Strana 5 od 13 PrvaPrva 123456789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 50 od ukupno 129
Like Tree323Likes

tema: veberz - moji satovi

  1. #41
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: veberz - moji satovi

    Pridružujem se čestitkama

    Izabrao si veoma lepe satove i neka te u zdravlju služe.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  2. #42
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: veberz - moji satovi

    Čestitke na kupovini. U zdravlju ih nosio.
    Kada sam pre neki dan video tvoj Poljot nisam ni video da na brojčaniku piše "automatic", mislio sam da je ona verzija sa meh 2612, ručni navijač, alarm .
    I šta kažeš , Seiko je samo privremeno .

  3. #43
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: veberz - moji satovi

    Cestitke na prinovama.
    Orient Star je prva liga, i ja sam gledao jedno vreme da uzmem isti taj model, samo sa celicnom narukvicom, ali vidim da Tutu nema tu verziju vec sva-tri meseca.

    Ako budes dolazio u stari kraj, javi se pa da uz pogledamo satove.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  4. #44
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: veberz - moji satovi

    Cestitke na novitetima u kolekciji, stvarno lijepi satovi, pazljivo birani. Neka te dugo i u zdravlju sluze

  5. #45
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.021
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: veberz - moji satovi

    Hvala vam svima drugovi!

    @ ckvrlj i skydrummer : poceo sam skupljati Poljote i zeleo bih tako i da ostane (pa de bre da krenem sa Seikom? mogao bih onda i kucu prodati ). Dakle oni gore su kolekcija, i nosice se eventualno ponekad. Ovi dole su za svakodnevnu upotrebu i kada mi (eventualno) dosade prodacu ih i kupiti neki koji mi se vise svidja. Recimo za beli dresser vec sada imam dva kandidata ali su dosta skuplji pa zasada nisam mogao/zeleo neki od tih da kupim. U vezi seika mogu da izjavim da tesko mogu zamisliti neki lepsi sa zelenim ciferom u toj kategoriji.

    @RUS: nema on tu verziju plave kazaljke-narukvica negde od leta. Pricao sam sa njim i uglavnom on posalje porudzbinu (listu zelja) a onda dobije sta dobije. S tim, sto kaze ovaj moj nije ni trazio pa dobio. Nisam ga pitao odakle nabavlja, pretpostavljam ne sa tako dalekog istoka. To za vazi, samo se brinem da nisu i u Srbiji uveli zero toleranciju kada vozis (0 promila)? Citam danas da vam je eu dala zeleno svetlo. Pa ne znam da li da vam cestitam ili izrazim saucesce. Boze koliko su recimo ovde preuzeli glupih zakona a pametan skoro pa ni jedan. U stvari, za one pametne ih unija uglavnom moli, tuzi, preti ...

  6. #46
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: veberz - moji satovi

    Nije nula, jos uvek je 0,3
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  7. #47
    Istaknuti član Avatar korisnika marko14
    Član od
    21.3.2009.
    Poruke
    2.394
    Lajkovi
    7589
    Reputacioni uticaj
    27

    Određen forumom Re: veberz - moji satovi

    Cestitam na prinovama,jos jednom odlicna kolekcija.


  8. #48
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.021
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: veberz - moji satovi

    Pozdrav drugari!
    Jutros mi je stigla nova strelica. To je sada druga Strela (Poljot) 3017 u mojoj kolekciji. Bila je doslovno blatnjava i spolja i iznutra. Celo prepodne sam proveo cisteci je. Sada izgleda sasvim kulturno i potpuno ispravno radi. Za neki dan cu ga odneti majstoru da mu uradi servis, i promeni pleksi. Evo vam malo slika mog najcenjenijeg para.

    veberz - moji satovi-01.jpgveberz - moji satovi-02.jpgveberz - moji satovi-03.jpgveberz - moji satovi-04.jpgveberz - moji satovi-05.jpgveberz - moji satovi-06.jpgveberz - moji satovi-07.jpgveberz - moji satovi-08.jpgveberz - moji satovi-09.jpg

    Pre neki dan sam vam pokazao najnoviji moj sat Hamilton H64455523. Stavio sam mu Stowin kais koji mu po meni puno lepse lezi. Evo jos malo slika

    veberz - moji satovi-11.jpgveberz - moji satovi-12.jpgveberz - moji satovi-13.jpgveberz - moji satovi-14.jpg

    Kada sam negde zimus predstavio Sea-Gull M306S ostao sam duzan jos slika. Pa posto mi je foto aparat vec bio u ruci ...

    veberz - moji satovi-21.jpgveberz - moji satovi-22.jpgveberz - moji satovi-23.jpgveberz - moji satovi-24.jpg

    Neko me pitao za iskustva u vezi njega (cini mi se kolega DrAgod). Mogu reci da je i ovaj primerak izuzetno precizan. Kada ga danju nosim, a nocu ga odlozim na bok sa krunicom nagore (to mi je obicaj kod svih satova) zuri dnevno oko 2-3 sekunde! Nabavio sam Hadley Roma mesh 22mm pa sam malo strugao, malo smirglao, i eto. Mislim da mu sasvim lepo stoji.


    A moj drugi Sea-Gull WuYi USLE koji sam jos ranije nabavio (pa ga prodavao, pa nesto nije bilo interesanata i tako konacno ostao) je prilikom eksploatacije zurio preko 10 sekundi dnevno. Sada isto tako zuri oko 1-3 sekunde

    veberz - moji satovi-31.jpgveberz - moji satovi-32.jpgveberz - moji satovi-33.jpg

    Njemu sam jos odstranio onaj odvratni plavi lak sa krunice, nabacio mu dobar kais i sada je to sasvim pristojan sat (po meni).

    U vezi Strele: ne znam da li je onomad kolega Milan Milanović (mozda se varam)pitao gde ga nabaviti i posto? E pa 6 meseci aktivno pratim oglase u Madjarskoj (sve sto je dostupno), u Srbiji (KP i Kupindo), u Hrvatskoj (PS i aukcije), u BiH (pik) i ponekad u Sloveniji (Bolha). Dakle za to vreme sam video u ponudi mozda svega 3-4 primerka. Neki je bio jako skup, a neki je bio jako los, a neki sam zakasnio. Ovaj je bio u prihvatljivom stanju i po prihvatljivoj ceni. Strpljenje mi se isplatilo, a nisam strpljiv covek - cak naprotiv! Vec sam ponekad razmisljao da zabatalim corava posla

    A sto se tice ponude na ebayu ... ima ponekad divnih primeraka ali im cena doseze i prelazi 1000 dolara ili cak evra. Puno je vise svakojakih ofucanih i franken satova po takodje enormnoj ceni koja biva okolo 500 evra. To za mene i za vecinu nas nije opcija.
    milan zmaj, marko14, RUS and 19 others like this.

  9. #49
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: veberz - moji satovi

    Sve to skupa lepo izgleda
    veberz likes this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  10. #50
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: veberz - moji satovi

    Svaka cast zemo, drago mi je da si pronasao jos jednu strelu.
    Ne nelazi se 3017 bas svaki dan.
    veberz likes this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •