Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
  1. #1
    Novi član
    Član od
    5.11.2009.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Cool Alat za casovnicare

    Pozdrav svima!

    Zanima me da li ovde ima neko zainteresovan za kupovinu kompletnog sajdzijskog alata ?
    Deda mi je bio sajdzija a otac se neko vreme bavio time ali je odustao , ja se slabo razumem u problematiku ali jedino sto znam je da je u pitanju kompletan set alata potreban za sajdziju ukljucujuci i dosta repromaterijala.
    Ako ima zainteresovanih telefon je 064/17-17-180 Milorad (tj. moj otac) za dalje detalje.

  2. #2
    Časovničar Avatar korisnika watchmag01
    Član od
    7.8.2008.
    Lokacija
    karlovac
    Poruke
    708
    Lajkovi
    750
    Reputacioni uticaj
    47

    Određen forumom Re: Alat za casovnicare

    bilo bi dobro da napravi spisak kaj se ima i orjetacione cjene, može i kakva slika svega.

  3. #3
    Član Avatar korisnika Laslo51
    Član od
    25.9.2008.
    Lokacija
    KI
    Poruke
    245
    Lajkovi
    25
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Alat za casovnicare

    i ja vec odavno motam nekog ko mozda ima polovnog sajdzijskog alata ,pa kao sto rece kolega namesti spisak i orijentacionu cenu pa da vidimo
    kad god vidis sat ti pozeli zelju

  4. #4
    Novi član
    Član od
    5.11.2009.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Alat za casovnicare

    Sto se tice masina koliko se secam tu ima oko 100-150 kompletnih satova sto ispravnih sto neispravnih i oko 100 masina sto se tice dzepnih satova a ima i oko sto rucnih.
    Ostatak alata tesko da mogu da opisem jer nemam pojma kako se zove koja od tih stvari a ima ih prilicno
    U principu to je sav alat koji je bio u sajdzijskoj radnji Petrovic , nista nije prodavano posebno.
    Najbolje je da se cujete telefonom sa ocem (Milorad Stankovic) ili na mobilni 064/17-17-180 ili na fiksni 011/2460-377

  5. #5
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Alat za casovnicare

    Možda bi bilo korisno kada bi napravili nekoliko kvalitetnijih slika radionice tj. alata i satova, svega onoga što želite da prodate. Na taj način bi ljudi stekli predstavu šta se prodaje i u kakvom su stanju alat i/ili satovi, a za cene ćete se posle lako dogoviriti i telefonom.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  6. #6
    Novi član
    Član od
    5.11.2009.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Alat za casovnicare

    Evo slika nekoliko predmeta iz kompleta ali ako je neko zainteresovan ipak bi morao licno da dodje i vidi sve ostalo.
    Alat je ne samo kompletan vec je u pitanju prilicno sirok
    spektar RAZNIH delova i repromaterijala.
    Prodaje se sve U KOMPLETU (znaci zajedno sa satovima) za 6000 Eur
    Priložene slike Priložene slike Alat za casovnicare-visebrzinskidrebangsaelektromotorom.jpg   Alat za casovnicare-kompletzadrebang.jpg   Alat za casovnicare-kompletburgija.jpg   Alat za casovnicare-masinazapranjeelma.jpg   Alat za casovnicare-masinezastavljanjeipravljenjestakla.jpg   Alat za casovnicare-shakoi.jpg   Alat za casovnicare-nitmasine.jpg   Alat za casovnicare-pomocnialat.jpg   Alat za casovnicare-deodzepnihsatova.jpg  

  7. #7
    Časovničar Avatar korisnika watchmag01
    Član od
    7.8.2008.
    Lokacija
    karlovac
    Poruke
    708
    Lajkovi
    750
    Reputacioni uticaj
    47

    Određen forumom Re: Alat za casovnicare

    probaj razmislit o pojedinačnoj prodaji, jest da ima interesantnih stvari i nekad jako skupih ali.... Z hoby majstora mislim da će ih najviše interesirati Elma, preša za stakla i nitmašina.Drebang i pripadajući komplet izgledaju usčuvano premda mislim da će ga rađe kupili ljubitelji starih alata pa probaj to ponuditi i na takvim forumima.Žako sam si ja kupil još jako davno samo da ga imam premda i tada sam znal da ga 99% nikad neću koristit.Satove također probaj složiti u manje grupe recimo po 10 kom, malo kompletnih malo nekompetnih i koju mašinu.Nadam se da sam ti barem malo pomogal oko prodaje, pokazalo se barem kod mojih kolega urara u RH to bio najbolji način.

Slične teme

  1. Alat
    By Laslo51 in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 6.6.2009., 14:55
  2. Sajdzijski alat
    By draganki in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 22.2.2009., 23:00

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •