Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 21
Like Tree17Likes

tema: Tissot sat ili neki drugi u rangu do 350 EUR

  1. #1
    Novi član
    Član od
    22.9.2011.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    8
    Reputacioni uticaj
    0

    Smile Tissot sat ili neki drugi u rangu do 350 EUR

    e drusto, novi sam ovdje, zaljubljenik sam u satove ali neposjedujem neko znanje u vezi satova planiram kupovinu sata pa sam u dilemi sta kupiti. Pa bi moli za vasu pomoc i vase strucno misljenje.

    Razmisljam o kupovini Tissot satova:

    1. Tissot PRC200 T17152652

    2. Tissot QuadratoT0055171705700

    Ili pak ako vi imate neki savjet, za kupovinu sata u njihovom cjenovnom ranku budjet je oko 350e.

    Pa da cujem vase misljenje, i vase preporuke. A za preporuke za sat pa da bude nesto slivno ovima daneizlazi puno iz okvira sportskog sata ali da je ipak elegantan.

    Nadam se vasoj pomoci.

    HVALA!!!

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Re: tissot ili neto u tom rangu

    Samire pozdrav i za tebe, ja nemam bas puno iskustva pa cu ti reci nesto osnovno o satu a iskusni forumasi ce ti dati vrlo precizne smernice sto se tice sata, kao i predlog koje druge satove mozes kupiti za te pare. Ono sto ja mogu reci jeste o ovom prvom okruglom, posto ne volim cetvrtaste satove. Prc200 i to bas ovaj je apsolutno prelep sat i po meni najlepsi kvarcni(baterijas) sat uz Certinu DS Podium, koji su inace po meni konkurent jedan drugome. Tissot je proveren proizvodjac mada pri kupovini, ukoliko ga kupujes polovnog moras biti vrlo pazljiv jel postoji rep*ika koja se vrlo tesko razlikuje od originala. Sat pokrece ETA G10.221, sto je mehanizam iz quatrz serije, tj. mehanizam na bateriju. E sad, ETA proizvodi 5 "grupa" mehanizama na bateriju, razvrstanih po kvalitetu. Nazalost, ovaj sat pripada prvoj grupi od pet, FASIONLINE grupi sto znaci da je i najlosiji u Etinoj ponudi, po kvalitetu. Ovo nikako ne znaci da je mehanizam los, verovatno ce ti godinama trajati. Iskusni clanovi ce ti predloziti, nadam se i neke druge opcije, pre svega mislim na Automatic satove, ili kako ih mi zovemo ovde, satovi sa "dusom". Ako ti se svidaj taj sat treba da ga kupis, moj savet ti je da, ukoliko se definitivno odlucis za sat na baterije, pogledas i neku CERTINU DS PODIUM koja je cenovno i po kvalitetu slicna i takodje odlicno izgleda.
    Pozdrav.
    vladas and Samir like this.

  3. #3
    Novi član
    Član od
    22.9.2011.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    8
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Tissot sat ili neki drugi u rangu do 350 EUR

    bezbi, Hvala puno na informacijama sigurno ce mi dosta posluziti, a moram priznati da mi se pravo svidja ova certina sto si mi predlozio, dosta su slicni.

    A sto se tice kupovine, sat cu kupiti u nekoj ovlastenoj prodavnici. Da budem siguran a i radi garancije.

  4. #4
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom re: Tissot sat ili neki drugi u rangu do 350 EUR

    Ako budes uspeo da skupis pare kupi bilo sta iz ds podium bigsize serije, sto se tice mehanizma oni su pun pogodak i mozes ih pogledati na ovom linku Certina Swiss Watches - Time Maker Since 1888 - DS Concept - A Company of the Swatch Group pa ako ti se svidi neki, mozes da ga potrazis u Beogradu ima prodavnica i da proveris cenu. Ali ipak ti sacekaj jos malo da se javi jos neki forumas koji ce ti predloziti jos neki sat sa dobrim odnosom cena/kvalitet. Jesi siguran da zelis da uzmes quartz_ni sat? procitaj malo prednosti jednih i drugih mehanizama pre nego sto krenes u kupovinu. Obicno ljudi ovde kada provedu sat vremena citajuci forume, odjednom se odluce za mehanicki sat, bilo za automatic ili na rucno navijanje. To ti je nepisano pravilo

  5. #5
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom re: Tissot sat ili neki drugi u rangu do 350 EUR

    Ja cu ti predloziti da pogledas i Candino satove. Kvalitetom ne zaostaju za Tissot-om ili Certinom,ali su prilicno jeftiniji,a mozes ih naci u Bg. Recimo sat sa ovog linka bi mozda mogao da dodje u obzir,ukoliko ti se svidja dizajn Certine DS. U BG kosta oko 27000

    RELOJES SUIZOS CANDINO

  6. #6
    Novi član
    Član od
    22.9.2011.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    8
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Tissot sat ili neki drugi u rangu do 350 EUR

    dosta sam ja foruma pregledao, ali iskreno mislim da nemogu u toj cijeni naci neki automatic da je neke dobre kavalitete, iskreno drzim se onoga bolje uzeti dobar quartz nego los automatic.

    Ja nisam iz Beograda, ja sam vam drusto iz BiH Sarajevo.

  7. #7
    Novi član
    Član od
    22.9.2011.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    8
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Tissot sat ili neki drugi u rangu do 350 EUR

    23jewels hvala na pomoci, sat izgleda super, mada su mi certina i tissot za nijansu ljepsi

  8. #8
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom re: Tissot sat ili neki drugi u rangu do 350 EUR

    ako je odluka pala svajcarca i na kvarc onda tissot/certina

  9. #9
    Novi član
    Član od
    22.9.2011.
    Poruke
    10
    Lajkovi
    8
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Tissot sat ili neki drugi u rangu do 350 EUR

    jos uvjek je dilema, ja sam ti odrastao uz seiko satove stari ima par komada neznam sada koji dok nebi pogledao svi su automatic, ali iskreno mislim da je za seiko vrijeme poslije 35 godine zivota, heheheh

  10. #10
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom re: Tissot sat ili neki drugi u rangu do 350 EUR

    Citat Samir kaže: Pregled poruke
    iskreno mislim da je za seiko vrijeme poslije 35 godine zivota, heheheh
    Ja iskreno mislim da za ovo gresis,ali izbor je na tebi,kupuj ono sto se tebi svidja. Ume i seiko da napravi zgodnan quartz,vidi





    Ali,prvo pravilo prilikom kupovine sata je da kupujes ono sto se tebi dopada,jer ti ces ga nositi. Da li ce se neko okrenuti za njim,reci da je lep ili ruzan,da ima dusu ili nema...dok god ti uzivas u njemu,boli te uvo... I Tissot i Certina su kvalitetni,neces pogresiti. Ja bih se recimo opredelio za Certinu...

    svako dobro,i zaboravih...dobrodosao.
    vladas, VLADAN P and banja like this.

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Casio G-Shock ili neki drugi?
    By Marko 5 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 33
    Poslednja poruka: 20.8.2011., 16:42
  2. Lorus RL413AX9 ili neki drugi sat?
    By jagoda-nbg in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 3.2.2011., 1:31
  3. Jaguar sat ili neki drugi za 350e?
    By Hotspot in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 22.9.2010., 21:36
  4. Rolex Datejust II dilema: ovaj ili neki drugi?
    By Marko 5 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 8.9.2010., 13:02

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •