Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 34567
Prikaz rezultata 61 do 66 od ukupno 66
Like Tree50Likes

tema: Lična iskustva - SENSE

  1. #61
    Novi član Avatar korisnika masamunea
    Član od
    31.7.2016.
    Poruke
    21
    Lajkovi
    128
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Lična iskustva - SENSE

    +1, zaista neverovatan odnos prema kupcu. Retkost.

  2. #62
    Mlađi član
    Član od
    9.6.2017.
    Lokacija
    Klondajk
    Poruke
    72
    Lajkovi
    168
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: Lična iskustva - SENSE

    Citat Uros GT kaže: Pregled poruke
    Radnja je jako mala. Jedna jedina, jedan radnik, zato su i cene konkurentne. Iz tog razloga većinu satova nemaju u radnji. Više puta sam tražio razne satove ali nikad nisu imali u radnji ali uredno ga donesu kroz dan dva, pozovu me i ja odem da vidim i probam sat.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Ma ok ne trazim da sat imaju na stanju ali mi je malo cudno da na sajtu stoji cena sata i kad posaljes upit ispadne da taj sat vise nemaju .Dakle mislim da je bolje izbrisati ga iz ponude , inace za sve ostalo su ok po pitanju cene i roka isporuke.
    Velicina radnje i lokacija mi uopste nije bitna niti me to zanima, najbitnija je usluga i tu zaista nemam zamerku covek koji tamo radi je izuzetan u svakom pogledu.Dakle moja preporuka za prodavca.

  3. #63
    Novi član Avatar korisnika masamunea
    Član od
    31.7.2016.
    Poruke
    21
    Lajkovi
    128
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Lična iskustva - SENSE

    Verovatno cena stoji zato sto postoji mogucnost nabavke sata po toj ceni. Meni su nabavili jedan casio, a drugaru skx007 po ceni sa sajta. Obojca smo cekali 2, 3 nedelje.

  4. #64
    Stariji član Avatar korisnika Bigmag
    Član od
    19.2.2010.
    Lokacija
    NBGD
    Poruke
    609
    Lajkovi
    4705
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Lična iskustva - SENSE

    Kupio sam vise od 10 satova kod njih i svaki put su imali sat koji sam trazio. Naravno dan ili dva je po nekad potrebno da ga dostave u radnju ako se tako dogovorimo. Sve pohvale za Sense i naravno momka koji radi u prodavnici.

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk



  5. #65
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Lična iskustva - SENSE

    Većina nas je imala u više navrata pozitivna iskustva sa njima.
    Nažalost,više puta im se dašavalo i ovo na šta je ukazao bobansupergenije- da neki sat nemaju i ne mogu da ga nabave a na sajtu i dalje stoji u ponudi.
    Dakle,samo malo više truda oko ažururanja ponude i sve je ok.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  6. #66
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Lična iskustva - SENSE

    ja sam baš u ovo vreme kupovao jedan seiko kod njih za prijatelja, odaberem pet modela, po redu, prva četiri nisu imali, peti su imali i njega uzeo, jbg tako je, bilo bi čudno da sve to imaju, kad ni uvoznik nema više od ne znam, dvadeset modela

    vi recimo imate ove sajtove tipa jomashop, uhrinstinkt.de ili premiumwatches, svi oni nemaju maltene ništa na stanju ali su u kontaktu sa svim dilerima satova u evropi ili americi i nabave ga za dva dana, vi poručite, oni nazovu dva, tri dilera i ko ima šalje im ga

    ali vi želite da oni uklone ono što nemaju na stanju i to je legitimno...ja da sam vlasnik ne bi mi palo na pamet da ažuriram, ne bilo bilo dobro po posao


    P.S. moj brat je kupovao longines saint imier chrono, švedski sajt, stigao mu je sat za par dana, garancija potpisana u italiji, pogledam sajt Longinesa, ovlašćeni diler, sat nov u folijama, netaknut, mnogo bolje nego da odete u prodavnicu i dobijete sat iz izloga, zar ne ?
    Poslednja ispravka: Милан Милановић (11.6.2017. u 22:05)

Strana 7 od 7 PrvaPrva ... 34567

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •