Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
Like Tree12Likes
  • 10 Post By Zagor
  • 2 Post By Vladan Stevanovic

tema: Habring satovi - Made in Austria

  1. #1
    Moderator Avatar korisnika Zagor
    Član od
    9.2.2012.
    Lokacija
    Markovac
    Poruke
    6.988
    Lajkovi
    58291
    Reputacioni uticaj
    217

    Određen forumom Habring satovi - Made in Austria

    Austria se svetu industrije satova predstavlja sa HIRSCH,JACQUES LEMANS i HABRING.
    Hirsch je poznat po izradi narukvica i koznih kaiseva visokog kvaliteta, osnovan 1765g a danas nastupa sa podbrendom ARTISANAL.O Jacques Lemans je vec pisano na forumu,pa bih se osvrnuo na HABRING. Firma je osnovana 2004g. od strane Ricarda i Marije Kristin Habring u Eberndorfu.Ricard je pre osnivanja Habringa dosta vremena proveo u IWC i GLASHUTTE, tako da steceno znanje prenosi na kvalitet satova iz svoje firme.

    Habring satovi - Made in Austria-habring-00.jpg Habring satovi - Made in Austria-ahci_image.2747138.jpgHabring satovi - Made in Austria-h2_6498-1c_life.jpg Habring satovi - Made in Austria-hab.jpgHabring satovi - Made in Austria-hab1.jpg Habring satovi - Made in Austria-habring2-doppelchronograph-620x561.jpg Habring satovi - Made in Austria-habring_jumpingseconds_calendar_01.jpg Habring satovi - Made in Austria-habring_regatta_1.jpg Habring satovi - Made in Austria-habring_watches.jpg Habring satovi - Made in Austria-habringcos5.jpg Habring satovi - Made in Austria-habringtourb4.jpg

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom re: Habring satovi - Made in Austria


  3. #3
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Habring satovi - Made in Austria

    Zagore, hvala na ovoj temi, oni zaista zaslužuju da se o njima napiše malo više informacija, a meni je žao što nisam preneo barem deo svog razgovora sa gospodinom Habringom, tokom moje posete sajmu ViennaTime 2008.

    Naime on je bio toliko ljubazan da mi je posvetio skoro sat vremena gde smo pričali o mnogo čemu, od proizvodnje, servisa satova, tipova ulja koje koristi i mnogih drugih sitnica. Verujem da sam ga smorio, ali je neumorno odgovarao na moja pitanja i bio veoma ljubazan. Dao mi je nešto promo materijala, ali sam taj CD nažalost negde zagubio.

    Iskreno ne mogu da verujem da je od tada prošlo duge 4 godine i veoma se radujem što za malo više od dva meseca ponovo idem na taj sajam. Nadam se da ću se ponovo sresti sa njim i možda napraviti kraći intervju.

    Za one koji su ovu temu preskočili i za one koji za nas nisu ni znali daleke 2008. godine sledi link sa mojom kratkom reportažom:

    ViennaTime 2008 - Reportaža sa sajma satova u Beču

    Kao doprinos ovoj temi, pronašao sam nekoliko fotografija Habring satova koje sam tada uslikao:

    Habring satovi - Made in Austria-img_3929.jpgHabring satovi - Made in Austria-img_3930.jpgHabring satovi - Made in Austria-img_3925.jpgHabring satovi - Made in Austria-img_3926.jpgHabring satovi - Made in Austria-img_3927.jpg
    krstin and Zagor like this.

Slične teme

  1. Itay Noy - Hand crafted satovi "made in Israel"
    By araphel in forum Satovi proizvođača iz ostalih zemalja
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 10.9.2012., 6:25
  2. Swiss made - koji satovi mogu da nose ovu oznaku
    By krstin in forum Opšti forum
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 28.8.2012., 14:00
  3. Satovi Made in Japan
    By SHIBUMI in forum Opšti forum
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 30.3.2012., 20:22
  4. A Day Made of Glass...
    By dragon in forum Kafić
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 5.2.2012., 19:09
  5. Home-made sat...
    By Štaka in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 10.9.2009., 21:05

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •