
    366
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Hamilton Khaki King Automatic Day/Date H64455133

    Crap,to mi je nesto najgore na satu,ne znam zasto.
    Cak i kad gubi/dobiva previse mogu progledat kroz prste.Ali ako mi se u 12h (ili na bilo koji puni sat) ne poklapaju kazaljke podivljam
    Hebiga,dogada se i to,odnesi kod urara,ne bi trebalo biti problema s tim poslije.Ja osobno imam iracionalan strah kad mi skidaju kazaljke s cifera da mi njih ili cifer ne ostete.
    Zapravo posto sam to dozivio strah i nije tako iracionalan

  5. #25
    Mlađi član Avatar korisnika Dalton
    Član od
    27.7.2010.
    Poruke
    63
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Hamilton Khaki King Automatic Day/Date H64455133

    Vec iduci tjedan sat ide na reklamaciju kod urara.. steta, da nije toga, dojam bi bio cista petica! Nadam se da nece biti nista osteceno, ni cifer ni kazaljke..

    Posto si to i dozivio, kako si rjesio to s urarom? Da znam jel da nosim Zbrovojku odmah sa sobom, ili kad dolazim po sat hahahahaha

  6. #26
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Hamilton Khaki King Automatic Day/Date H64455133

    Ja bih, da sam na tvom mestu, otišao do prodavnice u kojoj je sat kupljen, izložio problem i tražio da mi zamene sat za novi koji je ispravan. Mislim da imaš pravo da u prvih 7 ili 14 dana od dana kupovine reklamiraš proizvod i da je prodavac dužan da ti vrati novce ili zameni za novi. Tako je barem ovde u Srbiji.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  7. #27
    Mlađi član Avatar korisnika Dalton
    Član od
    27.7.2010.
    Poruke
    63
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Hamilton Khaki King Automatic Day/Date H64455133

    Koliko vidim, takva solucija nigdje ne pise u garantnom listu, ono sto pise je da se sat salje na popravak, i ako u 45 dana popravak nije rijesen, dobiva se ili novi sat, a ako ga nema vise, onda sat ekvivalentan cijenovno.

    Kako god, posavjetovat cu se s prodavacicom, pa cu vidjet sta ona kaze po tom pitanju.

    Dragon, jole, hvala na savjetima.

  8. #28
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Hamilton Khaki King Automatic Day/Date H64455133

    Mani ti garantni list, pogledaj šta piše u vašem zakonu. Ni kod nas u garantnom listu ne stoji ta stavka ali je svaki prodavac dužan da je ispoštuje jer je zakon tako propisao. Ne košta te ništa da pitaš i probaš, možeš samo da dobiješ.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  9. #29
    Mlađi član Avatar korisnika Dalton
    Član od
    27.7.2010.
    Poruke
    63
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Hamilton Khaki King Automatic Day/Date H64455133

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    Ja bih, da sam na tvom mestu, otišao do prodavnice u kojoj je sat kupljen, izložio problem i tražio da mi zamene sat za novi koji je ispravan. Mislim da imaš pravo da u prvih 7 ili 14 dana od dana kupovine reklamiraš proizvod i da je prodavac dužan da ti vrati novce ili zameni za novi. Tako je barem ovde u Srbiji.

    Pozdrav

    Evo, saznao sam. Kod nas moras u roku od 8 dana reklamirati proizvod te u tom slucaju je prodavac duzan da ti vrati novce ili zamijeni za novi istovjetni proizvod.

    Uglavnom, sutra vracam sat nazad, trazit cu zamjenu sata, ne zelim da se sat otvara, nadam se da nece biti problema, dosad sam bio zadovoljan s uslugom prodavaca. I weel keep you posted.

    Pozdrav

  10. #30
    Stariji član Avatar korisnika jole777
    Član od
    12.1.2009.
    Poruke
    675
    Lajkovi
    366
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Hamilton Khaki King Automatic Day/Date H64455133

    Kasno sam vidio pitanje Dalton.Kako sam rijesio problem-nikako,sat je bio van garancije a oni se prave glupi i da nisu oni sigurno to napravili i eto,imam Citizena sa prignjecenim kazaljkama.

Strana 3 od 9 PrvaPrva 1234567 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. [PRODATO] Hamilton khaki aviation ETO
    By grenendal in forum Prodaja satova
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 24.2.2011., 20:48
  2. Hamilton Khaki King Scuba sat
    By Templar in forum Hamilton
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 14.11.2010., 15:48
  3. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 22.10.2010., 12:19
  4. Hamilton KHAKI X-WIND H77676733
    By madness99 in forum Hamilton
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 6.10.2010., 12:03
  5. [PRODATO] - Hamilton Khaki king scuba automatic
    By grenendal in forum Prodaja satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 1.7.2010., 13:23

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •