Strana 16 od 16 PrvaPrva ... 61213141516
Prikaz rezultata 151 do 155 od ukupno 155
Like Tree131Likes

tema: Molim za pomoć pri kupovini divera

  1. #151
    Novi član
    Član od
    1.4.2018.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    12
    Lajkovi
    48
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Molim za pomoć pri kupovini divera

    Citat skydrummer kaže: Pregled poruke
    Čestitke Gorane. U zdravlju je nosio.
    Citat Neša kaže: Pregled poruke
    Certina je baš lepa. Neka te dugo i u zdravlju služi

    Hvala, hvala...

  2. #152
    Novi član
    Član od
    18.8.2018.
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Pomoc pri izboru sata za ronjenje do 150eur

    Pozdrav svima, nov sam na forumu I nisam preterano upoznat sa svetom satova, pa mi treba pomoc pri kupovini sata. Treba mi sat za ronjenje do 15-20 metara dubine (ne sa bocama nego iskljucivo podvodni ribolov na dah), te su u opciji 2 varijante. U obe varijante se moze raditi kako o novom tako i o polovnom satu.
    Prva varijanta je analogni sat do max 150eur sa crnim ciferom koji ce mi se i estetski svideti, te cu moci I svakodnevno da ga nosim na posao (npr. Wenger Swiss military, Nighthawk, edifice, Nautica ili sl) I za koji mogu da budem siguran da nece pustiti vodu, jer mi se bas ne baca toliko para.
    Druga varijanta je sat do recimo 70eur koji moze biti I digitalni I kod kog estetika ne igra toliku ulogu nego treba samo da sluzi ronjenju.
    Sat mi treba iskljucivo da bih znao koliko je sati u svakom trenutku (nemam potrebe za ronilackim kompjuterom). Vise bih voleo kad bih uspeo da nadjem prvu varijantu, ali mi nije svejedno da dam 150eur i posle par dana sat pusti vodu I mogu da ga bacim (ili da treba da placam popravku). Nasao sam par opcija koje se kao uklapaju u prvu varijantu ali sam na kraju odustao zbog deklarisanih 10atm (sector R3271687002), Casio edifice par modela, neke Nautice, Jacques lemans powerchrono, citizen aviator eco drive, kao I sector shark master koji je deklarisan na 20atm ali sam ga zbog problematicnih recenzija iskljucio.
    Hvala svima unapred

  3. #153
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Pomoc pri izboru sata za ronjenje do 150eur

    Pozdrav i dobrodošao na forum.

    Pročitaj ovu temu na koju sam premestio tvoje pitanje i mislim da ćeš naći odgovor za početak. Verujem da će ti i postavljač ove teme, Stomp, reći sopstvena iskustva.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  4. #154
    Član Avatar korisnika stomp
    Član od
    21.10.2017.
    Poruke
    179
    Lajkovi
    552
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: Pomoc pri izboru sata za ronjenje do 150eur

    Da,ja sam isto trazio neki entry level diver cak i za manje novaca i dvojio se između Casia Dura i Invicte i na kraju se odlučio za treći : )
    Mislim da je to zapravo i najčešći ishod.
    No uglavnom ja sam se stvarno kao laik ovdje dosta educirao i dalje se educiram i mislim da je novi kolega zaista potrazio savjete na pravome mjestu.
    Da ne duljim ja sam se odlučio na Seikov podbrand J.Springs.Sat je kvarcni diver deklariran na 200m sa naravno navojnom krunom.
    Moja iskustva su izvrsna i da mogu vratiti vrijeme opet bi se odlucio za isto.
    Sat se zaista moze koristiti i prilikom sportskih aktivnosti a bome ide lijepo i na košulju.
    Ako sam dobro vidio kolega bi se rastegnuo do 150€ a u tom cjenovnom rangu može razmišljat čak i o polovnom Seiku skx 007 kao i citizenu ny0040.Koji god da odabere nije pogriješio.
    Neša likes this.

  5. #155
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Pomoc pri izboru sata za ronjenje do 150eur

    Citat stomp kaže: Pregled poruke
    ... ja sam se stvarno kao laik ovdje dosta educirao...
    Jesi, i to sa odličnim uspehom!

    Samo tako nastavi
    stomp likes this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

Strana 16 od 16 PrvaPrva ... 61213141516

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •