Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8
  1. #1
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Zenski sat do 400e

    treba mi savet za kupovinu zenskog sata do 400e, uslovi su da bude dostupan na podrucju ns, bg, eventualno blizu u inostranstvu (segedin). prednost imaju sto lepsi modni satovi sa safirnim ili eventualno mineralnim staklom. sta mislite o burberry satovima, tu mi se svidja par modela

  2. #2
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Zenski sat do 400e

    hmmm, a sto modni, kad za tu kintu moze da se uzme i lep sat modernog dizajna i vrlo pristojnog kvaliteta, npr. hamilton, tissot, citizen...? aj daj neki tip, sta ti se svidja, okruglo, kockasto, sa cirkonima, bez njih...?
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  3. #3
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Zenski sat do 400e

    pa znas sta, misljenja sam da kvalitetne satove treba da kupuju ljubitelji satova, dok je ovaj namenjen zenskoj osobi koja se apsolutno ne razume u satove dakle i taj dona karan ili armani ili ceruti ili sta vec na baterije ce da radi duze nego moj brajtling i bice jednostvaniji za upotrebu (nema navijanja)...dakle mislim da me razumes...recimo voleo bi da nije kic previse kao cavalli, da nema cirkone (ili dijamanti ili nista) da nije pozlata (ili zlato ili celik), posto za 400e nema ni zlata ni dijamanata u obzir dolaze keramika ili celik....i safirno staklo mi je bitno jer je veoma prakticna stvar. ako postoji lepo dizajniran hamilton ili tissot moze i to, samo kazem, dizajn je na 1st place

  4. #4
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Zenski sat do 400e

    Ni armani ni cerruti ni donna karan eće raditi duže od jednog Breitlinga, ako me razumeš na šta mislim.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  5. #5
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Zenski sat do 400e

    na duze staze naravno da nece, ali nece stati ako se ne nosi par dana (a realno ko od zena nosi sat svaki dan, one stave sat kada izadju ili sl), razmumemo se

  6. #6
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Zenski sat do 400e

    aj okaci nesto sto smatras lepim, jer ja i dalje ne kapiram sta bi hteo - za mladju ili stariju osobu, nesto moderno, klasicno, sportsko, veliko, malo, bla, bla... burberry, ono sto sam video, pre se moze nazvati klasicnim dizajnom i pre sportski nego elegantno, ali su mi nekako ni tu ni tamo...
    meni se, recimo, s obzirom na to da je izbor ogranicen na satove dostupne kod nas, mnogo vise svidja ovako nesto, a mislim da je i dosta kvalitetnije od tih modnih satova... ima ga u bomaru za manje para nego sto si nameravao, a dobijas safirno staklo, pozlaceno kuciste, rondin kvarcni mehanizam i ipak priznat i poznat brend sa dugom tradicijom...




    aj jos koji podatak, pa da trazimo dalje...
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  7. #7
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Zenski sat do 400e

    eto to je lep sat, bas nesto tako trazim. u sustini nije bitno sada da li je sportski ili elegantan, moze biti lep i jedan i drugi, recimo sto se tice velicine da preferiram srednji-veci, da nije bas mali. a to je bas dobar izbor, taj roamer poseduje sve sto mi je potrebno, hvala na predlogu.

  8. #8
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Zenski sat do 400e

    ma, nema na cemu, nego mislim da je ovaj u tom slucaju mali, valjda 32 ili 33 mm, ako se dobro secam. mada moguce da ih prave i u malo vecoj verziji... pogledaj njihov sajt, ima vrlo zanimljivih modela, a cene su pristupacne...
    "Ja sam suvise star za te stvari, ali poslusaj savjet iskusnog covjeka" - mislim da na neznoj zenskoj ruci ne stoji lepo sat veci od 36-37 mm, bez obzira na trenutne modne trendove.
    poz!
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

Slične teme

  1. ETA 2836-2 do 400e
    By Misko81 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 11.7.2010., 23:07
  2. Koji Zenski sat...
    By milan zmaj in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 6.6.2010., 23:11
  3. Zenski satovi do 10000 din
    By goxy85 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 17.2.2010., 21:07
  4. Zenski Omega sat
    By Barbarez in forum Omega
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 16.12.2009., 14:07
  5. Orient zenski sat
    By Shmizla in forum Japanski satovi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 16.4.2008., 19:47

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •