Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 40
Like Tree35Likes

tema: Pomoc prilikom kupovine sata

  1. #21
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.637
    Lajkovi
    7449
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Pomoc prilikom kupovine sata

    Pa ili veci karatater ili bolje pregovaracke sposobnosti kad dodje vreme za povecanje plate . Onda mu ne treba karakter
    Markoni BG and MMario like this.

  2. #22
    Stariji član Avatar korisnika veberz
    Član od
    5.10.2013.
    Lokacija
    H-Kečkemet
    Poruke
    1.021
    Lajkovi
    2564
    Reputacioni uticaj
    107

    Određen forumom Re: Pomoc prilikom kupovine sata

    Gde si cuo da za direktore banaka i nevladinih organizacija uzimaju sa PMF? Ili ETF, ili MF? Itd ... Trebace mu karakter, ja ti kazem. Vidis da se covek lepo opredelio za lepu i postenu profesiju. On ce da zivi od svoga znanja i umeca!

  3. #23
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Pomoc prilikom kupovine sata

    Sto sam se nasmijao na ovu veberzovu
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  4. #24
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.637
    Lajkovi
    7449
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Pomoc prilikom kupovine sata

    U pravu je covek .

  5. #25
    Stariji član Avatar korisnika Nick
    Član od
    9.8.2011.
    Poruke
    972
    Lajkovi
    4293
    Reputacioni uticaj
    24

    Određen forumom Re: Pomoc prilikom kupovine sata

    Svaka cast Nemanja,nisi morao da odgovaras jer sam se samo malo nasalio,ali kad si vec,cestitam ti i bilo koji sat da kupis da ga nosis u zdravlju,e sad da li ces posle izvesnog vremena pozeleti novi,drugaciji sat...mislim da da ako ostanes aktivan na ovom forumu gde su svi zarazeni,i ja svaki put kada kupim sat kazem,e to je to ovaj cu dugo da nosim i ne mislim na drugi,ali cvrc,ne prodje ni 15-ak dana i vec zelim drugi,i tako,pozz tebi i svima od Nicka-bolesnika
    martinv likes this.

  6. #26
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Pomoc prilikom kupovine sata

    Citat eee kaže: Pregled poruke
    U pravu je covek .

    druze moj, pa bas zato sam se i nasmijao....
    eee and martinv like this.
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  7. #27
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc prilikom kupovine sata

    viktorinoxa iz serije officer koji dolazi sa nožićem imaš na jomashop-u je bio jesenas ja ga merkao 309evra samo, od toga nema jeftinije

    inače lično smatram da je eee dao korektan predlog, mada bih ja od ovoga izdvojio samo monstera, zaista legendarni model vredan posedovanja i ne znam da li postoji sat koji se brže ood njega proda, a još malo pa isti postaje klasik, a to znači da će biti veoma tražen

    ja sam gore napisao ili bih uzeo dosta jeftiniji sat ili longines, tissot visodate je lep ali je skroz klot, nema čak ni incabloc, pa to imaju najjeftiniji tanis džepnjaci od pre 40 godina, no on ne utiče na funkcionalnost ali hoću reći da je ta klasa koju cciljaš zaista siromašna

    ako sat planiraš dalje da prodaš, pratim cene, Steinhart ronilac je skoro tražen kao Monster, sat koji je nošen godinu dana i pritom odlično očuvan ide za istu cenu kao i novi model, pa to ne može ni najbolji Rolex

    teško da ćeš i sa njima pogrešiti, iako su bez tradicije i mnogi ih osporavaju, ja bih čak pre uzeo stein nego certinu, roamer i tissot jer mislim da je bolji
    Poslednja ispravka: Милан Милановић (22.5.2015. u 23:40)
    eee and MMario like this.

  8. #28
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Re: Pomoc prilikom kupovine sata

    I ja ti predlazem online kupovinu.

    Za te pare od Seika nesto od ovoga i to neki automatik i sa ovoga sajta da se poruci: Japan Domestic Model - Watchhubs

    MOZE i HAMILTOM neki automatik mislim da je ovo ok sajt Hamilton watches

    Od Citizena imas dobrih satova sa prvog linka i to ovi sa mehanizmima na ovaj fazon Citizen Eco-Drive Mens Chronograph AV0030-51A AV0030 pa sad tu imas vise oblika kucista, to su eco drive mehanizmi dobri su, a od mehanichih Citizena preporucujem ti one sa mehanizmima 9011 kao sto je ovaj Citizen Watches Co Ltd / Watch Lineup mada ne znam gde se mogu poruciti.

    Za te pare moze i ima lepih Certina samo nisam siguran za cene bas, Gent Automatic | Certina i to automatika, a od baterijasa mora da se pogledaju satovi sa etom iz 3ce i 4te grupe mehanizama, malo je komplikono odreiti model ali ako ti se svidi neki moze se lako saznati koji je mehanizam u njemu npr ds podium big size imaju dobre mehanizme itd, mada su i oni malo skuplji mozda ili su tuda negde.

    Od TISSOTA samo automatik neki.

    Ovo je nadovezivanje na sve predloge gore, to su u sustini sve dobri satovi, KLASICNI, ne modni kao sto je Jaguar itd. Kod Japanaca je malo bolji odnos cene i kvaliteta, a kod swiss made kvalitet isto dobar ali malo nabijene cene.

  9. #29
    Novi član
    Član od
    21.5.2015.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    6
    Lajkovi
    2
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pomoc prilikom kupovine sata

    Vidim na ovom Jomashop sajtu sto ste preporucili cene su i vise nego povoljnije nego kod nas.

    Mada predpostavljam prilikom takve kupovine da se placa jos 20% PDV-a drzavi na cenu gore navedenu.
    Jel postoji jos nekih skivenih troskova i peripetija oko toga?

  10. #30
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: Pomoc prilikom kupovine sata

    Na bilo koju porudzbinu iz inostranstva vecu od 70e, placas porez i carinu drzavi. Na cenu zajedno sa troskovima transporta ide 10% poreza, pa na sve to jos 20% PDV.

    Jomashop je odlican i pouzdan sajt, ima dobre cene, ali se ne isplati porucivati sa njega robu u Srbiju, posto su troskovi transporta visoki, oko 50$.
    jagoda-nbg likes this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •