Strana 13 od 18 PrvaPrva ... 391011121314151617 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 130 od ukupno 175
Like Tree637Likes

tema: Bluesky - Par mojih satova

  1. #121
    Član Avatar korisnika Bluesky
    Član od
    14.1.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    327
    Lajkovi
    971
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    Eto mene opet posle nekog vremena, nabavio sam jos jednog japanca koji mi je stalno izmicao, dodsue bio sam u nekoj depresiji i potrosio sam nesto para nenadano, ali morao sam jer vec vise puta dok sam se premisljao ostao sam bez istog...
    Slike koje sada kacim su od prodavca a ja cu kasnije uslikati to kako treba pa ce biti jos fotki
    Bluesky - Par mojih satova-originalslika-rucni-sat-citizen-calendar-automatic-za-10-dinara-33498733.jpgBluesky - Par mojih satova-slikarucni-sat-citizen-calendar-automatic-za-10-dinara-33498737v800h600.jpg

    E sada buduci da sam relativno za pristojan iznos dosao do sata ima caka , a to je da je balans bio los, da cifer i nije bas najbolji, da taj prsten koji drzi staklo i nije bas original, to je reseno tako sto kada sam ga odneo kod drugara da vidimo sta nam je ciniti, on prebacio masinu i cifer iz svog koji je bio u delovima, i sada radi odlicno, medjutim i taj drugi cifer je jednako los mada bolji od ovog, i zato sada trazim neki ocuvaniji cifer
    Inace sat je ogroman i uvek mi je bio san da ga imam, jos nisam usao u stos sa vecnim kalendarom ali vremenom i to ce biti kako treba
    I za kraj evo jedne fotke slikane telefonom cisto da vidite kako mi stoji
    Bluesky - Par mojih satova-2013-10-10-15.31.46.jpgBluesky - Par mojih satova-2013-10-10-15.31.58.jpg

  2. #122
    Stariji član Avatar korisnika joppa
    Član od
    30.9.2013.
    Lokacija
    Zagreb
    Poruke
    1.556
    Lajkovi
    15583
    Reputacioni uticaj
    52

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    Imao sam prilike vidjeti takav uzivo i sat je prekrasan i jako velik. Bas sam se iznanadio bio sto se velicine tice..
    Bluesky likes this.

  3. #123
    Član Avatar korisnika Bluesky
    Član od
    14.1.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    327
    Lajkovi
    971
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    pa zato sam ga i hteo potpuno je neobican Jedan automatik isto orient ali nema kalendar isto veliki mi je promakao jer je bilo puno posla na njemu pa sam odustao bio pa mi bilo jel naravno krivo ovaj sada radi odlicno, jedino cifer sto je losiji i kazaljke bibilo lepo da nabavim neke bolje

  4. #124
    Član Avatar korisnika Bluesky
    Član od
    14.1.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    327
    Lajkovi
    971
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    evo par fotki pa mozete i sami videti u kom je stanju cifer

    Bluesky - Par mojih satova-img_1485.jpgBluesky - Par mojih satova-img_1487.jpgBluesky - Par mojih satova-img_1488.jpgBluesky - Par mojih satova-img_1490.jpgBluesky - Par mojih satova-img_1492.jpgBluesky - Par mojih satova-img_1494.jpgBluesky - Par mojih satova-img_1497.jpg

    Dakle kako vam se cini? Ako neko ima negde kak ose podesava ovaj vecni kalendar neka mi posalje Kao sto se vidi na prstenu za staklo iznad krunice ima prorez sto nije nikako dobro moram smisliti kako da to uklonim a da nije vidljivo jer tuda moz da upada prasina.

  5. #125
    Mlađi član
    Član od
    22.11.2012.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    69
    Lajkovi
    441
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    Bluesky,
    još sam ranije pročitao celu temu(dok sam bio na forumu u statusu posmatrača), i znam da sam bio oduševljen pričom koju svaki sat nosi.
    Sada sam opet pročitao sve i još mi je zanimljivije nego prvog puta!!!
    Za svaku pohvalu je što si iskopao sve informacije kako ,šta ,odakle ,od koga i hvala ti što si podelio sa nama....
    Bluesky likes this.

  6. #126
    Član Avatar korisnika Bluesky
    Član od
    14.1.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    327
    Lajkovi
    971
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    Zekiboki,
    Hvala
    Iskreno kako ljudi meni dragi ciji su satovi bili vise nisu tu morao sam nesto da saznam vise o satovima, pa sam tako i ucinio, i iskreno nesto sam saznao a nesto i ne, ali i malo je bolje nego nimalo Inace bilo ko se moze obratiti fabrici sa serijskim brojem i probati, malo su spori i treba im vremena ali na kraju ce dati neke rezultate. Certina je bila nekako bas traljava sa njima sam se pogadjao jer mi oni daju pogresne informacije pa kada im pojasnim da to nije to iz tog i tog razloga onda se isprave ali po principu, e pa onda je to sto vi tvrdite

    Nazalost zbog istorije koju veci deo satova koje imam nose, slabije ih nosim svakodnevno, pa nabavljam nove koji su meni dragi i koje ja nosim svaki dan i za koje u slucaju da im se nesto desi ce mi biti krivo al ne toliko kao i za neki od starijih Inace ima nesto posebno staviti na ruku sat koji te odmah svojim kucanjem vezuje za oca i dedu

    Podelio sam sve sa vama jer na taj nacin sam se i oduzio mojoj porodici izmedju ostalog, bili su to dobri ljudi i zasluzili su bar da ih ja pomenem pogotovo pred ovakvom publikom ljudi osudjenih na satove i njihovo nosenje

  7. #127
    Član Avatar korisnika Bluesky
    Član od
    14.1.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    327
    Lajkovi
    971
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    Pre par dana sam dobio od drugara jedan sat, on je naime kupio novi a stari je ostavio po strani te mi ga je dao, u pitanju je sector 195
    Slike cu okaciti sutra kao i utiske o doticnom satu
    Shmizla likes this.

  8. #128
    Član Avatar korisnika Bluesky
    Član od
    14.1.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    327
    Lajkovi
    971
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    Evo postavicu i slike doticnog sata, napominjem da ga je vlasnik nosio par godina, ali da je redovno i ciscen i sve, medjutim iznenadjen sam koliko je ostecena narukvica kao i samo kuciste sata. Iskreno kvarcne mehanizme prezirem, te je ovo jedini trenutno koji imam i pitanje je koliko cu ga imati. Inace nije da sam neki obozavatelj firme Sector al isam ocekivao ipak da ce biti boljeg kvaliteta.
    Bluesky - Par mojih satova-img_0476.jpgBluesky - Par mojih satova-img_0471.jpgBluesky - Par mojih satova-_mg_0451.jpgBluesky - Par mojih satova-_mg_0450.jpgBluesky - Par mojih satova-_mg_0467.jpgBluesky - Par mojih satova-_mg_0456.jpgBluesky - Par mojih satova-_mg_0459.jpg
    Neša and 83stojan like this.

  9. #129
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    Kao da kuciste nije od celika(mada na njemu pise da jeste). Podseca me na ostecenja koja se mogu naci na starim ruskim satovima, koji su imali hromirana kucista.
    Bluesky likes this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  10. #130
    Član Avatar korisnika Bluesky
    Član od
    14.1.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    327
    Lajkovi
    971
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Bluesky - Par mojih satova

    RUS, pa vidi bio sam kod casovnicara, pokusali su da ga otvore al ije toliko zapekao poklopac, ili ga je neko pretegao da je ostao u radnji da ce probati da ga popustaju , inace sam pitao za ostecenja, i oni su zateceni , ali misle da ce mozda poliranjem moci da se malo upristoji, a narukvica je pitanje jer je posebna za taj sat, posto ako vidis nije klasicno kacenje, i kako rekose izgleda da je od aluminijuma ili neke ligure i zato se pojelo, okreni obrni jeste poklon, ali samo razlog vise da manje cenim pomenutu firmu, nek me izvinu sada svi koji citaju ovo , nemam nameru nikoga da uvredim ali zaista kolko god da je kostao a nije bio jeftin ovo su ostecenja koja prosto nisu ocekivana. Znam mnogo starije nosene satove koji su u daleko boljem stanju, ali celik je celik! Za sada nameravam da ga upristojim i sredim, iako prezirem kvarcne mehanizme, krivo mi je da samo tako stoji, dacu mu zivot pa cu videti, mozda ga nekom i poklonim od prijatelja ko zeli sta znam...

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •