Strana 36 od 41 PrvaPrva ... 26323334353637383940 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 351 do 360 od ukupno 402
Like Tree165Likes

tema: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

  1. #351
    Stariji član Avatar korisnika Dukin
    Član od
    28.3.2014.
    Lokacija
    Bijeljina-Beograd
    Poruke
    730
    Lajkovi
    6859
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Drage kolege a prije svega koleginice može li mala pomoć?
    Želim da jako dragoj ženskoj osobi za rođendan (koji je u januaru) poklonim ženski sat u navedenom cjenovnom rangu.
    Uslovi su: metalna narukvica, novi sat, kupovina u nekom od prodajnih objekata u BG (da mogu pogledati uživo)..

  2. #352
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Kolega,skoro sam bio u slicnoj situaciji,mozes li mi reci,da li se radi o starijoj ili mladjoj osobi,poslovni ili sportski stil,da li ima tanju ili puniju ruku,kakav bi joj se sat po tvom misljenju vise dopao?

    Mozda zvucim malo napadno,ali veruj mi,kada ne poznajes osobu za koju biras sat ili dajes savet,mnogo je teska situacija.

  3. #353
    Stariji član Avatar korisnika Dukin
    Član od
    28.3.2014.
    Lokacija
    Bijeljina-Beograd
    Poruke
    730
    Lajkovi
    6859
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Ma, kolege nije ništa skriveno, naravno. Radi se o mlađoj osobi dvadesetih godina i nije poslovni a ni sportski stil. Student je u pitanju. Najprije je modni stil, kao i svaka mlada osoba, ali ja ne bih neki modni sat. Tražio bih nešto oko 38 mm prečnika, znaći ne preširok ni preuzak.

  4. #354
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Kao da sam znao,za gotovo identicnu osobu sam trazio sat i gledao sam nesto na ovom sajtu:http://www.sattrade.co.rs/espritzenski.html

    Nekako mi je Esprit medju najboljima u tom rangu,kada su modni satovi u pitanju.Poznajem par osoba kojima Esprit sat traje skoro 10 godina bez problema.

    Moj favorit je ovaj model Esprit TP10896.Izdvaja se od ostalih dizajnom kucista,neutralan je i moze se kombinovati gotovo uz sve i ima vise funkcija.Cena je 13.900,00 dinara.

    Nadam se da sam pomogao.

  5. #355
    Stariji član Avatar korisnika Dukin
    Član od
    28.3.2014.
    Lokacija
    Bijeljina-Beograd
    Poruke
    730
    Lajkovi
    6859
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Nenade, hvala ti. Otprilike je to ono što sam i tražio...
    Nenad Arandjelovic likes this.

  6. #356
    Stariji član Avatar korisnika Nenad Arandjelovic
    Član od
    19.11.2012.
    Poruke
    1.925
    Lajkovi
    11522
    Reputacioni uticaj
    28

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Nema na cemu kolega.

    Ukoliko se odlucis za ovaj model sto sam ti predlozio,obavezno napravi par fotografija,jer i mene zanima kakve su slike uzivo.

  7. #357
    Novi član
    Član od
    23.4.2014.
    Poruke
    12
    Lajkovi
    27
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlog za zenski sat do 100 eura

    Pozdrav svima.

    Zeleo bih da iznenadim devojku sa satom, s obzirom da vec duze vreme pominje kako bi volela sat koji ima bronzanu narukvicu (metalna narukvica u boji bronze). U principu, to je i jedini zahtev, u cenovnom rangu do 10,000 RSD i da ga Sense ima u ponudi.

    Zahvalan unapred za predlog/e.

  8. #358
    Novi član
    Član od
    24.1.2014.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    27
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlog za zenski sat do 100 eura

    Pre koji mesec sam tražio sat za suprugu. Nisam imao striktan limit, ali moja supruga ima dosta specifičan ukus, pa sam imao dosta problema da nađem odgovarajući sat. Uglavnom joj se ne sviđa dizajn "ženskih" satova. Cirkoni i čudni oblici nisu bili opcija. Tako da sam bio u potrazi za "muškim" satom manjih dimenzija ili "ženskim" satom sa milnimalističkim dizajnom. Indirektno sam došao do toga da joj se sviđa Nomos Minimatik, ali to je na žalost izvan mog budžeta.

    Gledao sam Seiko, Tissot automatike, Fosil, modne marke... Ali nisam našao ništa što mi je zapalo za oko. Onda sam počeo da pratim oglase za polovne satove i posle par nedelja sam naleteo na Omikron navijač iz šezdesetih. Sat je bio u perfektnom stanju, bez ikakvih tragova korišćenja. Na pleksiju je bilo par vrlo blagih ogrebotina, koje su mogle nastati i prilikom pakovanja. Sve u svemu, sat je izgledao kao da je nov, iako je star pedesetak godina. Malo sam se dvoumio oko kupovine, ali sam na kraju ipak uzeo sat.

    Platio sam ga 7000. Redovan servis 1500 i narukvicu 1500. Sve u svemu, uključujući i pakovanje, sat me je izašao tek nešto iznad 10000.

    Ovo je krajnji rezultat:

    Screen Shot 2017-05-29 at 4.39.05 PM.jpg

    Ja sam prezadovoljan kupovinom, a što je još važnije, i ona je zadovoljna. Pored sata koji izgleda fino, ima nešto što je par decenija starije od nas samih, što ga čini posebno interesantnim.

    Ako bih cepidlačio, bilo bi još bolje da je sat manji neka 2mm, da se nešto lakše navija i da je za nijansu tiši. To ću verovatno dobiti kada jednog dana pazarim Nomos Minimatik.

    Sve u svemu, sa budžetom do 100 eura, jedna opcija može biti i stari, očuvan sat. Takav sat nije lako naći i mislim da je potrebno dosta vremena da naletite na nešto dobro. Osim toga, kupovina starog sata nosi i određeni rizik. Ipak, možda je nekom ova opcija zanimljiva.
    eee, VLADAN P, nele and 4 others like this.

  9. #359
    Novi član
    Član od
    29.2.2016.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    Pozdrav narode.
    Imam 18 godina i hteo bih da kupim svoj prvi originalni sat koji bih nosio svakodnevno.
    Nisam za previše elegantnu varijantu i za sata mi je najinteresantniji Casio G-Shock GA-100 koji sam našao za 90e. Je l to okej cena?
    Još neka preporuka?
    I Casio Edifice satovi su mi lepi, mada ima previše kopija istih.

    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

  10. #360
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.629
    Lajkovi
    18042
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Predlozi za kupovinu sata do 100 EUR

    I G-Shock i Edifice su dobri satovi pa biraj šta ti više odgovara.
    Takođe i G-Shock satovi se dosta kopiraju pa obrati pažnju gde kupuješ
    Preporuka je da sat kupiš kod ovlašćenog prodavca ali ako je baš velika razlika u ceni kolege preporučuju prodavce Vladimira iz Zrenjanina i IgorCasio - oba sa KupujemProdajem.
    eee likes this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •