Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234
Prikaz rezultata 31 do 32 od ukupno 32
Like Tree95Likes

tema: legenda1988 - moji satovi

  1. #31
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: legenda1988 - moji satovi

    Samo da odgovorim na pitanje u vezi sa reklamiranjem. Pod reklamiranjem se ne smatra ako neko napiše da je kupio sat, kaiš, narukvicu, staklo ili neki drugi deo u ovoj ili onoj radnji ili kod nekog prodavca sa oglasa. To je obična informacija koja se može podeliti sa ostalim članovima, a u mnogim temama se može pročitati gde je šta kupljeno.

    Nedozvoljeno reklamiranje bi bilo jedino nešto u stilu da sada neko upadne kao padobranac i počne da reklamira svoje proizvode. Naravno, ko god želi da nešto proda ili kupi, može postaviti oglas i tu ne postoje nikakva ograničenja, osim onih koje definiše pravilnik foruma. Ukoliko je u pitanju komercijalno reklamiranje, tj. gde se oglašava uvoznik satova, veleprodaja, časovničarske usluge i slično, potrebno je obratiti se administratorima.
    MMario likes this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  2. #32
    Novi član
    Član od
    11.5.2014.
    Poruke
    18
    Lajkovi
    104
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: legenda1988 - moji satovi

    super onda

    u tom slucaj kais za Revue Thommen i Aviator (valjda i uboat nisam siguran) je uradio ToduStraps imate na facebook-u kontakt coveka... eto cak ovaj Revue Thommen je sa 26 mm na 22 suzen i dobio sam kopcu gratis

Strana 4 od 4 PrvaPrva 1234

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •