Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 17
Like Tree14Likes

tema: Molim za pomoc - Da li kupiti U-Boat Flightdeck ?

  1. #1
    Novi član
    Član od
    31.5.2011.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Molim za pomoc - Da li kupiti U-Boat Flightdeck ?

    Imam priliku da kupim U-BOAT FLIGHTDECK 4990(slika u prilogu) za 1250 evra nov .Drugar dolazi iz italije tamo je trenutno na snizenju pa me zanima vase misljenje o ovom satu .Mehanizam je eta 7750.Pratio sam forum i vidim da bas ne volite U-BOAT jer ima kvalitetnijih satova u ovom cenovnom rangu inace ovaj model je kostao 1900 evra . Konkretno da li vredi 1250 evra inace precnik je 43mm.
    Hvala unapred ,forum je sjajan!
    Priložene slike Priložene slike Molim za pomoc - Da li kupiti U-Boat Flightdeck ?-u-4990_8.jpg   Molim za pomoc - Da li kupiti U-Boat Flightdeck ?-u-4990_5.jpg  
    Oliver M likes this.

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom re: Molim za pomoc - Da li kupiti U-Boat Flightdeck ?

    Šta reći.....mislim da vrijedi ali ja ga ne bih uzeo pa da me mole!
    Šalim se.....ako ti se sviđa - kupuj!
    Poslednja ispravka: HADzI DALIBOR (2.8.2011. u 19:45)

  3. #3
    Novi član
    Član od
    31.5.2011.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Molim za pomoc - Da li kupiti U-Boat Flightdeck ?

    Hvala na brzom odgovoru Dalibore ! Kapiram da ti se ne svidja dizajn sata i postujem tudje ukuse .Vise bi voleo neki IWC ili LONGINES (dizajn je klasican ali je kvalitet daleko bolji )ali njihova cena je preko 2000 evra .Nategao bih se i za ovu cenu zato sam i pitao iskusnije forumase o kvalitetu mehanizma i samog sata u odnosu na cenu od 1250 evra nisam siguran da za te pare mogu kupiti nesto bolje a da ima slican dizajn jedino Tissot mada je on klasicniji po dizajnu ili Hamillton-a ali oni cini mi se imaju isti mehanizan ETA 7750 barem vecina modela ako se ne varam.

  4. #4
    Član
    Član od
    27.10.2008.
    Poruke
    277
    Lajkovi
    179
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom re: Molim za pomoc - Da li kupiti U-Boat Flightdeck ?

    Nikad ne kupuj sat samo zato sto je od dobre firme i sto mu je cena povoljna,kajaces se.Za sat koji ces da imas na ruci narednih 10 i vise godina stekaj pare makar i jos par godina,ali kupi ono sto ti se svidja bez rezerve.Hamilton za daleko manje pare pravi strasne satove,kucista i narukvice i ciferblati su im fenomenalni,za nijansu iza Breitlinga.Mehanizmi identicni kao kod Uboata.Cena/kvalitet najbolji na svetu sigurno

  5. #5
    Novi član
    Član od
    31.5.2011.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Molim za pomoc - Da li kupiti U-Boat Flightdeck ?

    Slazem se sa tobom nikkle U-Boat mi se bas ,bas svidja merkam ga vec godinama samo se povrsno razumem u satove pa sam trazio misljenje od strucnijih ljudi vezano za kvalitet. Inace sam zagovornih vise kvaliteta nego dizajna ali nazalost ne postoji nista slicno dizajnom za taj novac.
    Ako moze jos jedno pitanje vidim da IWC,Fortis,Tissot i jos dosta firmi koristi ETA 7750 mehanizam pa me zanima u cemu je sustinska razlika u kvalitetu izmedju tih satova kada je mehanizam isti a cene su od 600 do preko 3000 evra

  6. #6
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom re: Molim za pomoc - Da li kupiti U-Boat Flightdeck ?

    pa ime fiirme 90 %
    bt321 likes this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  7. #7
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom re: Molim za pomoc - Da li kupiti U-Boat Flightdeck ?

    Citat Nikle kaže: Pregled poruke
    Hamilton najbolji na svetu sigurno
    ...Da nije Fetela...pa,opet ne bi bio...
    nikola0406 likes this.

  8. #8
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Molim za pomoc - Da li kupiti U-Boat Flightdeck ?

    Ninja, dobrodosao na forum!

    Moje licno misljenje je da taj sat ne vredi tih 1250 EUR, a kamoli 1900 EUR kolika je preporucena maloprodajna cena. Ne nudi nista specijalno za taj novac osim nesto drugacijeg dizajna koji se tebi verovatno svidja.
    Ukoliko zelis slican dizajn a da ne potrosis toliko novca onda razmisli o TW-Steel satovima, a ukoliko zelis malo ozbiljniji sat, onda razmisli o Hamilton i Fortis satovima ili o Damasko satovima. Pogledaj recimo sledeci Damasko model: http://www.damasko.de/eng/dc56_technik.htm

    Ovaj Damasko je sigurno kvalitetniji, a ima slican dizajn uz odsustvo, po mom misljenju ruznog, stitnika krunice.

    Ukoliko ti se taj U-Boat bas toliko svidja i ne mozes da zamislis trenutno ni jedan drugi sat na ruci, slobodno ga kupi. Znam taj osecaj i zato ti ovo govorim. Mozda ces posle godinu dana odluciti da ga prodas, ali to nije ni vazno jer ces barem tih godinu dana biti srecan. Tako je bilo u mom slucaju u nekoliko navrata. U svakom slucaju koliko god se mi trudili, pitanje je da li ce od nas iko naci jedan sat za ceo zivot. Neki od nas ovde su izmenjali vise satova za godinu dana nego prosecan covek za ceo zivot, tako da nasi saveti nekad i nisu toliko merodavni

    Poslusaj srce, a ukoliko se ispostavi da si pogresio uvek ga mozes prodati (izgubiti nesto novca) i izabrati neki drugi sat, nadam se uz nasu pomoc jer znas da te mi nikada necemo osudjivati jer smo i mi sami pravili slicne greske.

    Pozdrav i uzivaj na forumu.

  9. #9
    Novi član
    Član od
    31.5.2011.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Molim za pomoc - Da li kupiti U-Boat Flightdeck ?

    Hvala Vladane na misljenju i ja se slazem sto se tice fortisa i Hamiltona a posebno u vezi osecaja koji imam Nisam spomenuo najvazniji kriterijum mora da bude sa providnom donjom stranom jer obozavam da vidim mehanizam a fortis ima samo par modela sa providnom donjom stranom i dosta su skuplji.
    Hvala jos jednom drugari na pomoci !

  10. #10
    Stariji član Avatar korisnika Bigmag
    Član od
    19.2.2010.
    Lokacija
    NBGD
    Poruke
    609
    Lajkovi
    4705
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Molim za pomoc - Da li kupiti U-Boat Flightdeck ?

    Cim sam procitao prvu poruku na um mi je pao Damasko i model dc56 ili 57 ali me je Vladan pretekao u tome, zapravo sve sto je rekao bio je u pravu, stim sto se meni svidja ovaj u-boat, ali kada bih mogao da biram i imao toliko novca da izdvojim uzo bih ili damaska ili nekog sinna uvek pre ovog italijana... pozzz

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koji je ovo sat? molim za pomoc....
    By Sudar88 in forum Pomoć pri kupovini satova
    Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 7.4.2020., 12:34
  2. Candino ili Sector sat - Mala dilema molim pomoc
    By Mirko S in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 18.9.2011., 20:47
  3. Pomoc pri izboru: U-boat ili nešto drugo?
    By filip in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 6.10.2010., 21:41
  4. Molim za pomoc - koji zenski sat?
    By sima hrabri in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 11.1.2010., 12:26
  5. Pomoc molim - nekakav zlatni swatch
    By Marko24D in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 5.8.2009., 6:59

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •