Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 14
Like Tree6Likes

tema: JOMASHOP nikada vise

  1. #1
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom JOMASHOP nikada vise

    ​Kao i sto sam naslov kaze, nikada vise preko Joma Shopa.

    Srecom pare nisu odisle, bile su mi rezervisane kod njih jedan mesec, za nepunih cetiri nedelja od njih sam dobio nekoliko mejlova gde se izvinjavaju sa pricom da sat koji sam narucio ne postoji na lageru pa me mole da promenim narucbinu, a da sam od njih dobio $10 gratis na sledecu novu kupovinu u znaku izvinjenja sto nisu obavili profesionalno posao.

    Sva sreca da imam dobre drugare pa me Vladas posavetovao da se cujem sa nasim bankarem Zmajem, a Zmaj da pozovem svoju banku i njima kazem sta se desilo, novac mi je srecom vracen, ali je bio rezervisan mesec dana od strane Joma Shop-a.

    Bio sam miran kada sam narucivao preko njih jer sam ovde video da je moguce naruciti i da necu biti prevaren, kasnije kada sam malo bolje gledao po netu, vidim mali milon ljudi sa mojim iskustvom sa njihove strane, najsrecniji su bili oni koji su dobili polovnu robu!

  2. #2
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: JOMASHOP nikada vise

    kazu 10 % pronalazacu po zakonu sledi,u ovom slucaju savet osim ako nisam licni banakar

    next year at this time I'll be a millionaire




  3. #3
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: JOMASHOP nikada vise

    Tako je, sa zaslugom!
    Mozes sutra sa mnom da biras kais za sebe!?

  4. #4
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: JOMASHOP nikada vise

    Ja sam imao samo jedan problem sa njima (doduse od 3-4 kupovine koliko sam ukupno imao) i to sledeci:

    Narucio sam 2 kutije za navijanje satova razlicite boje i jednu obicnu kutija za 18 satova. Ta koju sam ja hteo je bila nedostupna, ali su mi i nju lepo naplatili i poslali fakturu na sve tri kutije iako su poslali samo dve. Nakon sto je roba stigla i nakon sto sam platio carinu i porez na TRI kutije shvatio sam da sam dobio samo dve. Carinici su se naravno pravili ludi, kao oni su samo gledali papire, a znam pouzdano da su otvarali paket i da su sigurno videli sta je poslato.

    Nakon toga sam se zalio Jomashopu i oni su se izvinjavali i vratili mi novac za tu jednu kutiju ali nisu hteli da mi nadoknade dodatne troskove koje sam imao za placanje carine i poreza za kutiju koju nisam dobio. Usvakom slucaju te dve kutije koje su stigle su bile namenjene kolegi i koleginici koji su bili srecni sto sam obavio kupovinu za njih. Jedino ja nisam bio srecan, em nisam dobio kutiju koju sam hteo, em sam platio drzavi porez na budalu.

    Eto toliko od mene, a kupovacu kod njih ubuduce samo ako budem nasao nesto po ultra niskoj ceni, u suprotnom sumnjam.

    Pozdrav.

  5. #5
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: JOMASHOP nikada vise

    Evo sada traje licitacija za Hamiltona Air Race, odlicna ponuda.
    Watches, Rolex watches, TAG Heuer Watch, Tissot Watches, Movado Watches, Cartier Watches, Victorinox Watch, Swarovski Crystal, Bedat Ladies watches, Timex Watches, Mont Blanc Pen, Discount Watchesa takvim licitacijama ja kupim od njih i kada se sve zavrsi dobijem uredan mejl nakon mog moljakanja sa pitanjima sta je sa posiljkom njihovo izvinjenje sa odgovorom da ga nazalost nemaju na lageru, a verujem da sam ga prvi kupio.

    Ima nesto dobro Vlado, nismo bili totalno prevareni! Njihov poslednji mejl meni,

    Hi,
    I had tech support help but they said that there is no new order in the system.
    My apologies.
    Sincerely,

  6. #6
    Član Avatar korisnika Clarissa
    Član od
    19.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    461
    Lajkovi
    711
    Reputacioni uticaj
    21

    Određen forumom Re: JOMASHOP nikada vise

    JOMASHOP se pominje u prvom i drugom postu na ovoj temi
    Online prodavnice satova - Linkovi
    kao jedna od prodavnica koje su OK za kupovinu, smatram da bi moderatori trebali da uvaže ove primedbe i na neki način izdvoje pomenutu prodavnicu. Novi forumaši će sigurno pregledati temu (izdvojena je kao bitna) Online-prodavnice-satova-linkovi, a ovu možda neće ni zapaziti.
    banja likes this.
    "Vazduh trepti, kao da nebo gori. Da, sprema se oluja..."

  7. #7
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: JOMASHOP nikada vise

    Jomashop postoji jako dugo i iskustva sa njima su mesovita i gledajuci i iskustva sa WUS-a i drugih foruma - preovladjuju pozitivna.
    Desava se da dodjete do sata za mnogo manje para nego obicno, ali se desi i da raklamiraju sat koji nemaju ili da dobijete izlozbeni primerak!
    Ne zelim da ih branim, ali moguce je da u konkretnom primeru nisu zeleli da zavrse posao. Naime prodavci preferiraju Bank wire uplatu (kao najsigurniji novac za njih) ili malo manje (zbog provizije) ali i dalje siguran vid uplate - PayPal ili Google Checkout. Najvise zaziru od uplata bankovnom karticom, posto se, u slucaju da je placeno ukradenom karticom, desava da oni izvuku deblji kraj. Zato pre slanja robe traze verifikaciju kartice i ako im je bilo sta sumnjivo - odustaju od posla.

    S obzirom da se nasa drzava, nazalost, kotira nesto losije od Nigerije, Dzibutija i slicnih velicina elektronskog bankarstva - ipak imam razumevanje za ovakve poteze online prodavnica.

    S druge strane - posto su nasi clanovi imali negativna iskustva, prihvatam Clarissin predlog i dodacu komentar za Jomashop u pomenutoj temi!
    No time to lose

  8. #8
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: JOMASHOP nikada vise

    Joma Shop je dobio uredan dopis banke Intesa koju su i prihvatili kao i moju kopiju licne karte sa kopijom platne kartice, ipak verujem da nude stvari koje nemaju na lageru pa dolazi do ovakvih problema, na moju srecu novac nije bio skroz povucen tako da je bio moguc povrat novca i tu sam zahvalan banci jer nakon dugog vremena narucivanja koje je proslo bio je moguc povrat.
    Inace bi morao da trazim od Joma Shop-a dopis u kome se govori kako ja zelim da prekinem transakciju novca sa njihove strane sto sam u par navrata i trazio ali ga nisam dopio.
    Moguce je i da sirom Sveta uspevaju narudzbine sa njima dok u nasoj drzavici je to nmoguce, kao i dosta slucajeva gde ne nagovestavaju da se radi o polovnoj robi dok je na nekim lepo naglasen o kakvom se paketu radi.

  9. #9
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: JOMASHOP nikada vise

    jel moze neko da mi kaze zasto bi iko uopste kupovao satove u prodavnici kada moze preko nekog jomashopa za taj isti sat da dobije 30% popusta? ili npr 47% za jednog kustosa preko gemnation-a?

  10. #10
    Novi član
    Član od
    27.4.2012.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    28
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: JOMASHOP nikada vise

    Pozdrav svima. Zamolio bih vas za pomoć.

    Odkučio sam se da kupim tissot prc 516 automatic.
    Sad zadovoljava sve moje kriterijume: dovoljno je sportski, dovoljno elegantan, automatik...

    Cena na jomashop-u je 445 $. Neću ga naručiti odavde, već će ga kupiti rođak koji živi u Norveškoj, a dolazi u septembru.

    Pročitao sam dosta na forumu vezano za Jomashop.
    Shvatio sam kakve probleme mogu da imaju kupci iz Srbije, zato ga i ne kupujem ja.

    Mene pre svega interesuje da li jomashop prodaje originale?

    Takođe interesuje me šta mislite o ovom modelu?

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kutija za navijanje dva i vise automatska sata
    By tolarbo in forum Oprema za satove - narukvice, kaiševi, delovi...
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 28.1.2020., 11:39
  2. Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 8.12.2011., 10:39
  3. Charles Perrin sat - Potrebno vise informacija ?
    By milan zmaj in forum Stari (vintage) ručni satovi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 5.11.2011., 17:03

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •