Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
Like Tree2Likes
  • 2 Post By aco pg

tema: Tissot i Omega

  1. #1
    Novi član
    Član od
    6.3.2012.
    Poruke
    9
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Exclamation Tissot i Omega

    Ćao svima,

    nov sam i upućen u svet satova onoliko koliko je to moguće biti iščitavanjem foruma u protekle dve nedelje. Imam dva pitanja, pa bih voleo da mi neko odgovori na njih.

    1. Želeo bih da kupim Tissot sat, klasičan model, za oko 300 EUR-a, koje modele mi preporučujete i u kojim prodavnicama u Novom Sadu da ih tražim? (ako su neke poznate po popustima za plaćanje u gotovini naznačite)
    2. Posedujem Omega Geneve ručni sat iz 1975 god.. u odličnom je stanju, jedino nemam originalnu narukvicu za njega. Gde mogu pronaći originalnu Omega narukvicu za taj sat?

    Hvala unapred

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom

    Sta podrazumevas pod klasicnim Tisotom? Automatik sa osnovnim fukcijama(sat,min,sek I datum) ili mozda neki quartz sa stopericom?

  3. #3
    iwc
    iwc je offline
    Banned
    Član od
    21.9.2009.
    Poruke
    311
    Lajkovi
    49
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Tissot i Omega

    Narukvicu za Omegu je prodavao neko ovde na forumu, pa pogledaj malo prodaja oprema za satove. Sto se tice Tissot-a tu je vazno da nam kazes da li na baterije ili mehanicki, kao sto rece @bezbi.

  4. #4
    Novi član
    Član od
    6.3.2012.
    Poruke
    9
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Tissot i Omega

    Pod klasičnim sam podrazumevao osnovne funkcije. Laički rečeno "nešto jednostavnije" i po funkcijama i po izgledu. Koliko sam ja sam mogao da pronađem putem čitanja foruma i tražeći na netu sam, nešto kao nalik ovom modelu. Treba mi još koji model nalik ovom da bih imao širi izbor.



    MEN'STISSOTPRC200AUTOMATIC


  5. #5
    Stariji član Avatar korisnika nele
    Član od
    23.2.2011.
    Lokacija
    Lazarevac
    Poruke
    534
    Lajkovi
    2222
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Tissot i Omega

    model koji si postavio je baš lep,klasičan. cena mu je 300 eura (što uopšte nije mnogo za swiss automatic) u prodavnicama berić - novi sad ,a tissot ima i identico,takođe u novom sadu.što se tiče drugih modela oni su već skuplji,neznam dali si otvoren i za druge marke satova u tom rangu cena pogledaj i candino,vostok europe,poljot ili seiko automatike.poz
    Poslednja ispravka: nele (7.3.2012. u 8:31)

  6. #6
    Član
    Član od
    27.4.2011.
    Poruke
    151
    Lajkovi
    225
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Tissot i Omega

    Po meni je od Tissot satova jedan od najljepših Tissot visodate. Naravno stvar je ukusa ali od jednostavnijih odnosno elegantih varijanti Visodate je meni prelijep pa eto ga kao jedan predlog. E sad cijena mu je malo veća od 300 evra.

    tissot-visodate-1957-automatic-2.jpg tissot-visodate-1957-automatic.jpg
    Poslednja ispravka: aco pg (7.3.2012. u 11:46) Razlog: Dodavanje još jedne slike
    vladas and veljko62 like this.

  7. #7
    Član
    Član od
    3.3.2012.
    Poruke
    124
    Lajkovi
    98
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom

    postovani LJubo C pogledaj tissot t.52.1.481.31. sat koji ja imam.sat je isto klasican,sa datumarom,ima metalnu narukvicu sa kopcom,jednom recju vizuelno je bas lep-elegantan inace je kvarcni.jedina mana je ta sto mu mehanizam eta nije bas najkvalitetniji tj.spada u manje kvalitetne,ali sve jedno moze dugo da traje kako mi je Vladan S. rekao.pozdrav. clan zoran f.

    dopuna.tissot t.52.1.481.31 kosta oko 180e.i vredi svaku paru,a mozes ga kupiti u radnji identico-oni su distributeri za tossot.pozdrav zoran f.
    Poslednja ispravka: d1d (7.3.2012. u 13:25) Razlog: spojene poruke

Slične teme

  1. Omega & Tissot
    By djuka78 in forum Džepni satovi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 19.2.2012., 19:33
  2. Trilema - SEIKO SNDB57P1, TISSOT PRC 200 ili TISSOT PR50
    By Komes21 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 20.5.2011., 16:38
  3. TISSOT heritage vs. TISSOT prc 200
    By Banesi in forum Tissot
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 24.10.2009., 20:39

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •