Strana 80 od 123 PrvaPrva ... 307076777879808182838490 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 791 do 800 od ukupno 1226
Like Tree649Likes

tema: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

  1. #791
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18026
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Mada je i po ceni jasno ipak bi bilo lepo (pošteno) da u oglasu stoji da je u pitanju replika.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  2. #792
    Novi član
    Član od
    28.1.2017.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Slazem se, pepravio sam oglas .
    VLADAN P likes this.

  3. #793
    Stariji član Avatar korisnika sin.er
    Član od
    20.1.2014.
    Poruke
    1.869
    Lajkovi
    16450
    Reputacioni uticaj
    91

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Mada bi bilo ilegalno prodavati repliku al ajd sad....

    sent from my LV using Gucci

  4. #794
    Novi član
    Član od
    28.1.2017.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Cenim svacije misljenje o satu. Prvo, znate sigurno i sami da se prodaju svakakve replike po internetu pocevski o Casio pa sve do Rolex-a . Ne mogu na osnovu procene preko interneta da verujem bas svima tek tako. Da je sat ispravan i da je vec replika kao sto tvrdite opet bi kostao minimum 150-200 evra jer uzivo kad bi ste imali priliku da ga vidite promenili bi ste sigurno misljenje koje imate o njemu. Druga stvar zbog cega jos nisam siguran da je replika je ta da je sat star minumum 30 godina a s`obzirom da je deda kao poslovan covek putovao po svetu i nikad nije imao finansijskih problema uvek je ziveo sa stilom i trosio sakom i kapom ne bih me zacudilo da je pazario original . Danas sam mu se popeo na glavu da bih ga naveo da se seti odakle mu. Kaze da je moguce da je kupljen negde po Italiji ali sad tacno gde to ne zna . Tako da iz jednog ugla sat mi se ne prodaje za ovako male pare 30evra nista nisu a i da ulozim 50 da bih ga popravio opet bi vredeo minimum 100e....tako da ne duzim vise sa ovom temom hvala svima jos jednom na pomoci oko indetifikacije sata nadam se da cu da donesem pravu okluku s`obzirom da nije kasno da skinem oglas . Hvala !

  5. #795
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    druže da me ne shvatiš pogrešno, ja sam imao preko 100 satova i popravio još toliko, mahom su bili krševi, ovde imaš isto ljude koji su imali stotinu i više satova, a kroz ruke im je više prošlo, na forumu smo sest sedam godina i sasvim je izvesno da kad ti kažem oda je replika kao kuća, da tako jeste i to je to, sat je jako loša replika i bukvalno ne vredi 30evra iako je draga uspomena do dede
    stanis and Petar012 like this.

  6. #796
    Novi član
    Član od
    28.1.2017.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Cenim i uvazavam misljenje !

  7. #797
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    to je lepo, pozdrav :-)
    stanis likes this.

  8. #798
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.337
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Milane jesi li ovaj popravljao?

    Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-img_20170129_161035.jpg

    Hehe ne zamerite na šali nisam mogao da izdržim, brišite post naravno

    Sent from my Mi-4c using Tapatalk

  9. #799
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Citat Mladen-Z kaže: Pregled poruke
    Cenim svacije misljenje o satu. Prvo, znate sigurno i sami da se prodaju svakakve replike po internetu pocevski o Casio pa sve do Rolex-a . Ne mogu na osnovu procene preko interneta da verujem bas svima tek tako. Da je sat ispravan i da je vec replika kao sto tvrdite opet bi kostao minimum 150-200 evra jer uzivo kad bi ste imali priliku da ga vidite promenili bi ste sigurno misljenje koje imate o njemu. Druga stvar zbog cega jos nisam siguran da je replika je ta da je sat star minumum 30 godina a s`obzirom da je deda kao poslovan covek putovao po svetu i nikad nije imao finansijskih problema uvek je ziveo sa stilom i trosio sakom i kapom ne bih me zacudilo da je pazario original . Danas sam mu se popeo na glavu da bih ga naveo da se seti odakle mu. Kaze da je moguce da je kupljen negde po Italiji ali sad tacno gde to ne zna . Tako da iz jednog ugla sat mi se ne prodaje za ovako male pare 30evra nista nisu a i da ulozim 50 da bih ga popravio opet bi vredeo minimum 100e....tako da ne duzim vise sa ovom temom hvala svima jos jednom na pomoci oko indetifikacije sata nadam se da cu da donesem pravu okluku s`obzirom da nije kasno da skinem oglas . Hvala !
    Ako je u satu Miyotin mehanizam, onda i bez gledanja može da se kaže da je replika. Ako smem da sugerišem, sat je ipak pripadao članu porodice, pa bih preporučio da ga zadržiš. Jednog dana će ti biti žao što si nešto što je pripadalo tvom dedi prodao za 30 evra.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  10. #800
    Novi član
    Član od
    28.1.2017.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Bas zbog toga se i dvoumim nije mi do toga da li je original ili ne sat je sat pa kakav on bio, svaki sat ima dusu i svoju pricu...ali gledam iz ugla da prodam ovaj a da tipa odam joj para i kupim neki bolji i obogatim kolekciju ako mogu tako da je nazovem...pecat bi bio neki rolex jer mi je to cilj da kupim ali naravno nista hitno i bitno... otprilike jednom godisnje castim sebe sa po jednim satom i uvek uzivam u tome kad pristigne ...tako da kazem verovatno se ni ne ispalti da ga prodam vec s`obzirom da mi pare nikad nisu bile na prvom mestu i da nikad nisam gledao i ustrucavao se za pravim zadovoljstvom, bolje da ga popravim i nosim ...hvala na sugestiji, verovatno cu odusati od prodaje . Neka postoji jos malo na oglasima ali imam joj jedan dzepni sat koji sam nasledio od njega . Prilozicu slike...

Slične teme

  1. Čišćenje spoljašnosti sata
    By theemp in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 20.12.2019., 21:25
  2. Da li je moguce ovako malo odstupanje u tačnosti
    By nikola0406 in forum Opšti forum
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 1.7.2010., 7:42
  3. Omega satovi i poznate ličnosti
    By Shmizla in forum Omega
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 20.6.2010., 15:06
  4. Longines satovi i poznate ličnosti
    By Shmizla in forum Longines
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 5.4.2009., 20:20
  5. Software za regulaciju tačnosti sata
    By watchmag01 in forum Opšti forum
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 27.8.2008., 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •