Strana 21 od 123 PrvaPrva ... 111718192021222324253171121 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 201 do 210 od ukupno 1226
Like Tree649Likes

tema: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

  1. #201
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Jeste
    Eh,taj Rus
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  2. #202
    Novi član
    Član od
    10.6.2013.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Hvala!

  3. #203
    Novi član
    Član od
    8.6.2013.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Ne znam da li je moj sat dosao u kutiji, jer sam ga dobio na poklon,vec je bio koristen,dakle nisam dobio kutiju..slike jesu lose jer sam slikao sa mob.poznajem nekoliko ljudi koji su kolekcionari i rekli su mi da je original...pa sam malo vise istrazivao...ne znam da li u Bosni postoje ljudi koji vrse procjenu satova...zbog toga sam trazio po netu...rado bih odnio nekom da ga licno pogleda...hvala vama na odvojenom vremenu..veliki pozdrav....

  4. #204
    Novi član
    Član od
    12.6.2013.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Dobili smo iz Nemacke Breitling for Bentley, pa nas interesuje da li je autentican ili je kopija. Ako bi neko mogao na osnovu slika da proceni njegovu vrednost ili da nas uputi na nekog kvalitetnog casovnicara u Novom Sadu, bili bismo zahvalni!
    Nema kutiju, niti donji/zadnji pokopac, sto se i vidi na slikama. Hvala unapred!


    Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-dscn0110.jpgPomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-dscn0114.jpgPomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-dscn0115.jpgPomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-dscn0116.jpgPomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-dscn0117.jpgPomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-dscn0118.jpg

  5. #205
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Nazalost kopija je u pitanju.
    AmelieNS likes this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  6. #206
    Novi član
    Član od
    12.6.2013.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Citat RUS. kaže: Pregled poruke
    Nazalost kopija je u pitanju.

    Hvala! Samo me interesuje na osnovu cega! I da li takva kopija moze potencijalno da nadje kupca u Srbiji i za koje novce?

  7. #207
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    To se vidi na osnovu kvaliteta izrade i zavrsne obrade.
    Takav sat kosta otprilike 4,5 ili 6000$, a tu nema ni najmanjeg propusta.
    Drugo sto ako se ne varam, kod vas na satu se prilikom pritiska na druker pomera dan, datum, ili sta vec.

    Za kupce ne znam, posto se forum bavi iskljucivo originalnim satovima, a prodaja replika je najstroze zabranjena pravilima.
    skydrummer, krstin, Serb and 2 others like this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  8. #208
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.487
    Lajkovi
    36921
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    Najednostavnije receno vidi se na osnovu slike!
    A i kad ukucas oznake sata odmah ti daje da je kopija u pitanju.
    Poslednja ispravka: milan zmaj (12.6.2013. u 13:56)

    next year at this time I'll be a millionaire




  9. #209
    Član
    Član od
    24.1.2012.
    Poruke
    110
    Lajkovi
    277
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    koliko sam ja video na kpci pise BREITUNG?
    meni dovoljno da zakljucim da je kopija tj. losa replika
    milan zmaj likes this.

  10. #210
    Novi član
    Član od
    14.7.2013.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?

    pozdrav svima ..
    dobio sam sat kao poklon iz švedske , lik me ubjeđuje da je original ali kad sam pogledao koliko original košta ja mu nevjerujem .. nema papire nema nikakvo pakovanje korišten je .. ne može se vrijeme naštimati tako mi je rekao lik koji popravlja satove i koji mi je naštimao vrijeme ... dok sam ga nosio na ruci radio je al mi je onda stajao dva dana i sad opet treba naštimati vrijeme a nemam pojma kako , ovaj plavi prsten što ima oznake 20 ,30,40,50 se može okretati u jednu stranu .
    i veoma je težak nemam nikakvu preciznu vagu al ovo je definitivno najteži sat koji sam ikad stavio na ruku ..
    pored toga dali je kopija ili original interesuje me i koliko vrijedi .

    Pomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-img_5778.jpgPomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-img_5790.jpgPomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-img_5793.jpgPomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-img_5794.jpgPomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-img_5795.jpgPomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-img_5796.jpgPomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-img_5798.jpgPomoć u proceni autentičnosti - da li je vaš sat original?-img_5799.jpg

Slične teme

  1. Čišćenje spoljašnosti sata
    By theemp in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 20.12.2019., 21:25
  2. Da li je moguce ovako malo odstupanje u tačnosti
    By nikola0406 in forum Opšti forum
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 1.7.2010., 7:42
  3. Omega satovi i poznate ličnosti
    By Shmizla in forum Omega
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 20.6.2010., 15:06
  4. Longines satovi i poznate ličnosti
    By Shmizla in forum Longines
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 5.4.2009., 20:20
  5. Software za regulaciju tačnosti sata
    By watchmag01 in forum Opšti forum
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 27.8.2008., 21:57

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •