Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 11
Like Tree48Likes

tema: Hamilton Jazzmaster Lady H32315241

  1. #1
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Hamilton Jazzmaster Lady H32315241

    Dragi drugari,

    Vec sam najavio da sam porucio lepsoj polovini sat. Radi se o Hamilton Jazzmaster Lady satu sa ref. brojem H32315241.

    Sat je porucen online, preko sajta Ashford a koristio sam specijalnu cenu sa popustom od 348$ i pri tom dodatno iskoristio 10% na sve Hamilton satove. Konacna cena sata je bila 313$ dok je pri porucivanju (checkout-u), zasebno naplaceno 60$ za UPS International Shipping.

    Sat sam platio svojom debitnom karticom, direktno na njihovom sajtu, uz garanciju od 10.000$ da je transakcija osigurana (mada je najvise pomoglo sto sam znao da kartica istice ovog meseca, pa je rizik od zloupotrebe minimalan). Interesantno je da mi je racun istog momenta zaduzen a da je uplata potvrdjena sledeceg dana.

    Napominjem da ove podatke iznosim najpre kako bih pomogao onima koji zele da poruce sat online, kao odredjen vid pomoci.

    Nakon par dana cekanja, stigao mi je tracking number sa linkom ka UPS-ovom sajtu. Sve vreme sam pratio kako posiljka ulazi i izlazi u skladista, prolazeci "scan point-e". Napokon - sat je stigao u UPS Beograd a sledeceg dana sam dobio poziv iz lokalne UPS kancelarije gde su mi trazili da posaljem skeniranu LK a ja sam dodatno promenio adresu isporuke. Ovo sam uradio kako bih posiljku dobio na posao, gde sam mnogo cesce, ali namerno nisam hteo da dam u startu tu adresu. Ovo sam uradio zato sto ce vam online prodavci najradije poslati posiljku ako se billing adresa (vlasnika racuna) i shiipng adresa (primaoca) poklapaju. U suprotnom rizikujete proveru racuna i potencijalno odustajanje prodavca.

    UPS se pokazao vrlo brzim i pouzdanim. Pri preuzimanju posiljke - platio sam carinu i PDV na 313$ (10% pa 20%) i nikakve dodatne troskove spedicije nisam imao!

    Kao slag na tortu - sat je stigao pre katolickog bozica (za manje od 10 dana ukljucujuci cekanje i banke i carine) i moja zena ga je zatekla ispod jelke na moje ogromno zadovoljstvo!!!

    Za kraj, pokazacu vam sadrzaj paketa i sam sat i izvinjavam se na jako losim slikama (lose osveltljenje, prazna baterija fotoaparata, sat nije skroz raspakovan, u folijama je) a probacu da uskoro islikam malo lepse:
    Prikaz sadrzaja paketa (sam sat a zatim i prateci detalji):
    Hamilton Jazzmaster Lady H32315241-dsc_0108.jpgHamilton Jazzmaster Lady H32315241-dsc_0111.jpgHamilton Jazzmaster Lady H32315241-dsc_0119.jpg

    Par slika samog sata (ponavljam, loseg kvaliteta, sat je jos u folijama):
    Hamilton Jazzmaster Lady H32315241-dsc_0113.jpgHamilton Jazzmaster Lady H32315241-dsc_0121.jpgHamilton Jazzmaster Lady H32315241-dsc_0115.jpg

    Uz jos jednog Hamiltona :
    Hamilton Jazzmaster Lady H32315241-dsc_0122.jpgHamilton Jazzmaster Lady H32315241-dsc_0124.jpg

    P.S. Moram da naglasim da sam sa Ashfordom imao izuzenu saradnju i komunikaciju i da su me odusevili sa nekoliko detalja: Spakovali su crvenu poklon torbu sa njihovim logom, krpu za brisanje sata, cestitku i zahvalnicu na poverenju, molbu da ostavim utiske o satu na njihovom sajtu a sam paket je bio upakovan u internu kartonsku ambalazu, pa u posebne vazdusne jastuke (nalik pucketavim mehuricima, samo mnogo vecim), pa u ukrasni papir, pa u spoljnu kartonsku kutiju. Sve u svemu - izuzetno profesionalno i pouzdano!

    P.P.S. Svim clanovima i gostima koji slave katolicki Bozic (kao i svojoj lepsoj polovini ) zelim srecne praznike i srecan Bozic!
    Shmizla, milan zmaj, RUS and 14 others like this.
    No time to lose

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Hamilton Jazzmaster Lady H32315241

    Vlado, jedno veliko BRAVO Prvenstveno za gest, a onda i za izboz, naravno
    Dugujes nam malo bolje fotografije, kada budes mogao. Ovaj lepotan zasluzuje Nadam se da se sat dopao lepšoj polovini?
    RUS, vladas and anbeast like this.

  3. #3
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Hamilton Jazzmaster Lady H32315241

    Nema sta, stvarno lep gest
    I lepo opisan nacin kupovine.
    Cestitke i lepsoj polovini, na odlicnom satu
    vladas and anbeast like this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  4. #4
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: Hamilton Jazzmaster Lady H32315241

    Odlican sat i lep prikaz vlado Cestitke, da ga u zdravlju i veselju nosi zena
    vladas and anbeast like this.

  5. #5
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Hamilton Jazzmaster Lady H32315241

    Lep gest, lep sat, svaka čast !!
    vladas and anbeast like this.

  6. #6
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Hamilton Jazzmaster Lady H32315241

    Hvala drugari! Slike cu napraviti sutra, jer sat zasluzuje i lepse slike i jos malo opisa. Sto se tice Gdje Vladas - vidim da joj se sat svideo i da je odusvljena mesh narukvicom i nacinom kopcanja iste, iako je izjavila da mora da se privikne na novi sat.
    Poslednja ispravka: vladas (26.12.2012. u 0:27)
    RUS, sima hrabri, anbeast and 2 others like this.
    No time to lose

  7. #7
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18042
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Hamilton Jazzmaster Lady H32315241

    Gospođa Vladas!?

    Miss Hamilton!

    Čestitke oboma
    RUS, vladas, sima hrabri and 1 others like this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  8. #8
    zma
    zma je offline
    Stariji član Avatar korisnika zma
    Član od
    21.8.2012.
    Lokacija
    Ukrajna i Srbija
    Poruke
    1.924
    Lajkovi
    18076
    Reputacioni uticaj
    114

    Određen forumom Re: Hamilton Jazzmaster Lady H32315241

    E pa bravo!!! Bas lep sat!!! I Merry Christmas, naravno !!!
    vladas and anbeast like this.

  9. #9
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom

    Sat je bombon! Žica je ekstra- što Zmaj skoro napisa,ovakva narukvica je djevojka za sve!
    Još kada stigne kao Božićni poklon- nema većeg veselja!
    Ups je uvijek pouzdan,posebno ako je viša klasa slanja u pitanju i skuplja.
    Biling i shiping adresa je meni uvijek ista pošto plaćam paypalom i takođe mi je adresa na poslu. Iz istog razloga kao i tebi.
    Karticu koristim samo za net transakcije i na nju uplatim samo onoliko koliko mislim potrošiti. Nešto ne vjerujem tim enkripcijama. Kada dođe pošiljka,carina traži kopiju paypal računa,obračunaju 10+17%(+ neka sića) i stigne na moju poštu gdje se to naplati. Ukoliko je suma manja od 100€,paket dolazi direktno meni bez plaćanja carine i pdv.
    To je procedura kod mene.
    PS
    Gospođi želim sretan Božić,a ti ćeš napraviti bolje slike(izvinjenje prihvaćeno)- nemamo svaki dan na forumu ženski sat!
    vladas, sima hrabri and anbeast like this.

  10. #10
    Stariji član Avatar korisnika banja
    Član od
    1.12.2010.
    Lokacija
    Srbija medju sljivama!!!
    Poruke
    594
    Lajkovi
    706
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Hamilton Jazzmaster Lady H32315241

    Prelep sat, gospođa je sigurno oduševljena...!
    vladas and anbeast like this.
    Historia est magistra vitae!

    Ljudi su kao satovi, neki žure, neki kasne, a ima i pokvarenih.

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •